Леле тук имало още хора!!!

На повечето тука ще им трябват антидепресанти след такава среща....ама хайде да не е на пичка си майчина у конюшните на тепетата. Предпочитам Белград
Защо да им трябват антидепресанти? Иначе за среща - мисля че е време. Последната май беше преди 2 години... Аз тогава нямах възможност да дойда, ама този септември ми се очертава свободен :)
 
Добре, да мислим нещо. Тъй като в началото има 3 почивни, едва ли ще е най-подходящо. Най-атрактивна дата ми идва 13-ти, петък. И така 100% ще са се върнали вече всеки от почивки. И съм сериозен за това, защото искам да видя старите муцуни. Аз ще го организирам. И силно се надявам да се съберем. Ще пусна тема тия дни - стинкната. Защото сега е доста бета като идея идея. :)

Ех, този Далас, добре, че се появи да даде тон. Сега остава и да не дойде. :)
 
За гледане на филми ползвай Kodi и Popcorn имат версии за всякакви платформи. Тук в UK дори със скапания им интернет се гледа добре. Popcorn даже има опция да сваля директно от торенти.
 
За гледане на филми ползвай Kodi и Popcorn имат версии за всякакви платформи. Тук в UK дори със скапания им интернет се гледа добре. Popcorn даже има опция да сваля директно от торенти.

От години не съм те засичал в скайп, и ти си си на "вънка"
 
Крумов и ти ли избега от татковината за евро:)
 
Разбирам, важнато е да си заслужава
 
За паундове :) по-хубави са им картинките
Чак пък хубави... :D С английската кралица... Въпреки възрастта пак е по-добре с нейния лик, отколкото с Чарлз.

Иначе се надявам да се върнеш някой ден. Предприемчиви и интелигентни хора трябват на тая страна. Докато са пръснати по чужбина, няма да се оправим...
 
За паундове :) по-хубави са им картинките
Тоя крокодил с короната, където са го изтипосали на банкнотата не ми вдъхваш много доверие като естет.
 
Привет, приятел, добре дошъл :) Ще се радвам отново да пишеш и участваш.

Поздрави,
Станимир
 
Форума си е гот, макар че не пиша постоянно си влизам и чета.
Да, знаеш ли колко много от старите потребители са така и ме хваща яд. Едно постче поне да метнат на седмица, ей така, да се види, че са около нас. Мен лично много ще ме радва.
 
Тоя крокодил с короната, където са го изтипосали на банкнотата не ми вдъхваш много доверие като естет.

Естетиката я оставям на разбирачите, аз съм прагматик.
 
Сега последно ще има ли среща - кога, къде? Направете отделна тема за нея.
Да, що да няма? Както казах, очаквам още някой да прояви интерес и ще се заемем с организацията. И пак питам, как е 13-ти другия месец? Часът най-вероятно ще е 20:00, за да могат всички да се приберат от работните си места, да се освежат и да дойдат. Място, предполагам центъра някъде? Ще проуча нещата там. Предложения всякакви приемам. :)
 

Горе