Лайфбукс1

rak

Active Member
"Ученик от Горна Оряховица създаде български вариант на Facebook

За първи път у нас ученик от Горна Оряховица създаде български вариант на глобалната мрежа Facebook. Тодор Русанов е само на 16 години, но сам е успял да измисли новия сайт, който озаглавил "Лайфбокс 1". "Сайтът е напълно интегриран и всеки потребител, който има акаунт във "Фейсбук", може съвсем спокойно да използва своята информация от "Фейсбук" и да се логне в "Лайфбокс 1", като неговите пароли, снимки – всичко – ще бъде прехвърлено в моя сайт", казва Тодор."

Е, как ще може да се влиза в паролите от фейсбук - едва ли това момче може да разполага с базите данни на фейсбук, за да може потребителите на фейса да се логват с паролите си в неговия сайт? Не разбирам как може да стане това.
 
От: Лайфбукс1

http://developers.facebook.com/, не е толкова трудно, а тоя връзкар не заслужава да му споменават скапания джуумла сайт, моите уважения към труда на този сайт, ама той не заслужава тази "слава", познавам хора, които могат да се похвалят с много повече от това, а са на неговата възраст. То и аз имам какво да покажа проблема е, че не е интересно да се говори за СЕО и маркетинг по новините, но вижте българския фейсбуук, това вече е друго..ебаси извъмния сайт..
 
От: Лайфбукс1

http://developers.facebook.com/, не е толкова трудно, а тоя връзкар не заслужава да му споменават скапания джуумла сайт, моите уважения към труда на този сайт, ама той не заслужава тази "слава", познавам хора, които могат да се похвалят с много повече от това, а са на неговата възраст. То и аз имам какво да покажа проблема е, че не е интересно да се говори за СЕО и маркетинг по новините, но вижте българския фейсбуук, това вече е друго..ебаси извъмния сайт..
В търсачката не излиза, даже и когато се напише директно името му, изглежда че още не е индексиран, а вече е в новините. Може би е маркетингова стратегия на училището.
 
връзки св журналисти .... като онзи сайт за онлайн оплаквания дето беше по всички новини но всяко чудо за три дни някои спомня ли си как се казва и имали ефект от оплакванията там освен станадртния да излиза за името на фирмата ...

а иначе учлището може да го ползва като маркетингова стратегия да привлича какндидатсващи
 
От: Лайфбукс1

xaxaxaxaaxax четири маркетингови стратегии, майка му/баща му са се похвалили със златното си синче, че имало сайт подобен на фейсбук и айдее бууум в медийте вече си имаме фейсбук.. И аз мога да го инсталирам тоя плугин - http://www.jomsocial.com/community.html
 
От: Лайфбукс1

това ли е .......че то няма много общо с Фейсбук

БТВ пак се издъниха.....ама медиите са голяма сила ...могат и да го направят Фейсбук
 
Последно редактирано:
От: Лайфбукс1

АБЕ ЗАЩО ДАВАТ ЗА ВТОРИ ПЪТ ЗА ОЛИГОФРЕНА КОЙТО Е НАПРАВИЛ ТОЯ СКАПАН САЙТ ВСЕ ЕДНО Е ОТКРИЛ ТОПЛАТА ВОДА БЕ
ЗА ВТОРИ ПЪТ ДАВАТ РЕПОРТАЖ ЗА ОЛИГОФРЕНА
КАКВО ТОЛКОВА Е НАПРАВИЛ - БИЛ СЪБРАЛ 500 ПОТРЕБЕТЕЛЯ -
АБЕ УТКА МАЙНА АЗ 5000 ЩЕ ГИ СЪБЕРА И В САЙТ ЗА ПОРОДИ ЛАЙНА ДАЖЕ И БЕЗ ИЗЛЪЧВАНЕ ПО ТЕЛЕВИЗИИ ?
КАКЪВ Е ТОЯ ПЪПКОВ? НЯКАКЪВ ВРЪЗКАР ЛИ Е?
НЕМОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ИМА ПРЕДАВАНЕ ЗА ТАКЪВ ОЛИОФРЕНСКИ САИТ?
СЛОЖИЛ ТЕМПЛЕЙТ И ДВЕ КАРТИНКИ ?
РАЗБЕРЕТЕ МЕ НЕ МЕ ЕЯД НЕЩО И НЕ МУ ЗАВИЖДАМ
ПРОСТО МИ Е СТРАННО ЗАЩО ПОКАЗВАТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА НЕЩО ПОДОБНО ВСЕ ЕДНО Е НЯКОЙ БАТИ ГЕНИЯ
ПОНЕ 50% ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ТУК ИМАТ МНОГО ПО ГОЛЕМИ ПОСТИЖЕНИЯ ОТ ТОЯ ХАПЛЬО С ОЛИГОФРЕНСКИЯ МУ САЙТ КОЙТО СЕ ПРАВИ ЗА ДВА ДЕНА И ТО С ЕДНА РЪКА?

