Лайфбукс1

От: Лайфбукс1

Истината е, че след месец 2 или сайта ще замре или ще има +20 000 регистрирани потребители и няма да има как да го хоства и някоя компания ще го купи за 5-10к лева...
 
От: От: Лайфбукс1

Истината е, че след месец 2 или сайта ще замре или ще има +20 000 регистрирани потребители и няма да има как да го хоства и някоя компания ще го купи за 5-10к лева...


втория вариант е невъзможен освен ако не се кооперира още сега с някой който разбира наистина - но за да стане трябват поне още няколко репортажа :) след 2 месеца сайта ще е под 200 на ден
приемам облози
 
От: Лайфбукс1

@strana макар и пак да пишеш адски дълги мнения, напоследък си започнал да говориш смислени неща :) За съжаление четвъртата власт контролира простолюдието (за справка - 90% от населението). Аз лично мисля, че този сайт няма да го има дълго време, дори и да го има надали ще принадлежи на момчето, ами някой от големите компании ще го купи за 2000 лв. :)
 
От: Лайфбукс1

Еми това са медиите на 21 век .... няма начин във всяко събитие ние българите да нямаме пръст ...
само че популизмът е много голям сега .. използват всекиго и всичко ..
То и първия български самолет измислен от 19 год. момче , ама се реализира в Америка ...примери много ...http://vek.bnt.bg/
 
От: Лайфбукс1

Броячът може и да е заключен, но статистиката за деня може да се види там. До момента няма и 500 уникални, въпреки безплатната реклама във водещите медии. Изводът е, че общо взето няма полза от такава реклама. Безполезен трафик. След репортажа ти сриват сървъра и сайта спира да работи, а после като вземеш по-добър сървър вече не са останали посетители :) . Мисля че 200 уникални на ден за в бъдеще е доста оптимистична прогноза.
 
От: Лайфбукс1

аз щях да кажа 100 ама ша направи 105 дева и ще загубя облога ... та затова оптимизирах до 200 :)
 
От: Лайфбукс1

То тези посетители са 90% хейтъри, които просто поглеждат сайта чат-пат. Като мине хейт модата сайтът просто ще бъде забравен и ще остане с до 50 уникални на ден.
 
От: Лайфбукс1

виж как си личи
първото предаване
второто предаване
и уррррррр :)
 
От: Лайфбукс1

@strana макар и пак да пишеш адски дълги мнения, напоследък си започнал да говориш смислени неща :)

По-вероятно е да си почнал да поумняваш, макар и да съм песимист по този въпрос.
 
От: Лайфбукс1

Българските политици - най-хубавите хора в света
Българските часовници - най-бързите в света
Българските джуджета - най-високите в света
Каруца+кон= българският мерцедес
Таратор = българската кока-кола
Цървули - българският NIKE
Шишо Бакшишо - българският Леонардо Ди Каприо
Създателят на българския фейсбук - гродост за всички българи
Българският фейсбук - най-накрая се появи, толкова време го чакахме
 
От: Лайфбукс1

Българските политици - най-хубавите хора в света
Българските часовници - най-бързите в света
Българските джуджета - най-високите в света
Каруца+кон= българският мерцедес
Таратор = българската кока-кола
Цървули - българският NIKE
Шишо Бакшишо - българският Леонардо Ди Каприо
Създателят на българския фейсбук - гродост за всички българи
Българският фейсбук - най-накрая се появи, толкова време го чакахме

Пропуснал си:

Голф 3-ка - най-яката и бърза кола в света.:lol:
 
От: Лайфбукс1

Като стана дума за голф не съм сигурен в Перник всички ли бяха с предимство или само голфовете... :)
 
От: Лайфбукс1

То трудно се правел бг фейсбук, бря.
Лесно е бате. Лесно се прави и голям репортаж от неуки репортери за нещо кофти направено.

Искам да поздравя от тук най-яките телевизии, тези които го излъчиха с цялата си некомпетентност. Евалата, Вие спасихте моята коледа, сега мога да умра щастлив. :) :lol:

Как не се сетиха да направят репортаж, в който да помогнат на хората - да кажат за блоговете, за това, че в Америка е практика хората да си имат сайтове и да докарват допълнителен доход. Поне някои от тях, но е факт.

Това колко много ще вдигне рейтинга им и ще замеже осирането, което правят в посока IT през последните години. ;) Дано по коледа се случат чудеса и с тях. :)
 
От: Лайфбукс1

Ами момчето си прави Медийна Реклама, и то безплатна сигурно! Аз да можех, и аз щях да го направя... Вярно е, че прекалено много внимание обръщат на нещо, което не е чак толкова интересно. И пак казвам, рекламирва си сайта :D
 
От: Лайфбукс1

Това, че си го рекламира няма нищо лошо. Проблемът идва от това, че не си е седнал на задника да се потруди и да направи нещо наистина стойностно. Готованците никой не ги обича. Затова има толкова hate по негов адрес.
 
От: Лайфбукс1

Алоо БТВ, потребителите на българския фейсбук намаляват с по 100 на ден.
[url]http://miglen.com/opendir/tools/tyxo/?id=http%3A%2F%2Fwww.tyxo.bg%2F%3F89179[/URL]

Време е за нов репортаж, алоо БТВ!
Както вика един приятел: То като го вдигнеш, няма да е зле да се научиш и да го използваш. Защото иначе никаква работа не се получава. ;)

:arrow: Аре на пресните новини, къде са сега остроумните медии, не ми се злоратства ама само глупости гледам по телевизията, особено като стане дума за ИТ новини. :)
 
От: Лайфбукс1

Аз викам некой по-луд от форума да прави некакво jackass изпълнение и да кажем че е новата серия на Сам вкъщи.
Даже за платен репортаж можем да съберем пари колкото за по една баничка с боза на човек. Предпочидам да си муам баничка с боза, де, ама за сеира бих жертвал кинта.
 

Горе