Лъжите на спортал-а....

От: Лъжите на спортал-а....

Ами феновете на отбора на мвр ръгат и много добре го знаем всички
(изключвам вашия фен наръган с щека за ски)
И вместо да се оплакваш, че снощи закрихте баскетболния отбор ти се оплакваш от спортал...

Не го закрихме ние. Виновни са управата на БК-то, понеже не осигуриха охрана. 12 човека как ще опазят 2 хиляди и повече? Трябваше да има полиция или повече охрана, нямаше да има такива ексцесии.

Отбор на мвр... хайде да не засягаме тази тема. Някъде да съм казал, че цска само ръгат? Казах го за абсолютно всички!
Ако вие знаете само да се оплаквате, като загубите, е ваш проблем. Мен ме е яд, че спорталака така лъжат. Изобщо не исках да намесвам другите фактори, а темата беше само и единствено към вчерашните събития претставени грешно от спортала и гонг.
 
От: Лъжите на спортал-а....

Абе чакай малко, никого не защитавам, ни ЦСКА, ни Партизан. Разговор тип 17 годишни хлапаци си приказват, колкото да не мълчат. Казах упреквам всеки вид простотия, в случая вчерашната.
 
Аз не искам да звуча гадно, но Левски последно време малко глоби им плескат. Във всеки втори случай, когато някакви агитки са се сбили, то на Левски присъства. Явно вече не им се ходи да гледат футбол, а да се бият и доказват. ;)
 
От: Re: Лъжите на спортал-а....

Абе чакай малко, никого не защитавам, ни ЦСКА, ни Партизан. Разговор тип 17 годишни хлапаци си приказват, колкото да не мълчат. Казах упреквам всеки вид простотия, в случая вчерашната.

Както виждаш, ако си прочел, аз също я упреквам. Трябва да има сорови наказания за всеки един извършител, а не да се разминават без нищо.

Аз не искам да звуча гадно, но Левски последно време малко глоби им плескат. Във всеки втори случай, когато някакви агитки са се сбили, то на Левски присъства. Явно вече не им се ходи да гледат футбол, а да се бият и доказват. ;)

За жалост, е точно така. Само когато Левски е доманик няма проблеми, понеже на Герена никой няма да прави проблеми. Но когаот сме гости или на Васил Левски, то тагава става страшно заради няколко стотин пубера :)

Тази година за последен път си взех абонаментна карта за целия сезон. Писна ми от малумщината на няколко стотин фена.
 
Re: От: Re: Лъжите на спортал-а....

За жалост, е точно така. Само когато Левски е доманик няма проблеми, понеже на Герена никой няма да прави проблеми. Но когаот сме гости или на Васил Левски, то тагава става страшно заради няколко стотин пубера :)

Тази година за последен път си взех абонаментна карта за целия сезон. Писна ми от малумщината на няколко стотин фена.

Бате, имаш ли идея защо е така. Не беше преди време по този начин. Много ли са изнервени от агитката? Какво се случва реално? Не мога да си го обясня. Аз спрях да си взимам от доста време и да ходя, но по други причини. :)
 
От: Лъжите на спортал-а....

Бате, имаш ли идея защо е така. Не беше преди време по този начин. Много ли са изнервени от агитката? Какво се случва реално? Не мога да си го обясня. Аз спрях да си взимам от доста време и да ходя, но по други причини. :)

Защото всички се гледат на кръв вече, защо не знам... Дори момчета които са от различни "фракции", но от един отбор се гледат на кръв. Реално се случва, че малки 17-20 годишни пуберчета няма какво да правят друго освен да ходят да се бият. Нека се бият по между си, но няма смисъл невинни хора. Това не е смао в Левски, има го в Цска, там също е много зле положението. Имаше период на всеки мач се биеха помежду си.
Полицията се опитва да взима мерки, но в много случейте и те са виновни. Като човек който не се бие, а ходи да подкрепя отбора на всеки мач, мога спокойно да кажа, че екцесиите в 70% са предизвикани от полицията. Дали не са си свършили работата или са прекалили, то е същото.

Познавам човекът, който мисля, че е писал статията, не виждам име, но ако е той - всичко е както го е видял лично...........

С това, какво искаш да кажеш? Че си пускам тук лъжливи теми? Всичко, което написах го видях лично аз и без пристрасия.
 

Горе