Левски или ЦСКА

От: Re: От: Левски или ЦСКА

Нали си взеха Божинов, къв по-голям подарък за 100-годишния юбилей. :) Хахахах. :) Да им е честит.

за това нещо ли говориш?

660_567b073ab2947da426e3a0c47d699448.jpg
 
От: Левски или ЦСКА

Хора спрете се... тези играчи, по които се възхвалявате от европейският футбол да не би да не правят изцепки.. Верно Божинката е кифла и всичко останало, вече е свършил с футбола, но вижте другите - Джак Уилшър пие, пуши и кво ли не, но какво от това? Балотели прави ежедневни глупости и да не ги изброявам всичките... Така че, какво толкова сте се хванали за това, че пият, пушат, снимат се и всичко останало, което впрочем го правите и ВИЕ нали така? Все пак и футболситите са хора и правят същите неща като нас??? Осъзнайте се малко..
 
От: Левски или ЦСКА

И добре какъв е смисъла да я пускате тая снимка?

Смисъл това е с цел да се подиграете с отбора на Левски ли?

Ама момчета недейте така с рогата напред, да не ви пускам аз снимки от архива ми...

Няма да го напрвя, тъй като не ми се влиза в някаква тъпа игра на картинки.

Винаги са ми били интересни хора, които не са от никой отбор, но мразят Левски :)

P.S.

Спете спокойно и мразете по-малко!

Отписвам се от темата.
 
От: Левски или ЦСКА

Джак Уилшър пие, пуши и кво ли не, но какво от това?

Не го знам кой е тоя...
но какво от това, че пие? всички пием..вода :D

@bgtifo - още на първата страница казах, че историята НЕ може да бъде използвана за защита на отбора!
Първо защото отбора не е същия и никога няма да бъде.

разделете историята на "стара" и "нова" и използвайте само тази на която сте били свидетели.
Все пак става въпрос за частна фирма, преди дори не е била такава...

разликата между тоя чиято снимка качих и имената които цитирате е, че едните играят истински, а другите като Божинов ги гонят
и ти го пращат на теб защото ще го подкрепят в добро и лошо (всъщност идва само лошо)
вие дори трябва да се чувствате обидени..?

Спете спокойно и мразете по-малко!
Аз не мразя никого! Не знам дали същото се отнася за комплексарите които вандалстват по улиците
чудя се дали ще заплатят счупените кошчета.. все едно са идиоти - можеш ли да ми обясниш защо ги ритат? и вие - феновете, не е ли крайно време да направите нещо?
 
Никой не с еподиграва нито с Левсни, нито с ЦСКА. Просто дискутираме БГ футбола.

Всеки сам да си прави заключения кой е представител на БГ футбола. Точно ще седна на компа, за да подигравам отбор, на който феновете ме нападнаха, нищо, че бях в А сектор и не виках. Точно през онова ми за всеки един. НО да, ще отида на Лудогорец, защото ме кара да се чувствам горд. За другите, жал ми е брат. :)

Аз пък ми е чудно какви са тези фанатици дето се бият, викат и после живота им бил отбора. Бийч плийс. :)
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Не го знам кой е тоя...
но какво от това, че пие? всички пием..вода :D

И аз не го знам този. :) Ама мисля, че е класи над нашите пиячи, дето тичат. :) Като играеш добре, може да отпуснеш. ;)
 
От: Левски или ЦСКА

@bgtifo - още на първата страница казах, че историята НЕ може да бъде използвана за защита на отбора!
Първо защото отбора не е същия и никога няма да бъде.

разделете историята на "стара" и "нова" и използвайте само тази на която сте били свидетели.
Все пак става въпрос за частна фирма, преди дори не е била такава...

@Nortrant

историята не е свързана само с отбора, а със сектор Б и нещата, които са случвали там през годините. По случая дори има написана книга "Ние бяхме в сектор Б".

Не разбирам как очаквате поколения Левскари да загърбят историята си, защото видиш ли сега някой си купил отбора и си развява оная работа.

Това е все едно да отречеш Царство България, защото монархия вече няма. Дали това пречи да има привърженици на царската власт и до ден днешен или и те трябва да се скрият?

Аз съм станал Левскар, защото баща ми ме заведе навремето на Герена, той е станал заради баща му, а баща му най-вероятно, заради баща му. Ето това е история, ето заради това го правиме.
 
Абе вие обяснете на поколенията кой реално е Левски, мани ги тия глупости с баща на син, не знам си кво. На не е утре да го питат какво е направил Левски, а той да отговори 2 на 0 с ЦСКА. Това вече ще е по-голямо падение от това да одиш да чупиш седалки в Б сектор. :)

И ако обичате, болните мозъци, не сравнявайте некви пианици с Царство България, жена, близък и т.н. Това говори за доста първични сващания. ;)
 
От: Re: Левски или ЦСКА

Абе вие обяснете на поколенията кой реално е Левски, мани ги тия глупости с баща на син, не знам си кво. На не е утре да го питат какво е направил Левски, а той да отговори 2 на 0 с ЦСКА. Това вече ще е по-голямо падение от това да одиш да чупиш седалки в Б сектор. :)

И ако обичате, болните мозъци, не сравнявайте некви пианици с Царство България, жена, близък и т.н. Това говори за доста първични сващания. ;)

Няма да ги мана, щото така наречените от теб "глупости" са факт. Аз не "Ода" да чупя седалки особено пък в сектор Б.

