Конкурс за: ЛОГО (БИЛБОРД) за физически магазин 200лв

Статус
Not open for further replies.
Имаме колеги от Стара Загора ще следят развитието на проекта и ще докладват;)
Не е измама това, измама е когато завлечеш някой с нещо, а тук всеки който участва си е преценил, но е некоректно.
А ти колега предполагам, че червената значка "измамник" са ти я лепнали без основание;)?
Кой ми я е лепнал, я виж? gg7 лапето, дето завлече сумати хора с футболните му стратегии, а мен не успя!
 
devoid:
ТЪРСЯ: Коментари в сайт
Здравейте, необходим ми е човек за направата на 100-200 коментари като първоначално в сайт за козметика. Може да започне веднага. Моля само хора, които са се занимавали с това и имат опит да ми пишат. Оферти на ЛС!

ТЪРСЯ: ФБ КОМЕНТАРИ
Здравейте, Търсим да закупим 10 коментари. Подчертавам смислени коментари от реални профили, които няма да оставят и капка съмнение в останалите потребители. Става въпрос за медицински принадлежности! Оферти на лично съобщение! P.S. Ще отговаряме само на доказали се хора в това! Поздрави!

Поздрави!
 
Имаме колеги от Стара Загора ще следят развитието на проекта и ще докладват;)
Не е измама това, измама е когато завлечеш някой с нещо, а тук всеки който участва си е преценил, но е некоректно.
А ти колега предполагам, че червената значка "измамник" са ти я лепнали без основание;)?
къде в Стара Загора е това?
 
Кой спечели в крайна сметка? Някакво инфо ще даде ли автора?
Край на конкурса!

Победител: Xteem

Благодарим на всички за участието.
Хубава вечер и бъдете здрави!!

Вчера регистриран, едно предложение и воала, малко е съмнително нищо повече.
 
къде в Стара Загора е това?
Ами не е трудно да го откриеш на база на информацията която е дадена в заданието+ТР-адрес + гоогле стреет вю;).
 
Ами не е трудно да го откриеш на база на информацията която е дадена в заданието+ТР-адрес + гоогле стреет вю;).
как пак да не седна да се ровя, ако си намерил адрес го давай.
 
Колко да я направим? Шринкни я, или я качи някъде и я зареди.
Аз знам какво мога да направя, толкова ли нямате място на тоя сървър, че едни картинки по 2-3мб ще са ви проблемни? Не ги ли компресира тая тъпа форумна система? Няма ли някъв плъгин дето да го прави?
 
Аз знам какво мога да направя, толкова ли нямате място на тоя сървър, че едни картинки по 2-3мб ще са ви проблемни? Не ги ли компресира тая тъпа форумна система? Няма ли някъв плъгин дето да го прави?
Еми то не е само до място. ;) Секюрити също. Просто с дефолтна настройка. ;)
 
Конкурс за билборд - щом имате време за губене.
Явно!
Но нещата отиват към по-генерално твърдение - Конкурс В Предприемач = на изгубено време, за съжаление
 
Далеч съм от тези конкурси, както и от творенията, които непрестанно колегите генерират. Неоспорим факт е, че във всеки конкурс има изключителни и уникални предложения за спечелване, зад които стоят доста часове, комбиниращи мисловна дейност и творчество. С охота следя повечето конкурси и самият аз изпитвам разочарование, когато се стигне до избиране на "шано" победител. Та, ще си позволя да размишлявам на глас...
1. Създателят на конкурса от дълго време прави впечатление на човек, който е изключително взискателен. Сетих се за един друг конкурс, организиран от него, в който наградата беше символична, но взискателността беше отново на ниво.
2. @Blinky предложения за няколко рестрикции, които малко или много ще попречат за потенциални схеми:
- да се забрани участието на потребители, които са регистрирани в последните (24,48, 72 часа).
или
- да се създаде тема, съдържаща списък с организаторите на конкурси и спечелилите потребители, които са съмнителни + да има възможност списъкът да се актуализира. Спомням си за подобен случай - конкурс на Mersin Ko.
или и двете.

Смятам че толерантността, уважението към труда на всички участници, прозрачността и личната ангажираност на създателите на конкурси са задължителни и неписани условия, които трябва да се спазват безусловно. Без значение дали предметът на конкурса ще бъде препродаден или за собствено ползване.
 
и като забраниш на новите ще пише на някой познат със стар акаунт, все тая.
Всеки участва на свой риск, дизайнерите да не реват много = рекламата на труда има остава завинаги във форума и се индексира.
Това си е реклама, голям праз, че не са спечелили. Отделно темите с конкурси се следят от много потребители...
 
Значи не пискайте много и без това си правите реклама безплатно.
Тук по-скоро става въпрос за нещо друго,
За мен е нормално като организираш конкурс с името на фирмата и обявяваш награда спазвай си обявлението, защото в крайна сметка и това се индексира, а и дребните номерца и те се индексират също.
Тук става въпрос за елементарна етика и уважение на трудът на другите, толкова ли е сложно не знам.

Но за това си трее поредната тема, да не разводняваме и без това разводнения конкурс, хубаво е @Blinky да го затвори.
 
Здравейте, гледам че спамите здраво, но не основателно, това че съм се регистрирал преди 24 часа и човекът е харесал най-много моят вариант не означава че съм негов познат или нещо от сорта, направихме доста корекции, дребни но отнемащи време и все още не сме приключили, чака все още точните размери на конструкцията и т.н. така че не сте прави!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе