Лъжите на спортал-а....

VMiloykov

Well-Known Member
Днес на баскетболен мач Левски - Партизан нямаше нито 1 полицай(на балкански мач, а знаете какво стана последно време). Посредата на мача фен на Левски(около 50 годишен) мина и бутна шал висящ на Партизан, от там му скочиха да го бият(феновете на Партизан). Да уточня само, това става на трибуна предвидена за жени и деца, и възрастни хора. Жени се опитаха да спрят и мъжете които бяха там, но бяха зверски пребити. Сръбските боклуци биха и деца!!! Лично бях свидетел на това, понеже бях от другат страна. Феновете на Левски скочиха да се бият(и нормално) със Сърбите, за да защитят децата и жените, които бяха бити. От там полиция додей и успя да увладее всичко с бой над феновете на Левски, но няма значение това.

Важното е, че бяха бити жени и деца от сръбски хулигани. НО какво пише в спортал:
Цитат от сайта им:
Ултрасите на "сините" потърсиха саморазправа с малобройна група привърженици на Партизан, които по никакъв начин не ги провокираха и кротко гледаха двубоя зад пейката на своя отбор.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=518501

Аз бях там, бях свидетел как сръбските фенове започнаха всичко, след като Българина бутна тяхен шал, но нищо повече. Те скочиха и почнаха да го бият, от там жени и деца. Пред зала Уверсияда беше пълно с линеики.

Да уточня около залата видях около 10-на полицай, в залата нямаше.

Не за първи път спортал-а лъжат, но защо? Защо защитават Сърбите?

Забравих да добавя, Сръбски фен удари със стол жестоко службно лице.

P.S. Във форума познавам хора, които работят за тях, не искам да се обиждат или нещо подобно, но това е недопустимо :)
 
От: Лъжите на спортал-а....

В спортала пише също, че има пострадал само един сърбин.
Последно тоя само "бутна" или дръпна шалчето?
 
От: Лъжите на спортал-а....

В спортала пише също, че има пострадал само един сърбин.
Последно тоя само "бутна" или дръпна шалчето?

Бутна го, минаваше покрай него и го закачи и падна.
Може да има, последва бой в които може да има пострал. Пред залата имаше няколко линеики и се чуваха сирени на идващи още.
 
От: Re: Лъжите на спортал-а....

Да, но това е доста подвеждащо :)

Нормално. В днешно време медиите се като този виц:

Двама пенсионери си говорили. Единият казал:
-Ти разбра ли, че Гошо от нашето село спечелил Лада от тотото?
-Абе, и е така, и не е така. Не Гошо от нашето село, а Иван от съседното село. И не е спечелил Лада, а Жигула. И не я е спечелил, а го е блъснала.
 
От: Re: Лъжите на спортал-а....

Нормално. В днешно време медиите се като този виц:

Двама пенсионери си говорили. Единият казал:
-Ти разбра ли, че Гошо от нашето село спечелил Лада от тотото?
-Абе, и е така, и не е така. Не Гошо от нашето село, а Иван от съседното село. И не е спечелил Лада, а Жигула. И не я е спечелил, а го е блъснала.

Много точно казано!
 
От: Лъжите на спортал-а....

South Division
преди 20 часа
Смях в залата, "хулигани"!?

Браво, спасихме ЛЕВСКИ

Верно го спасихте, уважихте и труда на Тити, мотивирахте и играчите, които не са получавали заплати от юни месец, а сега ще плащат 10-15хил. евро.
:D
 
От: Лъжите на спортал-а....

Верно го спасихте, уважихте и труда на Тити, мотивирахте и играчите, които не са получавали заплати от юни месец, а сега ще плащат 10-15хил. евро.
:D

Южната Дивизия не искам да коментирам, това са едни ..., които единствено да правят проблеми друго не знаят.

