Лаптоп или компютър

От: Лаптоп или компютър

Ако не се ползва за някакви тежки неща съм за лаптоп, доста по-малко ток гълта, по-малко грее, а ако на някой монитора или клавиатурата му е проблем, винаги може да си вземе отделно...
 
От: Лаптоп или компютър

Лаптоп разбира се - всичките настройки на 1 компютър - цъкинг от всяка възможна точка - само да имa Wi-fi.
 
От: Лаптоп или компютър

Лаптопите са за маниаци , на които им трябва интернет на всякъде или за да цъкат игрички абсолютно къдети и да са ...
Затова когато трябваше да избирам между лаптоп и ipad ( щото имам компютър ) избрах iPad...
Но зависи за какво ползваш машината все пак
 
От: Лаптоп или компютър

Абе и двете си трябват, аз имам 2 лаптопа и 2 компютъра - като съм си в нас само компютъра използвам, много по-удобно е. Като пътувам някъде естествено лаптоп.
 
От: Лаптоп или компютър

Лаптопите за игри не мисля ,че са удобни.Ако си студен задълнително лаптоп,но ако ти трябва за вкъщи да си разцъкваш ,и не пътуваш много ,по-добре
компютър,по-удобен е и доста по малко пари ще ти излезе.
 
От: Лаптоп или компютър

Имам лаптоп от 1 година и не бих се върнал към доброто старо pc.
 
От: Лаптоп или компютър

За работа компютър, за мобилност лаптоп/таблет :)
 
От: Лаптоп или компютър

Не може да се преродиш. Както каза блекоут трябват и двете. Не може да сравняваш монитор 15" с 24 или 26/27. Производителността на работа с по-голям монитор е несравнима.
 
От: Лаптоп или компютър

Лаптоп или компютър е доста глупав въпрос. Това е все едно да питаш кола или мотор. Зависи за какво ти трябва, къде ще го ползваш и т.н.
 
От: Лаптоп или компютър

За мен настолната машина е незаменима. Лаптопа е за Vbox7, Facebook или филми в рейса, настолката за работа (ама тея лаптопски клавиатури ме вбесяват). Най-добре естествено е да ги имаш и двете ;)

Мониторите на масовите лаптопи са на светлинни години от тези на настолните, пък и винаги си ограничен до размера както е казал @docenta.

п.с. Земи си и готЯн телефон и да се омоташ напълно :)
п.с.2 Аз в офиса съм с лаптоп, ама съм си добавил мишка и клавиатура към него (вкъщи - настолен ;))
 
От: Лаптоп или компютър

Т. нар. настолен РС е незаменим... най-малкото видеокартите които могат да се сложат наистина са много хубави (зависи и от бюджета естествено), но все пак имат много по-яки възможности... да не говорим за монитори и тн ... лаптопа е преносима машина и тя е хубава там където не може вечно да мъкнеш РС :)
 
От: Лаптоп или компютър

Прави се безсмислено сравнение в момента. Ясно е, че едното може да се занесе навсякъде, а другото - не.
Настолен - производителност
Лаптоп - мобилност - аз го ползвам, за да се логна в някой терминал като съм в автобуса за софия примерно ..
 
От: От: Лаптоп или компютър

Както вече е писано зависи за какво, за мен лаптоп.
 
От: Лаптоп или компютър

Определено съм за компютъра , но и лаптопа е вариант.
 

Горе