Конкурс за: Лого - онлайн магазин за техника

nikolaydon

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
разработваме сайт за онлайн продажба на електроуреди за дома. На този етап имаме нужда от разработка на лого, което ще се използва за сайта, фейсбук, визитки и тн. Това ще е първия етап, като по-натам имаме намерение да използваме избрания дизайнер на логото за банери на сайта и други рекламни материали.

1. Начало на конкурса: 20.02.2018г.
2. Край на конкурса: 04.03.2018г.
3. Дата на обявяване на победител: 04.03.2018г. /след 21:00ч./
4. Награда: 50лв. /като всички новостартиращи онлайн магазини, бюджета е доста ограничен/
5. Изписване на английски: Technoteka Сайта ще е на домейн technoteka.bg Ще се продават уреди за дома - едра и дребна бяла техника, черна техника, смесители за баня и кухня, уреди за вграждане и други. Предпочитан основен цвят - червен.

ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН.
 
technoteka.png
 
Здравейте, ето моето предложение. Използвал съм цветовете на темата на която се намира сайта, но могат да се променят по ваше желание.
di32ldw.png
 
Последно редактирано:
Според мен , щепселът присъства в почти всички уреди, за това реших да го включа в логото.
Другият елемент, който съм включил е къща ,която изобразява домът.Използван е готов шрифт с леки промени, логото е рисувано.

zR47wEG.jpg


WucH0mW.jpg
 
Последно редактирано:
CcBVl7C.jpg
 
Последно редактирано:
Една асоциация с втората част от името на логото а именно гръцкото тека " място за съхранение"... + Смарт и LSD, и още... много надявам се да го видите


technoteka3-1.png
 

Горе