Хубаво е, човек да се научи да спори и да се аргументира, а не да си трака по клавиатурата, колкото да му мине времето.

Но понеже забелязвам, че желанието за надпиране надделява на разумните доводи спирам.
 
От: Левски или ЦСКА

Не може да сравняваш България с някаква частна фирма.
България е Родина - а родината НЕ се избира.

Баща ти те е завел на Левски сигурно защото по това време не е имало "голям" избор. Баща ти е подкрепял хора които са правили ОТБОР.
Сега Името прави отбора - а хората се купуват и продават като стока.

Нали уж сте много..съберете се 20к човека и им кажете (на футболистчетата) да дойдат да играят на поляна която вие сте избрали
разбира се, че няма да дойдат...на тях не им пука за вас
иначе биха се постарали да играят по-добре и да не се излагат

аз не те обвинявам, че подкрепяш частната фирма..просто ми е много чудно защо не правите нищо за да станат по-добри!
Когато обичаш нещо, ти се грижиш за него. Първо то да е добре - след това екстрите (бомбички, чупене на седалки - нещо напълно безсмислено)
 
От: Левски или ЦСКА

Не може да сравняваш България с някаква частна фирма.
България е Родина - а родината НЕ се избира.

Баща ти те е завел на Левски сигурно защото по това време не е имало "голям" избор. Баща ти е подкрепял хора които са правили ОТБОР.
Сега Името прави отбора - а хората се купуват и продават като стока.

Нали уж сте много..съберете се 20к човека и им кажете (на футболистчетата) да дойдат да играят на поляна която вие сте избрали
разбира се, че няма да дойдат...на тях не им пука за вас
иначе биха се постарали да играят по-добре и да не се излагат

аз не те обвинявам, че подкрепяш частната фирма..просто ми е много чудно защо не правите нищо за да станат по-добри!
Когато обичаш нещо, ти се грижиш за него. Първо то да е добре - след това екстрите (бомбички, чупене на седалки - нещо напълно безсмислено)

Точно тук грешиш, тъй като въобще не знаеш какво правим. Разбираш ли човек, ти не знаеш за какво става въпрос, но си пишеш, е така.

Ето виж какво се прави http://sinyabulgaria.org/

Преди малко ти дадох и още един линк, какво да ти пиша повече.

И стига с тая фирма, защото всички футболни клубове са фирми. Кажи ми кой футболен клуб не е фирма? не се излагайте повече с глупости.

Представям си привържениците на Юнайтед да кажат ееее ма то едно време е било, сега сме фирма и няма да ги защитавам тия и славната история на отбора. Кви ги диплите не ми е ясно, повече няма да отговарям на тъпотии.
 
Re: От: Re: Левски или ЦСКА

Няма да ги мана, щото така наречените от теб "глупости" са факт. Аз не "Ода" да чупя седалки особено пък в сектор Б.

Хубаво е, човек да се научи да спори и да се аргументира, а не да си трака по клавиатурата, колкото да му мине времето.

Но понеже забелязвам, че желанието за надпиране надделява на разумните доводи спирам.
Все тази. Ходи, бий се, все едно. Но гледайте поне да влезете в категорията човек, като гледате мачове. :)

Какви аргументи бе човек? Да ти покажа седалките, които летят. Или това, че Левски и ЦСКА в момента не стават за нищо и некви трактористи ги правят смешни. Ти баси фена си, да не знаеш на какво дередже му е отбора. :) Ти сигурен ли си, че си фен, че започам да се съмнявам леко.

Наделява желанието ми да упаднизят всички ултраси, заради които няма да имаме седлки на националния на 13-ти, когато наистина ще имаме възможност да се насладим на футбол, а не некви глупости за отбора на живота ми и предване на поколения. Дрън, дрън. :)
 
От: Re: От: Re: Левски или ЦСКА

Все тази. Ходи, бий се, все едно. Но гледайте поне да влезете в категорията човек, като гледате мачове. :)

Какви аргументи бе човек? Да ти покажа седалките, които летят. Или това, че Левски и ЦСКА в момента не стават за нищо и некви трактористи ги правят смешни. Ти баси фена си, да не знаеш на какво дередже му е отбора. :) Ти сигурен ли си, че си фен, че започам да се съмнявам леко.

Наделява желанието ми да упаднизят всички ултраси, заради които няма да имаме седлки на националния на 13-ти, когато наистина ще имаме възможност да се насладим на футбол, а не некви глупости за отбора на живота ми и предване на поколения. Дрън, дрън. :)

Ходи се надбегвай некъде моля те.

Пак ти казвам не се бия и не чупя.
 
От: Левски или ЦСКА

Точно тук грешиш, тъй като въобще не знаеш какво правим. Разбираш ли човек, ти не знаеш за какво става въпрос, но си пишеш, е така.

