Лесни пари

От: Лесни пари

Момче, чака те дълъг път.. много дълъг :)
 
От: Лесни пари

Мммного си прав!!!
въпреки всичко може и без да минава по"този дълъг път" .за всичко си има начини:)


Момче, чака те дълъг път.. много дълъг :)
 
От: Лесни пари

Препоръчвам му да мине по дългия път, за да оцени всичко което е постигнал и за да бъде обигран.. иначе ще пропадне бързо. Но това е лично мое мнение и оставяме на него да прави каквото си иска.
Интернет съдържа безценна информация - това е големият +, а големият - , който прави безценната информация банална, е че е разбъркана и всичко влиза в главата ти като на каша.
Така че ако мислиш да не отделяш време и да печелиш - забрави. Това не е странична работа (ако искаш да я вършиш както трябва), а през останалото време да си бачкаш нещо друго.
В противен случай ми пиши ЛС и ми кажи какви са ти амбициите.
Успех
 
От: Лесни пари

Амбициите ми са да се науча да си направя добър сайт и да го поддържам.
Благодаря на всички :) Ценни савети ми дадохте.Мерси :)
 
От: Лесни пари

Здравей, аз се занимавам с така наречените PTC - pay to click сайтове вече от 2 месеца и мисля че успях да селектирам тези които плащат на 100%.От 5-6 получих вече реални пари, има още десетина от които просто е въпрос на време да си получа парите, ако искаш прати ми PM за подробности.
 
От: От: Лесни пари

Здравей, аз се занимавам с така наречените PTC - pay to click сайтове вече от 2 месеца и мисля че успях да селектирам тези които плащат на 100%.От 5-6 получих вече реални пари, има още десетина от които просто е въпрос на време да си получа парите, ако искаш прати ми PM за подробности.
Здрасти и добре дошъл.

Май ще изляза прав, че всеки 3-ти, а вече и статистиката расте в полза на тези "много яки" сайтове и промолтърите им в този форум. Защо не се спрете с глупостите, а? Всеки влиза и обеснява как на лично или с нова тема ще ги отвори на далаверата - що за кретен трябва да си да седиш и да цъкаш по сайтовете за накакви стотици от центовете и после да обесняваш как менаджираш онлайн бизнес.

Да, радев е прав - освети ни тук за да я забия и тази тема в кофата. :wink:

По принцип ние тук сме адски мили и добронамерени, готови да помогнеме, ама като дойде някой да обеснява за тези сайтове във форум с тематика за онлайн бизнес, направо ми обръща червата. Не че нещо, но тези шитове се зачестиха, а никой не е****а, че някъде в правилата има забрана да се промотират такива сайтове във важните секции.

Влизам в секциата Пари от Интернет - Make Money Online и гледам тема за такива сайтове", погледнато от гледна точка на хората занимаващи с такива сайтове е ОК, но погледнато от гледна точка на хора с реални онлайн бизнеси изглежда смешно и жалко. Така че или си целете кофта или не пишете за глупости, мило моля.

Успехи и дано да ти дойде и на теб ъкъла.:wink:
 
От: Лесни пари

@Blinky може да преименуваш кофата на PTC и спам :) Поне ще оцелват раздела ;) А тази тема у Кофата ;)
 
От: Лесни пари

@blinky може да преименуваш кофата на ptc и спам :) Поне ще оцелват раздела ;) А тази тема у Кофата ;)
Направо тук си я паркирах, нама какво да му мисля. Ако влезе накой и види че в секцята за изкарван на пари онлйан има теми за такива сайтове, направо ще кликне на "Х"-а и няма да се сети повече за този форум. Аз лично това щях да направя.

Примерно имам няколко продуктово сайтове на челни места по търсачките, влизам в бг общност където искам да уча и взаимно да си помагаме с онлайн маркетинга и гледам някой мозачентръст с тема за кликане - няма начин да науча нещо от такива хора. Поне това ще си кажа, 100%.
 
От: Лесни пари

В такъв случай и тази тема :) http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=4925, вече се колебая дали да не правя блог в който да пише, че тия програми са пълен боклук (ANTIBUX.COM is available!) и че не трябва хората да се занимават с тях, но естествено ще има инати да казват, че имало смисъл и не знам кво си още, че плащали, че правили големи пари и т.н. (puke) Не знам тия хора прости ли са или кво... Кой идиот ще даде пари за да му влизат сайта при положение, че 90% ползват Букс Аутокликер... Най много от тия сайтове да си лепнат някой вирус и после ще ги питам кви пари са изкарали като им източат сметките.... от такива като тях хората направиха милиони..
 
От: От: От: Лесни пари

Здрасти и добре дошъл.

Май ще изляза прав, че всеки 3-ти, а вече и статистиката расте в полза на тези "много яки" сайтове и промолтърите им в този форум. Защо не се спрете с глупостите, а? Всеки влиза и обеснява как на лично или с нова тема ще ги отвори на далаверата - що за кретен трябва да си да седиш и да цъкаш по сайтовете за накакви стотици от центовете и после да обесняваш как менаджираш онлайн бизнес.

Да, радев е прав - освети ни тук за да я забия и тази тема в кофата. :wink:

По принцип ние тук сме адски мили и добронамерени, готови да помогнеме, ама като дойде някой да обеснява за тези сайтове във форум с тематика за онлайн бизнес, направо ми обръща червата. Не че нещо, но тези шитове се зачестиха, а никой не е****а, че някъде в правилата има забрана да се промотират такива сайтове във важните секции.

Влизам в секциата Пари от Интернет - make money online и гледам тема за такива сайтове", погледнато от гледна точка на хората занимаващи с такива сайтове е ОК, но погледнато от гледна точка на хора с реални онлайн бизнеси изглежда смешно и жалко. Така че или си целете кофта или не пишете за глупости, мило моля.

Успехи и дано да ти дойде и на теб ъкъла.:wink:


Всички напълно те подкрепяме .. И мисля че това че сте търпеливи с кулийс е супер, защото всяко начало е трудно, но понякога трябва малко по-радикално да се реагира. В други форуми, подобни хора чезват след 2ро предупреждение.. Това не е упрек .. просто се замислете :)
 

Горе