Лесни пари

Бургас

New Member
Чета форума от доста време и реших да се регистрирам.:p
И въпроса ми е: Има ли лесни пари от интернет? :lol:
Може да е минимални ( 0.1$ ),но има ли някакво заплащане срещу почти никакви усилия? :shock:
 
От: Лесни пари

Има такива сайтове, които плащат за около 20 дена, няма да ти давам реф линк, потърси - има и български - bux-bg.com и т.н.
 
От: Лесни пари

А плащат ли наистина?
Прати някой линка на лично,че знам ли кой се издължават :d
Мерси много.
 
От: Лесни пари

Здрасти и добре дошъл. Вие пак с глупости. Щом ви влече евалата - малко пари, никаква работа.:) Еми бате ето ти линкче: Кофа

Ето и едно линкче, което аз лично ти препоръчвам: Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs. Малко повече се работи, но е оферта и то повече от тези скемове и простотий. Успехи и весел престой тук.
 
От: Лесни пари

Blinky, или пусни един бот да повтаря едно и също, или не се занимавай.
То така не може вече.


или направо сложи Кофа на най-видно място...

вариант краен - нов форум, а тука остава само "Кофа" и да си цъкат и гледат реклами.
 
От: Лесни пари

Сега ще видиме темата за къде се е запътила. Според зависи. А форума е ориентиран в една насока и кофата е за тези, които си препочитат този метод (да не се сърдят, но тук печелиме ПАРИ, не се гъбаркаме с времето си).

@radev,
мерси че си загрижен, но нямай кой да ми напиеш такъв бот.:) Но определено има нужда, или народа не му се чете, или не му се изкарва добри пари. ;) Забелязал съм, че всеки 2-3-ти записал се тук започва такава тема за такива сайтове. Казваме как седят нещата и оттам насетне според зависи - дали ще иска да учи или към раздела кофа;)
 
От: Лесни пари

Лесни пари няма нито в интернет нито където и да е другаде!Би трябваро да го знаеш , но сигурно си доста млад .Моята препоръка е да четеш / ако ти се чете де/ форума по добре .
 
Последно редактирано:
От: Лесни пари

Попринцип съм млад да.Но немога да стоя втренчен в монитора и да чета.По-добре да си купя книжка.Затова днес отидох до Хеликон (гр. Бургас) и там нямаше нищо.Взех си една,където непише точно как се прави уеб сайтове, а на мен точно това ми трябва...
 
От: Лесни пари

adelina не съм съгласен с казаното от теб, но надявам се да не се обидиш :)

Ще споделя с вас една мисъл който съм я чул незнам от къде, може и аз да съм си я измислил :p :)

"Толкова е лесно да се печелят пари но все пак или трябва да се наведеш да ги събираш от земята или трябва да се протегнеш за да ги хванеш във въздуха" надявам се всеки да може да си направи логичната връзка и асоцияцията от казаното :)

Бургас опита му е майката, може и да изгубиш 1 година само с опитване и губене на време но все някога ще хванеш някоя схема, статистиката си казва от 10 опита в най-лошия случай десетия ще е успешен :)

Така, че наистина е хубаво да четеш но не всичко което намериш, препоръчвам ти книгите на Робърт Киосаки първоначално за да се надъхаш пък после е по лесно :)

Колекция от онлайн книги на Robert Kiyosaki - English! винаги е по хубаво да се чете от самия източник но ако не знаеш английски винаги можеш да си ги купиш на бг :)
 
Последно редактирано:
От: Лесни пари

Мерси много за помоща и за книгите.
Но тъй като има адски много информация в интернет за "Как се прави уеб сайт" реших да помоля вас.Дали ще е възможно да ми дадете някакви сайтове където според вас пише най-точно и ясно по темата..Ще съм ви благодарен изключително много.Пък а3 ще си ги сваля на принтера и ще имам читиво,откоето ще науча нещо и няма да се блещя в монитора.Благодаря предварително:)

Edit: а3 съм си измислил дизайна на два сайта,какви ще са им темите и т.н. остана само да се науча как се прави сайт :)
Благодаря предаварително! :)
 
Последно редактирано:
Последно редактирано от модератор:
От: Лесни пари

Бате, ако не искаш да се втренчваш в монитора, винаги има опция принт. Повярвай ми такова четиво си струва да се принтира и запази - едва ли ще намериш някъде другаде. ;)

Има блогове, дизайнери, които едва ли ще те ощавят много за сайт, а и което е най-важното - никой не е почнал супер про - просто и един елементарен пейдж да си направи е начало, след време ще се осъвършенстваш до много по-добри нива. :)

Успехи.
 
