Конкурс за: Лого - 200 лв.

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Преди няколко години пак давах 200 лв. ... щот съм стиснат за това, Ама тогава имаше купища дизайнери - темата беше 3-4 страници - без спам. Сега голяма част от читавите са още тук. Да видим количествените натрупвания дали водят до качествени изменения.
Търси се лого - награден фонд 200 лв. за фирма NICNC Ltd - /Обеснявам името - Northern Ireland CNC - Computer numerical control/,занимаваща се с изобретяване и производство на машини за автоматизация и роботизация на индустриални предприятия. Логото ще се ползва за сайта на фирмата - и върху продуктите. Сайт все още няма.

1. Начало на конкурса: 10.06.2018 г.

2. Краен срок на конкурса: 12.06.2018г. до 23:59ч.

3. Дата за обявяване на победител: 13.06.2018 г.

4. ПРОМЯНА: Награда:
- 100 лв. гарантирана награда за първо място.
- ако спечелилото лого се използва в сайта nicnc.co.uk, каквато е и основната идея на този конкурс дава се и допълнителна награда от още 100 лв.
Разделям наградния фонд по обяснима причина.
/другаде конкурс - няма и няма и да има/!!!
5. Желателно е да представите цветен и монохромен вариант.

6. Търси се - креативност и дизайн.

7. Насоки, с които не е необходимо да се съобразявате при създаването на логото - водещия елемент е автоматизация (Не се впускайте във вариации на роботизирани ръце, за да не изглеждат като протези моля)

8. Важнни насоки, с които е задължително да се съобразите - логото трябва да е стилно и едновременно минималистично, консервативно и излъчващо престиж, доверие и да не съдържа "Ltd" !!!

9. При изплащане на наградата победителя се задължава да подпише договор за прехвърляне всички права върху логото.

10. Наградата се изплаща - с Paypal или по банков път.

11. Никакви поставяния на логото в/у шапки, тениски, покривки и гащи моля :cool:

12. Никакви заигравки със Северна Ирландия - зелено, гномчета и подобни!


ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН.

Успех на всички участници.

П.П. Всички въпроси и разяснения, както и самите предложения се публикуват само и единствено в тази тема.
@stoineff @nnikolov
@Websolut
 
Последно редактирано:
Нещо не мога да разбера на 13.06.2018 се печелят 100лв., а другите 100лв кога и как се разбира че се печелят?
" 100 лв. гарантирана награда за първо място.
- ако спечелилото лого се използва в сайта nicnc.co.uk, каквато е и основната идея на този конкурс дава се и допълнителна награда от още 100 лв.
Разделям наградния фонд по обяснима причина.
/другаде конкурс - няма и няма и да има/!!!"
 
@Creative Design
100 лв са сигурни според правилата и 100лв бонус, ако логото се използва.
Тоест пускаш едно предложение, единствен участник си, значи сигурно си прибираш 100лв и ако логото ти е добро и се използва като такова взимаш още 100.
Изи мъни;)
Разбираш, че ще се ползва като автора на конкурса го обяви и ти поиска и работните файлове.
 
nicnc2.png


Обновено, от този вариант
(имаше потенциален проблем с четимостта).
 
Последно редактирано:
Докато прочета правило 12 никакви заигравки със Северна Ирландия и вече бях направил таман две заигравки. Цветовете на знамето и една трилистна детелина, само дето е червена. Както и да е дано успея днес да се коригирам и да направя друга концепция. Иначе останалите символи в знака смятам, че са ясни -три шестоъгълника, пчелна пита, чертеж и молив... аааа освен това шестоъгълника се е считал за символ на съвършенство :)


nicnc.png
 
@Creative Design
100 лв са сигурни според правилата и 100лв бонус, ако логото се използва.
Тоест пускаш едно предложение, единствен участник си, значи сигурно си прибираш 100лв и ако логото ти е добро и се използва като такова взимаш още 100.
Изи мъни;)
Разбираш, че ще се ползва като автора на конкурса го обяви и ти поиска и работните файлове.
Благодаря за разясненията, аз не знаех до преди малко, че някой изобщо е писал тук.;)
 
nicnc2.png


Обновено, от този вариант
(имаше потенциален проблем с четимостта).

Трябва да изчислите друг вариант за разделяне на NI и CNC, различен шрифт може би. Няма как да е с малко "i" при положение, че е име още повече на държава;)
 
Ще погледна. Бате, този ин-апп браузър малко ме съмнява. Защо минаваш през него? ;)
Никакъв проблем няма с браузъра от мейла ми. Случайно отворих с него. Иначе ползвам вградения на Самсунг и Хрома. Не е там проблема.
 
Последно редактирано:

Горе