Конкурс за: Лого - онлайн магазин за техника

wgaAwlS.jpg
 
FbTR312.jpg

Утре, вдругиден мога да предложа и анимирано, ако ми остане време.
 
Последно редактирано:
Здравейте,
не съм вярвал да има такъв интерес към изработката на лого за онлайн магазина.
Поради големия избор бях изключително затруднен при избора на лого.
За победител обявявам "petya77" с приложеното лого. С колегата решихме да заложим на нещо по-семпло и елегантно.
Благодаря още веднъж на всички за участието в конкурса!

Вариант на първото предложение:

technoteka_test_3.png

Screenshot_Technoteka_red.png
 
Поздравления за победилия.
Но мисля, че е кайно време да се установят някакви малко по-стриктни указания или правила за тези конкурси. Нагледахме се на какви ли не "изпълнения" от страна на поръчващите. Не съм само аз който вижда често нередности, нека поръчителят да бъде по-точен и да дава указания.

Не съм засегнат понеже редовно съм 2-и 3-и по моя преценка, но не обичам нередностите и недоизчистените неща.

Предлагам няколко неща.

Поръчващият да е колкото може по-активен в конкурса; да коментира. Например: "Това ми харесва но не ми допаде еди кое си. Това ми е прекалено семпло, тук ми е повече натруфено, цветовете не ми допадат и прочее.

Да коментира кои са му фаворитите, ако се двоуми да каже защо, кое точно не му допада и пр.

Имахме и случаи в които поръчващият тотално подведе всички участници с коментарите си. Имахме и случай в които печелеше лого прекопирано от различни лога. Е за това едва ли нещо може да се направи ако човека си го е харесал, но в такъв случай да ни се казва искам да ми прекопирате еди кои си елементи...
:)
Поздрави, но трябва да се наложат някакви правила. Нека и други си кажат мнението.
 
Благодаря за поздрава, @kpetrov и на колегите, писали по-горе. :)
Да, желателно е поръчителят да се включва с мнения и насоки. Въпреки, че nikolaydon не се включи с такива, конкурсът даде добри резултати.

Получих възнаграждението. В лична кореспонденция уточняваме промени по цветовете на логото. :)
 
Здравейте г-н Петров,
не се включих в коментарите, защото мислех че не е редно да го правя и да обявявам фаворите и тн.
Мога да обява между кой логото се двоумяхме до последно да изберем и да ги класирам на някакви места ако трябва.
Извинявам се пак ако има засегнати и съм съгласен с по-строги правила ако трябва да се въведат.


Поздравления за победилия.
Но мисля, че е кайно време да се установят някакви малко по-стриктни указания или правила за тези конкурси. Нагледахме се на какви ли не "изпълнения" от страна на поръчващите. Не съм само аз който вижда често нередности, нека поръчителят да бъде по-точен и да дава указания.

Не съм засегнат понеже редовно съм 2-и 3-и по моя преценка, но не обичам нередностите и недоизчистените неща.

Предлагам няколко неща.

Поръчващият да е колкото може по-активен в конкурса; да коментира. Например: "Това ми харесва но не ми допаде еди кое си. Това ми е прекалено семпло, тук ми е повече натруфено, цветовете не ми допадат и прочее.

Да коментира кои са му фаворитите, ако се двоуми да каже защо, кое точно не му допада и пр.

Имахме и случаи в които поръчващият тотално подведе всички участници с коментарите си. Имахме и случай в които печелеше лого прекопирано от различни лога. Е за това едва ли нещо може да се направи ако човека си го е харесал, но в такъв случай да ни се казва искам да ми прекопирате еди кои си елементи...
:)
Поздрави, но трябва да се наложат някакви правила. Нека и други си кажат мнението.
 
То какво ще си избере поръчващият си е негова работа, но без насоки и то правилни останалите нямат представа какви предпочитания има човека и само си хабим времето така, със сигурност ако беше ясно че искате колкото се може по-семпло лого, щяхте да имате и повече семпли предложения.
SUEgv5v.jpg
 
  • Like
Реакции: Bove

Горе