Конкурс за: Лого фондация Dariza

Collection%2B7%2B-%2BMock%2Bup%2B4%2B-%2BLogo.png
 
Последно редактирано:

Здравей, благодаря ти. Малко ми напомня на...магазини Дар ли бяха? Нещо такова и го свързвам с плод и зеленчук :) не знам защо, нищо лично. Иначе с последните лога вървим в правилната посока. Просто да видим кой ще направи най - хубавия елемент съчетан с текста, демек най - хубавото лого. :D Остана малко време и дано се появи някое топ предложение.
 
Nikoalek каза:
Здравей, благодаря ти. Малко ми напомня на...магазини Дар ли бяха? Нещо такова и го свързвам с плод и зеленчук :) не знам защо, нищо лично. Иначе с последните лога вървим в правилната посока. Просто да видим кой ще направи най - хубавия елемент съчетан с текста, демек най - хубавото лого. :D Остана малко време и дано се появи някое топ предложение.

Цветовете повече го доближават до приликата с Дар (които за първи път "виждам" днес :D). Иначе има страхотни предложения в този конкурс. Успех!

white-green-test.png
 
Последно редактирано:
И аз ще представя един вариант със сърце, а по-долу ще представя и втори с птичка както са представили по-горе, но моя интерпретация.
hkAWlmU.jpg
 
Виждам, че нещата клонят към знак съставен от буквата Д и включено към него сърце, но аз си позволих и да добавя символ на надежда за да не прилича толкова на кръводарителска организация.
gUOLTBM.jpg
 
Хахаха, кръводарителска неее. И не клоня към сърце, даже приветствам нещо различно. Твоето дърво първото беше най - доброто ти досега. По - скоро там завърти едно D под клоните му под някаква степен да се върже Не искам да е сърце. Просто, ако това се случи в цялостния дизайн, който ми изглежда най - добре ще е сърце, ама може и катерица да е :)
 
Хахаха, кръводарителска неее. И не клоня към сърце, даже приветствам нещо различно. Твоето дърво първото беше най - доброто ти досега. По - скоро там завърти едно D под клоните му под някаква степен да се върже Не искам да е сърце. Просто, ако това се случи в цялостния дизайн, който ми изглежда най - добре ще е сърце, ама може и катерица да е :)

Катерица ще е супер:) , ама тя обикновено прибира и складира, а не дава, стисната е и прибрана м........та:)))
Шегувам се, малко да разведрим обстановката, че с това кръводаряване.
 
Катерица ще е супер:) , ама тя обикновено прибира и складира, а не дава, стисната е и прибрана м........та:)))
Шегувам се, малко да разведрим обстановката, че с това кръводаряване.

Websolut ето една катерица, какво му е :D Като ще разведряваме. За 2 минути толкова, не е много весела, ама като ми излезе време ще се постарая и аз да се включа в конкурса :p

Katerica.jpg
 
Проблема не е в катерицата, проблема е, че трудно ще се асоциира с дарителска организация, аз асоциирам катерица с други неща...., с ядки примерно и да не казвам друго с какво, защото не му е мястото тук:)

Но от друга страна и тя събира, но събира само и единствено за себе си;)

Сетих се за онaя катерица в Ледена Епоха, мисля, че с лого катерица дарителска организация никой не е посмял да направи досега, уникално ще е.
 
Последно редактирано:
Проблема не е в катерицата, проблема е, че трудно ще се асоциира с дарителска организация, аз асоциирам катерица с други неща...., с ядки примерно и да не казвам друго с какво, защото не му е мястото тук:)

Но от друга страна и тя събира, но събира само и единствено за себе си;)

Сетих се за оня катерица в Ледена Епоха, мисля, че с лого катерица дарителска организация никой не е посмял да направи досега, уникално ще е.

Хахахаха, Направих го за шегата и малко да развеселя. Ясно е иначе, че няма да е Катерица. Коментара предния беше просто ей така, за да се разбере, че може да е всичко не търсим сърце. И катерица ми дойде на ума,,,,защо ли :) Айде весело и все още има време за топ логото до Неделя!
 
Последно редактирано:

Горе