Конкурс за: Лого на Open Source Project

atanas.nk.atanasov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Имам open source проект за уеб базирани компоненти и се нуждая от лого за него.
1. Начало на конкурса: 11.03.2018г.
2. Край на конкурса: 31.03.2018г.
3. Дата на обявяване на победител: 31.03.2018г. /след 20:00ч./
4. Награда: 60лв.
5. Изписване на английски: gijgo

Иска ми се логото да бъде семпъл робот, лъв или тигър, който ще наречем Gijgo. Понеже логотата са доста креативна работа бих направил компромиси и бих разгледал предложения извън моята първоначална идея.
Доста както open source, така и комерсиални проекти вече използват такива лога и ми се иска да имам лого в тази насока. Някой от примерите за такива лога са ember, grunt, wijmo.

Логото победител в този конкурс ще се ползва както от официалния сайт на проекта (gijgo.com), така и в всички сайтове, които подпомагат разпространението на проекти с отворен код като github.com, npmjs.com и т.н.

Успех! Очаквам предложенията в с огромен интерес.

ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН.
 
EpTAbVV.jpg
 
Здравейте, имате ли предпочитания за цветовете ?
 
Надявам се да съм се справил.







 
Последно редактирано:
Впечатлявам се на професионализма на колегите, които участват по принцип в конкурсите за лого!
Късмет колеги!
Благодаря от името на всички.
 
Здравейте, имате ли предпочитания за цветовете ?

Като цяло не държа на определен цвят, ако може цветовете да се комбинират добре с текущият дизайн на http://gijgo.com, т.е. светло синьо и бяло. Ако имате и други предложения съм готов да ги разгледам и да променя текущият дизайн на сайта (той така и така има нужда от подобрение).

Идеята ми е да държа логото на всички страници в горния ляв ъгъл, а от дясно на него да е изписано gijgo.
 
Като цяло не държа на определен цвят, ако може цветовете да се комбинират добре с текущият дизайн на http://gijgo.com, т.е. светло синьо и бяло. Ако имате и други предложения съм готов да ги разгледам и да променя текущият дизайн на сайта (той така и така има нужда от подобрение).

Идеята ми е да държа логото на всички страници в горния ляв ъгъл, а от дясно на него да е изписано gijgo.
Предложението ми за лого е по-горе, според дизайна на сайта Ви ще се променят и световете на логото. Благодаря.
 
Стандартна идея, често G се използва като очи, но тук и J допълва картинката, а О, може да е едното ухо примерно:), така, че се получи нещо оригинално мисля;)
Може да се стилизира още малко може би.

GIJGO.jpg
 
Последно редактирано:
Надявам се да съм се справил.


Имаш ли нещо против ако сложиш роботчето преди надписа GIJGO, вместо роботчето да замества буквата О. Би ли махнал и надписа www.gijgo.com отгоре. Искам просто да видя как ще изглежда в този вариант само с роботче и надпис. Благодаря предварително!
 
Имаш ли нещо против ако сложиш роботчето преди надписа GIJGO, вместо роботчето да замества буквата О. Би ли махнал и надписа www.gijgo.com отгоре. Искам просто да видя как ще изглежда в този вариант само с роботче и надпис. Благодаря предварително!
Нямам нищо против, но ще мога да го направя след 17:00 часа.
 
Имаш ли нещо против ако сложиш роботчето преди надписа GIJGO, вместо роботчето да замества буквата О. Би ли махнал и надписа www.gijgo.com отгоре. Искам просто да видя как ще изглежда в този вариант само с роботче и надпис. Благодаря предварително!
 

Горе