Конкурс за: Лого на сайт за Козметика

gZzkTgD.jpg
 
С тези дървета ме вдъхновихте за една идея - сетих се за кора от бреза, тя понякога ми прилича на белеща са кожа в някой участъци:)

Layer 0.png


Skin ---> овлажняване/грижа ---> разцъфване/свежест...



2018-03-09_144242.jpg
 
Последно редактирано:
Извинявай ще може ли втория вариянт с дръвчето да ми покажеш как ще изглежда като лого и ако може шрифта да е малко по ясен , благодаря .


Привет Само искам да уточня, че това дърво и шишарките са просто една визуализация на концепцята за лого, която предложих. Т.е. това е само декорация логото е само надписа. Ето и корекция + визуализация:

skin1-6.png


skin1-5.png
 
Идеята на сайта, до колкото схванах е за козметика за подобряване на кожата, затова имам такава визия чрез промяна на цветове в логото. А "revolution" е с цвета на червисани устни, освен това този цвят навява възприятия за промяна и женственост.
rffJWKh.jpg
 
Последно редактирано:
Привет Само искам да уточня, че това дърво и шишарките са просто една визуализация на концепцята за лого, която предложих. Т.е. това е само декорация логото е само надписа. Ето и корекция + визуализация:
Мен ме кефят такива хрумки, това с дървото като пистолет е добро, но иначе не се връзва поне за мен с тоя дизайн на сайта. Поздрави, и да не се разсърдиш :)
 
nwwhlct.jpg

WIYiiRh.jpg

q0CHIkm.jpg
 
Благодаря на всички участвали до сега , да отбележа че дизайните ви са много добри продължавайте да правите това което правите и да припомня че има още 5 дена до края някой ако е пропуснал да се пробва да за заповяда .
 
Последно редактирано:

Горе