Аз съм против насилието, изобщо. Но вчера без него нямаше как да мине. Аз не участвах в боевете, да уточня. Но, ако нямаше това означаваше да оставят Сърбите да бият жените и децата, и възрастните хора които бяха около тях. Ти това ли искаш?
За вчерашната случка са виновни от БК Левски, най-вече. Ако управата не беше продала билети на Сърби, то нямеше да има проблеми, всичко щеше да мине без проблеми. МВР също имат вина, при наличие на гостуваща агитка от Сърбия, то тя не може да бъде оставена без охрана. Нито 1 полицай нямаше, дойдоха след боя 2-3 минути, бързо дойдоха, но трябваше да има полиция около гостите.
Не знам, колко бяха Сърбите, но не бяха повече от 50на, т.е. 50 х 5лв билет = 250лв. Точно за толкова от управата на клуба причиниха проблемите. Да бяха вдигнали билетите на 6-7лв по-добре, така щяха да ги избият и повече, но нямаше да има инциденти.
 
От: Лъжите на спортал-а....

VMiloykov - абе не си много прав като слагаш медиите под общ знаменател. Снощи гледах новините на нюз7 и тв7, и те разказаха случката, по този начин, по който и ти я описа. Но според тях левскарят нарочно ги е предизвикал и нарочно е минал от там и съборил шала.

То пък какво ли да очаква човек от левскари - те са способни на всичко, даже и да съблекат един от най-успешните треньори в страната.
 
От: Лъжите на спортал-а....

Първо въпроса е защо е минал и го е съборил, тук май няма какво да му мислим, всички знаем защо. Да си припомним и последния мач срещу ЦСКА, как така пак случайно същите нахлуха на терена да искат обяснения. Да не забравяме едните 20-30 човека, където ходят по мачовете просто да се сбият или да предизвикат някакви безредици. Гледам и официалната позиция на клуба, където се изтъкват как феновете им били приети радушно навсякъде, само като дошли тук на наша земя и айде селянията се показала. И още нещо, че по всякакъв начин била умишлено ограничавана продажбата на билети на фенове на гостуващия тим - защо? Къде по света го има това, като не могат да си организират нещата просто да не съществуват, явно не са подготвени... Да, ЦСКА-ар съм, но както дебилите от нашата агитка не ми допадат с глупавите си изпълнения, така и на другите.
 
От: От: Лъжите на спортал-а....

VMiloykov - абе не си много прав като слагаш медиите под общ знаменател. Снощи гледах новините на нюз7 и тв7, и те разказаха случката, по този начин, по който и ти я описа. Но според тях левскарят нарочно ги е предизвикал и нарочно е минал от там и съборил шала.

То пък какво ли да очаква човек от левскари - те са способни на всичко, даже и да съблекат един от най-успешните треньори в страната.

Не съм гледал тв7, аз говоря за спортала, гонг също я претствят по начина на спортала. Според мен, човека не търсеше предизвикване, понеже той не се сби, а според мен ако искаше да предизвика нещо щеше да се включи в боя.

Извинявай, но ти поствяш всички Левскари под общ знаменател и ги обиждаш с постъпка на 5-6 човека и ги обединяваш, че всички са виновни за случката. Левскарите само да ти кажа, нон стоп правят благотворителности, помагат. Охраняват сами мачовете си и когато тего правят няма проблеми, от колко години на стадион Георги Аспарухов не е имало ексцесии? От когато Левскарите почнаха сами да се охраняват. Има крайни фенове, които правят глупости, но не всички!
Това е отбор с 100 годишна история и фенове, да обединяваш всички под един знак, е леко казано смешно. Цска да не би да правят по-малко глупости?
Само вчера на колко места се бяха покрили по 50-на души и нападаха пребиращите се Левскари? Мога да изредя хиляди техни постъки, които сравнени с наще, наще изглеждат като пясък в пустиния.
 
От: Лъжите на спортал-а....

Първо въпроса е защо е минал и го е съборил, тук май няма какво да му мислим, всички знаем защо. Да си припомним и последния мач срещу ЦСКА, как така пак случайно същите нахлуха на терена да искат обяснения. Да не забравяме едните 20-30 човека, където ходят по мачовете просто да се сбият или да предизвикат някакви безредици. Гледам и официалната позиция на клуба, където се изтъкват как феновете им били приети радушно навсякъде, само като дошли тук на наша земя и айде селянията се показала. И още нещо, че по всякакъв начин била умишлено ограничавана продажбата на билети на фенове на гостуващия тим - защо? Къде по света го има това, като не могат да си организират нещата просто да не съществуват, явно не са подготвени... Да, ЦСКА-ар съм, но както дебилите от нашата агитка не ми допадат с глупавите си изпълнения, така и на другите.

