Леле тук имало още хора!!!

John Galt

Well-Known Member
Ако ще е 13ти, ще съм в Чернобил тогава (ама не за пари като другите емигранти от форума), така че... ще направим видео връзка оттам.

Matey Hristov

Active Member
Пусни тема и ако стане - нека да се падне дата в която John ще е България, за да няма оправдания, защо го е нямало.

John Galt

Well-Known Member
Всеки дошъл на срещата получава безплатен абонамент ДИАМАНТ от Матейчо. (ако не го даде за без пари, ще ви платя аз по един абонамент ДИАМАНТ да си имате) ;) Стига да е на 15ти като съм в София. Мисля, че те подкупих @Blinky :D

Matey Hristov

Active Member
Ще го обърнем на лайф бетинг, нема дертове. Само гледай да си там. Да ти покажа нагледно

Matey Hristov

Active Member
Относно София за събитието, щом blinky е от там, най-добре да е там, защото организацията ще е по-голяма, а за другите Бате Ви Бойко е направил магистрали и мостове за всички

• Like
Реакции: ADO

John Galt

Well-Known Member
Ще го обърнем на лайф бетинг, нема дертове. Само гледай да си там. Да ти покажа нагледно
Без такива нови "продукти"/"проекти" без доказана история/"статистика".
Само проверени и качествени "проекти" като ДИАМАНТ.

Noke

Well-Known Member
Абе какъв център, каква София?! Из софийския център си правят сбирки играчите на Фортнайт, примерно.

За предприемаческия елит по-приляга уикенд на Търкс енд Кайкос или поне Монте Карло. То за по-малко няма да имаме време да си сверим Ролексите, камо ли да стигнем до обсъждане на евентуален общ бизнес и разни такива...

Matey Hristov

Active Member
Абе какъв център, каква София?! Из софийския център си правят сбирки играчите на Фортнайт, примерно.

За предприемаческия елит по-приляга уикенд на Търкс енд Кайкос или поне Монте Карло. То за по-малко няма да имаме време да си сверим Ролексите, камо ли да стигнем до обсъждане на евентуален общ бизнес и разни такива...
Значи с моето Casio, нема смисъл да идвам :D :D

s1yf0x

Well-Known Member
Ок. Дай да видим други дати тогава. То целия септември е с празници. То 6-ти, то 23-ти...което дават понеделник. Еми добре, дайте тогава да е неделя 15-ти, как ви звучи?
Виж ся кво... зарежи тия мрънкачи тука и давай събота да водим дечурлигата некъде на басейн... ние с тебе ще си къркаме бири, а те ще къркат водата от басейна...

Blinky

Owner
Виж ся кво... зарежи тия мрънкачи тука и давай събота да водим дечурлигата некъде на басейн... ние с тебе ще си къркаме бири, а те ще къркат водата от басейна...
Нави ме. Ние малко сме на гости, така че като си дойдат, веднага. :) Къде ще препоръчаш басейн? :) Хахахах.

Горе