МНого спряло с тия куриерски фирми..

От: МНого спряло с тия куриерски фирми..

И аз вече 10 дни чакам пратка.. Първо са я били пратили на грешен адрес..
Днес имам последен шанс да я получа тази година. Вчера си взех светена вода. Пожелавам си успех!
Утре работят до 13:00
 
От: МНого спряло с тия куриерски фирми..

Тъй като някой по-нагоре спомена за UPS. In Time са представители на UPS в България. От една седмица им звъня по телефона, пиша им, но никакъв отговор. Не ми се ходеше до офиса им, но може би и те не работят...
 
От: МНого спряло с тия куриерски фирми..

Тук все си мислех че са хора които до болка са запознати с работата на куриерите... и да има дежурни два офиса ква е файдата... Като групажите са заминали по другите градове. Логистиката е страшно сложна. За тях 10 минути закъснение могат да бъдат фатални и ги глобяват жестоко защото ако всеки започва да закъснява с по 10 минути защото на някой му е кефнало... нали тая кола или камион прави засечка някъде с други...
 
От: МНого спряло с тия куриерски фирми..

Аз пък вчера се очаровах от пощите. Друг път ме карат от там да си вземам пратките, пък вчера пристигна 1 лелка с 2 торби като на дядо мраз и ми донесе 2те пакетчета които си чаках. Направо много се зарадвах. Да не повярваш как се бяха разработили
 
От: МНого спряло с тия куриерски фирми..

Вие сте добре.
Поръчките ми от 25-ти януари до около 8-ми февруари не мога да ги пращам, в Китай за тяхната нова година имат 15 дни почивка и всички пощенски услуги се преостановяват. Плюс още два дни в средата на февруари за празника на фенерите.
Миналата година по това време ми беше мъка, да обяснявам на всеки клиент защо се бави пакета толкова но пък на всеки сложих подарък и повечето хора останаха доволни в крайна сметка :).

Така че 2-3 дни в България, че са излезли хората почивка не виждам проблем.
 

Горе