Ето виж какво се прави http://sinyabulgaria.org/

Преди малко ти дадох и още един линк, какво да ти пиша повече.

И стига с тая фирма, защото всички футболни клубове са фирми. Кажи ми кой футболен клуб не е фирма? не се излагайте повече с глупости.

Представям си привържениците на Юнайтед да кажат ееее ма то едно време е било, сега сме фирма и няма да ги защитавам тия. Кви ги диплите не ми е ясно, повече няма да отговарям на тъпотии.

В този сайт пише точно това за което говоря...
освен да ви пожелая успех...скептично настроен съм..щом до този момент не сте постигнали нищо?
за да станете собственик на клуба, трябва да се свържете с един престъпник - но той не е в България (изгонен е - това е истината..знам, че звучи грозно)


А във ФБ страницата - Ние бяхме (в) Сектор Б
пак живеете с историята - само стари снимки качвате :mrgreen:
такава книга би трябвало да бъде издадена от клуба и на хубава цена като за фенове
 
От: Левски или ЦСКА

В този сайт пише точно това за което говоря...
освен да ви пожелая успех...скептично настроен съм..щом до този момент не сте постигнали нищо?
за да станете собственик на клуба, трябва да се свържете с един престъпник - но той не е в България (изгонен е - това е истината..знам, че звучи грозно)


А във ФБ страницата - Ние бяхме (в) Сектор Б
пак живеете с историята - само стари снимки качвате :mrgreen:
такава книга би трябвало да бъде издадена от клуба и на хубава цена като за фенове

Добре ще отнеса въпроса за книгата до мустака, като се засечеме на някое събрание :)

Лека нощ!
 
От: Левски или ЦСКА

Не притеснявай човека, личи си че е предприемчив!
Може само да го поздравиш за успешния бизнес :rolleyes:

лека!
 
Re: От: Re: От: Re: Левски или ЦСКА

Ходи се надбегвай некъде моля те.

Пак ти казвам не се бия и не чупя.
Сигурен съм, както и че някои други велики фенове, отдали живота си на отбора, го правят и те компенсират като липсващо звено добре. :)

Моят съвет е - оставете им празни стадионите, да се гърчат, щом така не можете да ги стимулирате, по другия начин. Знаеш ли кога ще отида на мач, на който ще гледам как 22 куци коня изтрезняват докато гонят една топка. Точно никога. Аз футбол не гледам и не харесвам.

Бях на мача на Левски с Челси, защото си заслужаваше. Бях с Вердер Бремен, Сега - на Лудогорец с Лацио, и ще отида с Валенсия. Когато има какво да се види, ще отида.
 
Re: От: Левски или ЦСКА

Не притеснявай човека, личи си че е предприемчив!
Може само да го поздравиш за успешния бизнес :rolleyes:

лека!
Черното тото или изпирането на някой лев. :) Да, добър бизнес е. Едните така, другите с Европейските отбори правят бизнес. Кой на каквото ниво е. :)
 
От: Левски или ЦСКА

Ineed - да се хванем ли на бас, че преди няколко години, когатго левскарите бяха в Шампионска лига си бил ТЕХЕН ВЕРЕН ФЕН и си ги защитавал така, както в момента Лудогорец? Или когато ние бихме Ливърпул и Левекурзен си бил за нас... честно спри да се излагаш и не коментирай неща, които крайно не разбираш и си нямаш на представа какво говориш. Прочети тази статия и определено ще намери себе си в нея... http://www.novsport.com/news946091_1009.html

Навярно знаеш, че миналата седмица играха националите? Къде беше ти? Защо не беше на стадиона? Да гледаш футбол? Или четеше с охота платените статии в спортал за това как Безяк щял да ходи в Юнайтед и Реал МАдрид, ама и двата отбора се бият за него и викат "вземи го ти" ??? Гледайте си "онзи, красивият" футбол английският, лудогореци това-онва.. ама в четвъртък, ако Валенсия "разгроми" "гордостта на България" какво правим - ще псуваш ли фирмата Домусчиев, ще кажеш ли, че никога пвоече няма да ходиш на мач?

EDIT: Без да прочитам мнението ти, съм познал/научкал (или просто знам какви фенове сте тези, които ни се чудят защо ходим да викаме за отбора си, когато той не играе добре, пада, губи, или пък вали дъж и т.н.), че си ПОДКРЕПЯЛ Левски в ШЛ..
 
От: Левски или ЦСКА

Дай да дам на човека четиво за цяла нощ, ето и една статия от мен http://chronicle.bg/zashho-nyama-da-podkrepya-ludogorets-dnes/

Искам да направя уговорката, че не съм я писал аз, но тя изразява и моето мнение. Това е хората, които ходят да "гледат" футбол ей така да си запълват свободното време, но после влизат смело в интернет и почват ти кой си бе, чакай да ти кажа за Лудите, за национализъм и как еди кво си било.

ZzzZzzzZzzz спя вече...

pic.php




ДА Й ОБЕЩАЕШ НЕЩО И ДА ГО ИЗПЪЛНИШ, БЕЗЦЕННО - ЗА ВСИЧКО ОСТАНАЛО ИМА МАСТЪР КАРД
 

Горе