ДА ПОКАЖАТ НЕЩО МНАИСТИНА ДОБРО ПО СКАПАНАН НОВА ТЕЛЕВИЗИЯТА ДЕТО СИ ТЪРСЯТ КАКВО ДА ПОКАЗВАТ И ДА СИ ПЪЛНЯТ ВРЕМЕТО С НЯКАКВИ ТЪПИ НОВИНИ ?
ТОЛКОВ АЛИ НЕ НАМЕРИХА ДА НАПРАВЯТ ЗА ТОЯ ФОРУМ БЕ
ДА НАПРАВЯТ ЗА ОНЯ ФОРУМ С КРАВИТЕ РОДИЛКИ ТАМ ДЕТО ПО ЦЯЛ ДЕН ПРЕЖИВЯТ ШОКОЛАДОВИ БОНБОНИ И СЕ ЧУДЯТ В КОЙ САЙТ ДА ПОХАРЧАТ ПАРИТЕ НА МЪЖЕТЕ СИ ЗА ОЛИГОФРЕНСКИ ПОКУПКИ ?
А ТЕ М ИДАВАТ ЗА НЕКАКЪВ МУХЛЬО ДЕТО ВЪРЗАЛ ДА РЕДА БЕЗПЛАТЕН КОД ...

ДЕВА И ДЕБИЛИТЕ СМОТАНИ - ЕБАТИ РЕПОРТАЖА ТОВА ЗА ОТКРИВАТЕЛИТЕ НА ГУГЛЕВ НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ БЕ
 
От: Лайфбукс1

това ли е .......че то няма много общо с Фейсбук

БТВ пак се издъниха ..

То ако е това, направо като го погледна и все едно фейсбука виждам ама в подобрен вариант.:lol:

Не съм го гледал това ама ако е било по БТВ им предлагам да спрат с подобни репортажи, че стават смешни. Особено с онзи репортаж за букс милионерите избиха рибата. :lol:

Най ме кефят като съобщят за някакви открития направени от не знам си кои учени, примерно че сърфирането в интернет водело до надебеляване и аз от тогава не сърфирам само си лежа пред TV-o да не надебелявам. :lol:
 
От: От: Лайфбукс1

В търсачката не излиза, даже и когато се напише директно името му, изглежда че още не е индексиран, а вече е в новините. Може би е маркетингова стратегия на училището.

АБЕ КАК НОВ, МИНАЛАТА СЕДМИЦА ДАВАХА АБСОЛЮТНО СЪЩОТО САМО НЕ СЕ СЕЩАМ ПО КОЯ ТЕЛЕВИЗИЯ БЕШЕ ...
много се издразних как показват подобно нещо като някаква невероятна случка? а това е ежедневие в нета ? незнам тоя не го ли е срам - дано влезе и прочете колко е жалък ...
 
Последно редактирано:
От: Лайфбукс1

ОЛИГОФРЕНИ

Важно съобщение!

LifeBox1.com, моли всички свои потребители, регистрирани преди датата 6 Декември 2009, да се регистрират повторно. Извиняваме се за причиненото неудобство...
 
От: Лайфбукс1

Вижте какво ще ви кажа аз - щом може да се импортват контакти и т.н ... Абе, замислете се! Тоя лапешар ще започне да краде прайвът информация, ще продава мейли и т.н и ще си мисли 'аз съм ебати хитрия' ... Байганьовско мислене и нищо повече!
 
От: Лайфбукс1

Затва ще го кажа за пореден път - Фейсбук и всичките му отрочета (включително и това) съкс!
 
От: Лайфбукс1

АБЕ КАК НОВ, МИНАЛАТА СЕДМИЦА ДАВАХА АБСОЛЮТНО СЪЩОТО САМО НЕ СЕ СЕЩАМ ПО КОЯ ТЕЛЕВИЗИЯ БЕШЕ ...
миналата седмица по БТВ днес по останалите телевизии...
ще има развитие де щом медиите са се заели .. и щом се пререгистрирват потребителите ....


поредната социална мрежа ама ще я изкарат най -яката ....всички това за пари само
 
От: Лайфбукс1

Ами той първо беше на Джумла, после като гледам май го смени на [url]http://www.socialengine.net[/URL] .. и аз не мога да му хвана спатиите вече. Сайтът беше супер нескопосано направен, сега хванал, изтрил регистрациите на първите потребители и се извинява. Толкова некадърна работа от гледна точка на сайт, на новини и като цяло не бях гледал от години!!!!!
И защо ми е да влизам с регистрациите си от истинския фейсбук, където има над 350 000 милиона потребителя, който го има и на български, в сайт с 500 регистрирани. То бива бива тъпотия, ама това мина всякакви граници.
 
От: Лайфбукс1

"И това не е всичко, lifebox ще подари чисто нов iPhone 3GS, на един от своите потребители, регистрирани в периода: 25.11.2009 – 01.01.2010, за това не пропускайте възможността да се регистрирате."
 
От: Лайфбукс1

http://vbox7.com/play:062cbb35
Поздрав за циганчето
Като го въстанови , ще го бутна замалко и без това му трябва deface на тоя циганин да се опомни пък и social engine бъка от sql injections
 

Горе