От: Лесни пари

Спомням си, 1999-та, 2000 година.
Ходих по интернет заличките (а бяха доста малко), отварях сорса на страниците, копи пействах го в Уорд и казвах на операторчето да го принтира (сбивах максимално много на страница).
Оня ме гледа като луд и се чуди кво става. Принтва странните шитз, зимам ги
и в нас сядам и чета и се опитвам да разгадая кво пише.

После с молив и хартия почвам да драскам и да пресъздавам подобни неща като се опитвах да си представям какво точно би ставало на екрана.


Сухи тренировки!

После след много време у един познат на 95-цата (ибахти чудото беше) сядам и мажа вече и гледам какво става реално.


За първата онлайн страничка спестявах 30-те стотинки джобни пари за вечерта и вместо да се размотавам по кафенетата, бам в нет клубчето след 12 часа, за да мога да седя повече време...

имаше вече 98-чки при нас... гъзария

прас Notepad-a и колкото насмогна днес толкова.
 
От: Лесни пари

Може би малко по-рано ходих често у един мой приятел дето имаше интернет и го карах да ми записва на дискета кеша на Netscape 3.0, после у нас гледах всички сорсове през текстов редактор и гадаех кое какво е щото машината ми беше слаба и не можех да пусна браузър :) А все още си пазя една разпечатка 6-7 листа сорса на инбокса на Hotmail :D
 
От: Лесни пари

Бургас.,(аз също съм от Бургас) Естествено че има лесни пари..но истината е че никои няма да ти каже как стават без пари.Начини за правене на пари ..десетки (не казвам стотици щото повечето са крап шит)и то лесни.Коствало ми е години за да разбера някои неща как стават.
И аз 95 година гледах разни саитове.(тоогава на модеми които дропеха през 1 мин и едвам се закачах с радиал) ама кой да ме "отвори" в начините за правене на пари.Сега е по трудно но пак се правят пари.Но запомни че ключа да успееш е
- постояността.Откажеш ли се = губиш.Трябва да си много упорит..но повярвай ми тази упоритост след време се възнаграждава ..понякога много добре.
Ако сега почваш от самото начало сам..без никой да ти помогне.няма да ти е никак лесно..това не е някаква заплаха а самата истина.
 
От: Лесни пари

То няколкото пощи бяха основно сайтовете
Кой ти беше чувал за Гугъл. Yahoo чухме по едно време...

И аз имах някъде купища листи, ама тонове са пратени за вторични.
Иначе аз бях абонат на NetAddress на USA.net

:)

Сеено е било друг живот.
 
От: Лесни пари

usa.net - и аз имах там акаунт..ама после искаха вече парички..и ги зарязох.
а за яхоо..това беше първата търсачка..след това хотбот.ком ..но общо взето все глупости...друго ми беше мисленето тогава..а по това време също е имало хора които правят много пари. Общо взето до 2001.2002 год е било по лесничко.заради конкуренцията..сега вече почти(да не казвам че няма) няма незапълнена ниша.

То няколкото пощи бяха основно сайтовете
Кой ти беше чувал за Гугъл. Yahoo чухме по едно време...

И аз имах някъде купища листи, ама тонове са пратени за вторични.
Иначе аз бях абонат на NetAddress на USA.net

:)

Сеено е било друг живот.
 
От: Лесни пари

Благодаря на всички :)
На мен точно там ми е идеята,че да си намеря материал на български и да си го принтирам.Но с тези на английски отнемат малко повече време.
 
От: Лесни пари

А аз от тук http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=303 и от тук: http://faq.host.bg/article.php?id=HL895802 . Ама най-напред беше от първия линк, че там беше хипер елементарно обяснено и после навлязах в джаза. Комбинирай информацията и я научавай по удобен за теб начин. Успех! :)
 

Горе