Конкурс за: Лого и банер 18+ тематика

Статус
Not open for further replies.

eINFO.BG

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Конкурс за лого и банер 18+ тематика, сайта е 18y.bg. Може да предложите и свой слолган в логото. Най-ексцентричния, провокативен, модерен и привличащ печели. Развържете своето въображение и покажете еротика, страст и стил. За банера трябва да фигурира домейна, както и приканване за регистрация и публикуване на обява, както и с размер 300х250 или 728х90 . Краен срок 30/01/20г.
ЗАПАЗВАМ СИ ПРАВОТО ДА УДЪЛЖА СРОКА, АКО НЯМА ДОСТАТЪЧНО ПРЕДЛОЖЕНИЯ.
1ва награда 70лв
2ра награда 30лв
3та награда 20лв


Наградният фонд се вдига
1во място100лв
2ро място-30лв
3то мясо-20лв
Краен срок 29/02/20
Лого+банер, слоган по желание.

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА!
 
Последно редактирано:
Конкурсът открит ли е, могат ли да се публикуват варианти в темата?
Според мен, добър вариант ще бъде банерът да се направи на по-късен етап от победителят в конкурса за лого. Защото примерно може логото да ви хареса а банера не или обратното. И ще се наложи да се излъчи победител за лого и за банер по-отделно.
 
Последно редактирано:
Конкурсът открит ли е, могат ли да се публикуват варианти в темата?
Според мен, добър вариант ще бъде банерът да се направи на по-късен етап от победителят в конкурса за лого. Защото примерно може логото да ви хареса а банера не или обратното. И ще се наложи да се излъчи победител за лого и за банер по-отделно.

Никъде не пише, че е закрит, ако измислиш нещо по-хард му сложи по една звездичка, ако ми остане време ще участвам, защото не съм участвал в подобен конкурс и ми е интересно.

Идват ми на акъла няколко слогана, примерно: "Превърни Фантазиите си в реалност" с 18y BG, "мокрите сънища са вече мираж", "Отпусни напрежението, но не отпускай инструмента".
 
Никъде не пише, че е закрит, ако измислиш нещо по-хард му сложи по една звездичка, ако ми остане време ще участвам, защото не съм участвал в подобен конкурс и ми е интересно.

Идват ми на акъла няколко слогана, примерно: "Превърни Фантазиите си в реалност" с 18y BG, "мокрите сънища са вече мираж", "Отпусни напрежението, но не отпускай инструмента".
Доста добри слогани, интересно биха стояли на логото особено последният.
 
Доста добри слогани, интересно биха стояли на логото особено последният.
Последният е много дълъг да, но това е на прима виста.
 
При закрити конкурси винаги може накрая да излезеш с:

1-ва награда за ПанчоВилля_997 (new member)
2-ра награда за lelia_marchi_@_home (new member)
3-та награда за Байновото_Мичи (new member)

....

Доста по-мазно ще се измъкнеш от Блинки например с неговия "конкурс", дето го спечели мистериозен персонаж на "лични"....
 
При закрити конкурси винаги може накрая да излезеш с:
До колкото разбрах този не е закрит, другият от миналата тема за банер беше закрит, но авторът пусна тази тема и поправи грешката си.
 
Да, дам старта с едно предложение за лого.
Може да се направи и в други цветови вариации, по-желание.
За таглайн предлагам "Развихрете фантазиите си!" , "Свят на реални фантазии"

18ybg_v2.jpg
 
Последно редактирано:
49451471742_25381178b8_k.jpg


49450760673_7cf487d5bd_k.jpg


49450760588_c960dc9671_k.jpg
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе