Магазин за снимки от България

freestyler

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Качествени снимки подредени в галерии и описани с ключови думи на български език!
Снимки от национални културни, природни и исторически забележителности от цяла България на едно място.
Лесно търсене в база от хиляди снимки.

Открийте най-подходящите снимки за вашия проект.

Снимки на Български градове и села
Манастири и църкви
Пейзажни снимки на красивата ни природа
Природни феномени
100 национални туристически обекта
Снимки на животни
Снимки на текстури и детайли
Снимки от различни събития
Спортни снимки

Десетки от най-добрите фотографи в България представят най-новите си снимки на страниците на онлайн магазина за снимки – PhotosBulgaria.com. Това е гаранция за високо качество и голямо разнообразие на снимки от всяко кътче на България.

Снимките са подходящи, както за печат на календари, брошури, дипляни, картички, каталози и тн. така и за уеб проекти.

Цени: от 1,40 лв. за снимка с резолюция за уеб.
thumb1.jpg
thumb1.jpg
thumb1.jpg
thumb1.jpg


Промоция: + 50% повече кредити към вашата поръчка.
Пример:
Купувате пакет от 200 кредита, получавате 300 кредита.

Намалението е специално за уеб мастъри. Купете кредити и ми изпратете ЛС или пишете тук в темата за да добавя +50%.
 
От: Магазин за снимки от България

English - ok, Bulgarian - отново английски при избор на български език?!, focus { outline: none; } - за търсачката, че излиза грозно при селект с Хром/иум.
 
От: Магазин за снимки от България

Браво,готино е : ) Идеята е добра,снимките също,но според мен трябва да пробваш да го насочиш към чуждестранния пазар : )
 
От: Магазин за снимки от България

Благодаря Ви!
wessly - не разбирам, какво имаш предвид. При мен си работи всичко ок.

Браво,готино е : ) Идеята е добра,снимките също,но според мен трябва да пробваш да го насочиш към чуждестранния пазар : )
Чуждестранния пазар е много добре развит има много такива сайтове, които работят за целия свят и имат милиони снимки в базите си. За тях естествено Българските културни исторически или природни забележителности не представляват никакъв интерес. Това е нашата ниша, защото има търсене на точно определени свързани с България снимки/места и обикновено ги търсят Българи.
 
От: Магазин за снимки от България

БРАВО!!! Много красиви снимки има. Успех с проекта!!!
 
От: Магазин за снимки от България

Много добри снимки! Успех с проекта и дано имаш много клиенти :)
 
От: Магазин за снимки от България

Успех с проекта, но определено трябва да си прегледаш категориите!
В категория Архитектура има снимки на лодки, кораби и икони, които нямат нищо общо с архитектурата
 
От: Магазин за снимки от България

Купете сега:
- 20 кредита само за 5 евро!
(= на 10 снимки с резолюция за уеб)
- 50 кредита само за 10 евро! (= на 25 снимки с резолюция за уеб)

Предложението важи до 10.01.2012. Плащане през ПейПал

Опитайте!
 

Горе