Легенда за първия кукер

Добре е направен клипа. Не гледам анимационни сериали но идеята е добра. Можеше хората да изглеждат по-реални във видеото , но това доколкото разбрах ще е сериал път при сериалите не е от значение реалността.
Успех на шоуто.
Анимациите се получават най-добре във кино филмите
 
  • Like
Реакции: mtpv
Супер заблудени овце.
 
Това го шернах между любители на анимета и таквиз подобни глупости и бяха потресени и ужасени каква простотия съм им показал.
Аз не съм го гледал, че отдавана ми мина времето да гледам сънчо.
 
Дисни стила колкото и да се кичи с навуща и чанове, все си е Дисни!

img_294506_467176_b.jpg
 
Това точно не ми харесва. Иначе имаме количество качествени художници, някои от които отидоха да творят дивотии в САЩ.
Ако помните списание Дъга. Големи художници.
 
Уникален проект! Аз лично ще го подкрепя както мога. Едно от малкото качествени неща, които съм гледал напоследък и един от рядко срещаните добри български проекти.!
 
За мен не е никак зле. Диктора не ми допада много обаче. Някой реплики също може да се променят за да станат по-оригинални.
Музиката е добра - особено към края. Историята като цяло е хубава.
 
  • Like
Реакции: mtpv
За мен не е никак зле. Диктора не ми допада много обаче. Някой реплики също може да се променят за да станат по-оригинални.
Музиката е добра - особено към края. Историята като цяло е хубава.
Има английска версия:
 
Тъжно копие на Самурай Джак с геги и тъпани.....
Eййй, точно си мислех как се казваше онова детско - Самърай Джак - класика. Наистина на него прилича малко като стил.
 
Нали част от хората работили по Самурай Джак са в екипа разработващ този проект.

@Sky със същият успех може да го шернеш и при фенове на документални филми.
 
Eййй, точно си мислех как се казваше онова детско - Самърай Джак - класика. Наистина на него прилича малко като стил.
Тези дето са работели за Дисни са същите рисували самурая. Идетя за бг анимация е супер, но
Важно е да се хейти без да си прочел малко за проекта....


Колкото и да се хейти все ще е малко. Начинаещи кукери единя с пънкарски гребен, другия с плитка на войн от Забранения град си говорят на английски с руски акцент...
 

Горе