Лудогорец - Ливърпул билети?

От: Re: От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Eventim работят и с глобул. Влизаш в магазина и купуваш, когато му дойде времето.

От доста време не съм го чувал това, мисля, че спряха да работят с тях. Понеже аз купувам много билети за най-различни събития и от много време в сайта им не съм виждал да пишат, че може в глобул.
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Както са ви пояснили билети се продават на бензиностанция на OMV, но не на всички. Като пуснат билетите проверете на кои точно са пуснали. Организатора (разбирайте Домусчиев) си има свои условия за продажбата. За това и при пакетната продажба в повечето магазини на Германос, Пикадили и т.н., които са част от тяхната мрежа нямаше билети, а имаше само в определени места. На мен ми се наложи тогава да ходя до централния офис.
 
От: Re: От: Лудогорец - Ливърпул билети?

От доста време не съм го чувал това, мисля, че спряха да работят с тях. Понеже аз купувам много билети за най-различни събития и от много време в сайта им не съм виждал да пишат, че може в глобул.
Лятото купувах билети за Cacao Beach от там и за това съм сигурен в думите си.

Както се казва, който търси, ще намери! :)
 
От: Re: От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Лятото купувах билети за Cacao Beach от там и за това съм сигурен в думите си.

Както се казва, който търси, ще намери! :)

Добре, но за ШЛ ти гарантирам, че Глобул не ги продават, сигурен съм в думите ми. Само в ОМВ(някой), касите на националния, НДК и в др градове по каси.
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Здравейте,

не следя никакви спортни събития, нищо не разбирам от футбол... Искам да взема два билета за мача на Лудогорец срещу Ливърпул тук в България за подарък.

Въпроса ми е кога ще ги пускат в продажба (дано не съм закъснял) и от къде мога да купя.

Поздрави!

Здравей,
Ако не успееш да си намериш билети ми пиши имам два. Местата са в лъвчетата между Г и В на 15 ред. Билетите са от пакети така че имаш 5 % остъпка от нормалната цена
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Здравей,
Ако не успееш да си намериш билети ми пиши имам два. Местата са в лъвчетата между Г и В на 15 ред. Билетите са от пакети така че имаш 5 % остъпка от нормалната цена

Даваш ги на цената на която си ги купил? Така ли?

Само да ви уведомя, че в секторите Б, Г и Лъвчета не се спазват редове и места, спазва се само входа за влизане в сектора заради системата за проверка на билета. Така че, ако сте за някой от тези сектори може да си седнете където искате.
 
От: От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Даваш ги на цената на която си ги купил? Така ли?

Само да ви уведомя, че в секторите Б, Г и Лъвчета не се спазват редове и места, спазва се само входа за влизане в сектора заради системата за проверка на билета. Така че, ако сте за някой от тези сектори може да си седнете където искате.

Да, давам ги на цената на която пише на билета. Бях на мачовете с Реал мадрид и Базел и хората около мен стриктно си спазваха реда и местата
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Здравей,
Ако не успееш да си намериш билети ми пиши имам два. Местата са в лъвчетата между Г и В на 15 ред. Билетите са от пакети така че имаш 5 % остъпка от нормалната цена

Здравей, намери ли им купувач или още ги продаваш?
 

Горе