Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз го виждам идеално, твойто мнение е #80, за това ли говорим, пък може и да е оправено вече
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз го виждам идеално, твойто мнение е #80, за това ли говорим, пък може и да е оправено вече

Вискяр е с черния дизайн - black 3. Наистина там се вижда трудно. Има го, но се слива доста цвета.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Вискяр е с черния дизайн - black 3. Наистина там се вижда трудно. Има го, но се слива доста цвета.

Хаха, окото лъже, дето викат старите зидари, аз си мислех, че всички гледат темплейта, който и аз. Да съм честен, даже не знаех, че мога да си избирам темлейт
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Хаха, окото лъже, дето викат старите зидари, аз си мислех, че всички гледат темплейта, който и аз. Да съм честен, даже не знаех, че мога да си избирам темлейт

Тук съм от 5 години и никога не съм се и замислял че има възможност да се сменя темплейта...
и вчера забелязах че има промяна, по рано инфото беше хоризонтално над поста а сега е до него ?
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Нещо има промени в бутоните и т.н. - това да не е някаква нова стратегия за изгонване на бг-мамите? Не сме си вкъщи, не може да си намерим чехлите вече.

Ако правите други промени, може бутонът "Горе", който се намира в долния десен ъгъл на сайта, където пише: Свържете се с нас Privacy Statement Terms of Service Горе, да се премести над "Подобни теми" и "Thread Information", да е под коментарите.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Нещо има промени в бутоните и т.н. - това да не е някаква нова стратегия за изгонване на бг-мамите? Не сме си вкъщи, не може да си намерим чехлите вече.

Ако правите други промени, може бутонът "Горе", който се намира в долния десен ъгъл на сайта, където пише: Свържете се с нас Privacy Statement Terms of Service Горе, да се премести над "Подобни теми" и "Thread Information", да е под коментарите.

Че какво им е на бутоните като гледам при мен не виждам да има разлика?:)
 
От: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Че какво им е на бутоните като гледам при мен не виждам да има разлика?:)

Усещам, че има някакви промени от няколко дни, но е интуитивно, не мога да ги дефинирам.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Пак офтопик:

Куллл, ти дизайна и всичко си си го нагласил зареди аватара ти нали, виж как си пасват :D
 
Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Нещо има промени в бутоните и т.н. - това да не е някаква нова стратегия за изгонване на бг-мамите? Не сме си вкъщи, не може да си намерим чехлите вече.

Ако правите други промени, може бутонът "Горе", който се намира в долния десен ъгъл на сайта, където пише: Свържете се с нас Privacy Statement Terms of Service Горе, да се премести над "Подобни теми" и "Thread Information", да е под коментарите.

не е пипано нищо по менюто долу по менщто горе прави една промяна но я върнах обратно си мисля
 
Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Пак офтопик:

Куллл, ти дизайна и всичко си си го нагласил зареди аватара ти нали, виж как си пасват :D

хехе :) всъщност аватара го правих по дизайна понеже много адблокъри и реших да си ползвам оригиналната идея аватарите да са 125 на 125 square :) който иска да може да си го ползва за рекламен спейс :) така е от зората на форума замислено за всички потребители :)
 
От: Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

всъщност аватара

А второто N защо е И?
На Black3 стои перфектно!
 
защото е руски уебсървър нищо че всички големи западни компании го ползват това е по неутралното лого, другот ми идва в повече

Nginx-logo.svg
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Не знам дали съм на правилното място, ако не то моля Ви да ме извините.
Защо не мога да създавам нови теми в Freelancers & Jobs ?
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Не знам дали съм на правилното място, ако не то моля Ви да ме извините.
Защо не мога да създавам нови теми в Freelancers & Jobs ?

Има си правила за ползване на пазара. Изискват се 10 поста и 10 дни от регистрацията. За фейсбук са още по-драстични. Прочети повече тук: http://www.predpriemach.com/faq.php
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Не знам дали тук да пиша, но как да ми се увеличи мястото за съобщения ?
 
От: Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Да :))))))))))))))))
Кое място? За личните съобщения ли?
 
От: Re: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Дай скриншот. Нещо от резолюцията ли. До сега не е правило проблем това. Странно.

Предполагам че става за размера на кутията като памет(брой съобщения), а не нещо визуално.
 

Горе