В залата нямаше как да бъде осигурена охраната на гостуваща агитка, тук трябваше полицията и БК Левски да намерят решение, но в тази зала нямаше как да стане. А вие колко пъти сте нахлували? Пред последното или пред, пред последното дерби ей така се сбихте с полицията , без причина. Защо? Партизан и Цска са едно и също, така че нормално да се защитавате.

Във всяка една агитка има гамени, които трябва да бъдат изхвърлени от стадионите.
 
От: От: Лъжите на спортал-а....

Само вчера на колко места се бяха покрили по 50-на души и нападаха пребиращите се Левскари? Мога да изредя хиляди техни постъки, които сравнени с наще, наще изглеждат като пясък в пустиния.
Простете невежеството ми, но това вярно ли е?!?!?
Значи ако отида на мач и по чудо оцелея, някой хайванин може да ме довърши по пътя за нас???

ПП махни ми бана ще ти пратя една виртуална бира :beer:
 
От: От: Лъжите на спортал-а....

Не съм гледал тв7, аз говоря за спортала, гонг също я претствят по начина на спортала.

Спортал и Гонг са партньори.

Извинявай, но ти поствяш всички Левскари под общ знаменател и ги обиждаш с постъпка на 5-6 човека и ги обединяваш, че всички са виновни за случката.

Не, напротив - уважавам ги все ми е едно чии фенове са, но какво повече да напиша, освен думите на предния коментар, с който съм напълно съгласен:

Да, ЦСКА-ар съм, но както дебилите от нашата агитка не ми допадат с глупавите си изпълнения, така и на другите.

Не съм ЦСКА-ар, просто не ми харесват идиотите побойници, независимо от чия агитка са. Крайно време е да се приложат мерките, които прилагат на запад: арест, затвор и доживотна забрана за посещаване на спортни събития от разни идиоти и побойници.
 
От: От: От: Лъжите на спортал-а....

Простете невежеството ми, но това вярно ли е?!?!?
Значи ако отида на мач и по чудо оцелея, някой хайванин може да ме довърши по пътя за нас???

ПП махни ми бана ще ти пратя една виртуална бира :beer:

Напълно е вярно. Така наречените "групировки" М.С.(Малките Свине) - фракция на цска, "Анималс" пак фракция на цска на редица места са правили засади, като са били много. Причината е, че Партизан е комунистическият отбор в Сърбия, както цска тук и са в приятелски отношения.

Ти на мача ще оцелееш, но по пъпия на пребиране е опасното или на отиване, ако се засечете. По тъкмо се правят засади навсякъде, най-вече по трамвайнит е линни и станциите на метрото по кварталите.
 
От: От: От: Лъжите на спортал-а....

Не съм ЦСКА-ар, просто не ми харесват идиотите побойници, независимо от чия агитка са. Крайно време е да се приложат мерките, които прилагат на запад: арест, затвор и доживотна забрана за посещаване на спортни събития от разни идиоти и побойници.

Аз също съм за такива мерки. Но няма тук как да се приложи забраната за мачове, понеже няма лицеви скенери по входовете на мачовете. Но аз съм за махане на вредителите от стадионите.
 
От: Лъжите на спортал-а....

А за засадите на запада и саут дивижън що не каза?
 
От: Лъжите на спортал-а....

А за засадите на запада и саут дивижън що не каза?

Засадите на тези две фракции, крайни, не са над обикновенни фенове. Аз нямам информация те да са нападали обикновенни фенове, които се прибират. Има други, пубери(например Синя Хунта) които правят такива работи и срещу фенове на цска.

Лошото е, че вече не се бият като едно време... Вече само ножове, палки, боксове. Преди отидат сбият се с голи ръце, който бие - бие и си отидат, а сега само се ръгат.
 
От: Лъжите на спортал-а....

Ами феновете на отбора на мвр ръгат и много добре го знаем всички
(изключвам вашия фен наръган с щека за ски)
И вместо да се оплакваш, че снощи закрихте баскетболния отбор ти се оплакваш от спортал...
 

Горе