Леле тук имало още хора!!!

dalasweb

Well-Known Member
Толкоз вечери с кеф влизах- четях, пишех и се образовавах тук сред многото знаещи тънкостите на предприемачеството и дизайна в интернет, но повечето сигурно са напуснали милата ни Родина и чистим тоалетни назапада- ех спомени. Сетих се за една пусната от мене тема, която беше нумеро уно по посещаемост,четаемост и писаемост. Ех времена темата не беше за биснес, а за хермороидите - от многото стоене на компа.
Сега требе да пиша за простатата хехехе! Майтап де - трябва да ходя да чистя немска тоалетна .
Много кинти дават за това.Немкините са ултра мързеливи никога не си чистят домовете, дори спят отдело от мъжете си и когато решат тогаз им пускат. Хубавото, че сме ние БУГАРИТЕ - хем да чистим тоалетните за 15 ойро на час / а другаде взимат 80 еуро за 4ри часа/ , хем ако пусне някоя истинска натурална германка да я ощастливиме!

Опс забравих за какво бях влязъл.
Искам да си свалям от voyo филм и предавания, ако някой знае да пише , а ние на запад требе да бачкаме,но не по професиите си.
В България се правиме , че работиме!След работа къпеш се и излизаш.Тук нема таквиз удоволствия, защото си изморен от работа
Е това е истината няма мръсна работа важното е кинти да се правят.
Успех на форума страхотен е !


ПС. Като се замисля - тук в Германия съм със същия лаптоп на който пишех едно време!!!
 
Последно редактирано:
Хехе, теб от кога не бяхме те меркали тук. Айде добре дошъл отново.

Късметлии са хората, които работят по специалността си в чужбина. А още по-големи късметлии стават, ако техния професионализъм бъде добре оценен и всички предразсъдъци за това от къде е не съществуват на работното му място.

Колкото да свалянето на филми от Voyo, дано някой даде компетентно мнение. Доста хора тук го ползват.
 
Леле Даласа!
Един от най-ценните хора тука.
Вирал след вирал пост пускаше навремето :D

То и аз не знам какъв го дира тука пак тия дни.

От Войо нещата не се сваляха а се стриймваха (гледаха онлайн), доколкото си спомням. Един познат викаше че щял да скрейпва предаванията и да ги качва на неговия си сайт, ама май не успя.
 
Шок......... планетите са се подредили в права линия отново.....
 
Не сме се засичали май, ама съм ти чел темите - истинска легенда на форума. Wellcome back :)
 
Айде, събираме се. И да се преборим тук. Да видим някаква среща в септември месец, примерно. :)
На повечето тука ще им трябват антидепресанти след такава среща....ама хайде да не е на пичка си майчина у конюшните на тепетата. Предпочитам Белград
 
Явно форумите вече западат като медия. Аз още се боря и форумите са 70% от страниците, които посещавам.
Другия форум за инет бизнес/СЕО тотално умре (и по-добре)
 
Явно форумите вече западат като медия. Аз още се боря и форумите са 70% от страниците, които посещавам.
Другия форум за инет бизнес/СЕО тотално умре (и по-добре)

Другия по-скоро го убиха :)
 
На повечето тука ще им трябват антидепресанти след такава среща....ама хайде да не е на пичка си майчина у конюшните на тепетата. Предпочитам Белград
Чакай да видя къде, освен при нас. При Бай Миле до затвора или Сите Българи. :) Няма да е далеч този път, хахаха. Центъра, ако хората са навити.

Идвам, само Матейчо да каже, че е там.
Така не мисля, че ще го разположиш да дойде. Според мен защо пък да не дойдат всички, независимо кой какви "мераци" има към друг потребител тук.

Явно форумите вече западат като медия. Аз още се боря и форумите са 70% от страниците, които посещавам.
Другия форум за инет бизнес/СЕО тотално умре (и по-добре)
Западат, ама друг път. Вчера помолих мой приятел да намери някаква информация в една фейсбук група, която е чел преди 3 седмици и дали я намери? :) Форумите, като медии не са сила, факт, но като информационни портали - да. Макар че много медии следят именно форуми, за да получат по-ясна представа за някои неща. Дали репортерите от BTV и други големи медии, не влизат тук, за да се консултират или поне да звучат неподготвени след като вече някой в някой форум им е събрал и смял на разбираем език информацията. :) Така, че недейте така. Да пишат повече по социалните мрежи, но реално четат от такива сайтове като този. Да не давам и други примери.

А кой другия? За searchengines.bg ли става дума?
 

Горе