Лесен вариант с Affiliates :D

скоро може и да изчезне безследно този сайт..
такива копия на сайтове не се тачат много дори хич от търсачки.
надали ще има много успех.
 
naskobg каза:
скоро може и да изчезне безследно този сайт..
такива копия на сайтове не се тачат много дори хич от търсачки.
надали ще има много успех.

Има една поговорка: Лакомо дупе кръв... :) 200$ на 20 дена са ми екстра ако питаш мен... :wink:
 
не са много, ясно е че така трудно се става милионер, но за толкова пари ще трябва поне две седмци да чете имеили и да клика по сърфове... затова казвам че идеята е креативна ще пие 3+ бири за 2 минути работа :) без да да си клика по адсенса или да прави фалшиви регистрации през прокси :)

100% легално - 100% горила маркетинг :)
 
5/18/2007 512 230 6M, 0F 38.3 unis 4.00 $ 9.20
5/19/2007 1505 556 21M, 0F 26.5 unis 6.00 $33.36
5/20/2007 104 39 0M, 0F N/A 0.50 $ 0.20

Немога да се оплача особенно от вчера като се има в предвид че цял ден не бях пред компа... :)

А помежду другото кажете някой по големи български форуми може и да не са български където може да се пускат такива теми....

Или пък да го сложа в търсачки? ??? сега го чакам да излезне в гоогле :)
 
Аз така и неразбрах каква ти е далаверата и от къде идват парите...
Преди време аз се бях регнал в този сайт, също и един приятел и рекламирахме с сърфове, но той пръв направи сумата на която се плащаше и не му платиха, защото били само показвания без регистрации някакви такива...

Ае сега обяснете каква е тази далавера тука и аз да направя :)
 
CrAzY-MaST каза:
Аз така и неразбрах каква ти е далаверата и от къде идват парите...
Преди време аз се бях регнал в този сайт, също и един приятел и рекламирахме с сърфове, но той пръв направи сумата на която се плащаше и не му платиха, защото били само показвания без регистрации някакви такива...

Ае сега обяснете каква е тази далавера тука и аз да направя :)

Ами регистрирай се през http://adultfriendfinder.hit.bg/ Така на мен ми правиш процент въпреки че дори и да се регистрираш от другото е все тая ти взимаш едни и същи пари просто така ми помагаш и на мен....

И така там има Affiliate sign up трябва да напишеш точните си данни ( адрес телефон име по лична карта ) за да дойде чека.

После ще ти дадът един линк от които ти го даваш на всеки и тои се регистрира, не с афилате акаунт ами с потребителски акаунт за самия саит ( за чат видео и т нт )

ПРавиш някакъв елементарен сайт, спамваш го и така..... ако нещо още не ти е ясно питаи ще ти помогна..... ;)

А ако не вярваш за паричките ще сканирам тия дни чека и ще го лепна тук в форума :)

Поличиш ли го после в всяка една банка в рамките на 1 месец си взимаш парите....

Успех!!!
 
Честито Tyno :)


@CrAzY-MaST - дават $1 за всеки безплатно записал се мъж и $2 за всяка записана жена. Имат и опция да си на процент от платените акаунти това е за българи е малко вероятно да стане

п.с твоят приятел се е избрал на опция за показвания (тези опции не ги препоръчвам защото ако нямаш определен процент записани те прехвърлят на опция да си на процент от платените записани ясное че с трафик от сърфове ще генерираш много импресии но малко запитсания...) и става дълга и широка. Показваш го на опция за фрее сигнъп и нямаш проблеми (стига на някои да не му хрумне да прави фалшиви записвания през прокси)


@inviSible подъжат и epassporte и Bank Wire
 
coolice каза:
Честито Tyno :)


@CrAzY-MaST - дават $1 за всеки безплатно записал се мъж и $2 за всяка записана жена. Имат и опция да си на процент от платените акаунти това е за българи е малко вероятно да стане

п.с твоят приятел се е избрал на опция за показвания (тези опции не ги препоръчвам защото ако нямаш определен процент записани те прехвърлят на опция да си на процент от платените записани ясное че с трафик от сърфове ще генерираш много импресии но малко запитсания...) и става дълга и широка. Показваш го на опция за фрее сигнъп и нямаш проблеми (стига на някои да не му хрумне да прави фалшиви записвания през прокси)


@inviSible подъжат и epassporte и Bank Wire


Бате в тоя саит сам на 2$ на Коч и 5$ на Кобилка ;) аа ако надвиша 25 уникални посещения без да има каквато и да е регистрация просто ги прави на процент, но този процент е само за деня... и да ти вземе 1 2 $ надолу наи много..... ;)
 

Горе