Леле тук имало още хора!!!

Ако ще е 13ти, ще съм в Чернобил тогава (ама не за пари като другите емигранти от форума), така че... ще направим видео връзка оттам.
 
Пусни тема и ако стане - нека да се падне дата в която John ще е България, за да няма оправдания, защо го е нямало.
 
Всеки дошъл на срещата получава безплатен абонамент ДИАМАНТ от Матейчо. (ако не го даде за без пари, ще ви платя аз по един абонамент ДИАМАНТ да си имате) ;) Стига да е на 15ти като съм в София. Мисля, че те подкупих @Blinky :D
 
Ще го обърнем на лайф бетинг, нема дертове. Само гледай да си там. Да ти покажа нагледно
 
Относно София за събитието, щом blinky е от там, най-добре да е там, защото организацията ще е по-голяма, а за другите Бате Ви Бойко е направил магистрали и мостове за всички
 
  • Like
Реакции: ADO
Ще го обърнем на лайф бетинг, нема дертове. Само гледай да си там. Да ти покажа нагледно
Без такива нови "продукти"/"проекти" без доказана история/"статистика".
Само проверени и качествени "проекти" като ДИАМАНТ.
 
Абе какъв център, каква София?! Из софийския център си правят сбирки играчите на Фортнайт, примерно.

За предприемаческия елит по-приляга уикенд на Търкс енд Кайкос или поне Монте Карло. То за по-малко няма да имаме време да си сверим Ролексите, камо ли да стигнем до обсъждане на евентуален общ бизнес и разни такива...
 
Абе какъв център, каква София?! Из софийския център си правят сбирки играчите на Фортнайт, примерно.

За предприемаческия елит по-приляга уикенд на Търкс енд Кайкос или поне Монте Карло. То за по-малко няма да имаме време да си сверим Ролексите, камо ли да стигнем до обсъждане на евентуален общ бизнес и разни такива...
Значи с моето Casio, нема смисъл да идвам :D :D
 
Ок. Дай да видим други дати тогава. То целия септември е с празници. То 6-ти, то 23-ти...което дават понеделник. Еми добре, дайте тогава да е неделя 15-ти, как ви звучи?
Виж ся кво... зарежи тия мрънкачи тука и давай събота да водим дечурлигата некъде на басейн... ние с тебе ще си къркаме бири, а те ще къркат водата от басейна...
 
Виж ся кво... зарежи тия мрънкачи тука и давай събота да водим дечурлигата некъде на басейн... ние с тебе ще си къркаме бири, а те ще къркат водата от басейна...
Нави ме. Ние малко сме на гости, така че като си дойдат, веднага. :) Къде ще препоръчаш басейн? :) Хахахах.
 

Горе