Магазин на Magento!

okli

Member
Здравейте, някой може ли да ми каже в България фирма която да изработва сайтаове използвайки Magento и да предлага подръжка без Stenik и Rizn !?
Или човек който е на достатъчно добро ниво за да поеме подръжката на сайт изработен на Магенто.

От месеци търся и немога да намеря читави хора които да поемата работата или фирма която да не е ангажирана за следващото десетилетие и да не се налага да чакам за една малка настройка или доработка с месеци. :cry:
 
Зависи от бюджета, но защо да не намериш човек. Дай повече подробности какво се изисква, защото тук сигурно ще намериш някой. Въпросните фирми не са лоши, но взимат доволно пари, което е оправдано, ако си решил да правиш сериозен бизнес. ;)

Ако имаш конкретно задание и идея какво искаш, определено ще си намериш някой. Доста хора от тук разбират от това и правят магазини на тази платформа.
 
От: Магазин на Magento!

По-принцип всеки читав PHP програмист ще ти свърши работа за Magento. А ако е по дизайна - front end developer. Най-добре потърси чрез познати първо и не давай на всеки да ти пипа кода.
 
От: Re: Магазин на Magento!

Зависи от бюджета, но защо да не намериш човек. Дай повече подробности какво се изисква, защото тук сигурно ще намериш някой. Въпросните фирми не са лоши, но взимат доволно пари, което е оправдано, ако си решил да правиш сериозен бизнес. ;)

Ако имаш конкретно задание и идея какво искаш, определено ще си намериш някой. Доста хора от тук разбират от това и правят магазини на тази платформа.

Проблема е че са много бавни, а на нас ни трябва по-бързо да се случват нещата.
 
От: Магазин на Magento!

С две думи срешнахме се преди няколко месеца и с двете фирми, уточнихме доработките и проблемите които трбва да се фикснат и все още чакаме оценка и време за изпълнение!
Тези две фирми доколкото знам са едни от най-добрите в БГ., но явно са прекалено ангажирани и немогат да отделят ресурс.

Магазина е работещ и ни трбва екип който да реагира при необходимост. Неможем да си позволим лукса да чакаме безкрайно времето е пари. За сега се мъчим със собстени сили но нямаме достатъчно опит и знания.
Парите не коментираме те не са предмет на разговор.

Та ако някой програмист или ( екип ) има/т увереноста че може да се справи и без да се проточва безкрайно, моля да ми пише.
 
Последно редактирано:
От: Магазин на Magento!

Стеник груп - Чувал съм добри отзиви за тях. Успех!
 
От: Магазин на Magento!

Работила съм със Стеник груп - общо взето стават, ако не искаш нещо по-сложно от тях. Ако е нещо стандартно ще се справят за 55-те дни които ти дават по договор. Ако обаче искаш нещо революционно както искаше моя шеф - по-добре недей.
Ризн съм ги ползвала само като консултанти - нямам много впечатления, но момчето, с което говорих на няколко пъти звучеше разумно.
 
От: Магазин на Magento!

Пропуснах да каже за Стеник, този който най-много разбира какво се случва е г-н Чорбанов, но мисля, че той не се включва в работата на самия проект, само в преговорите.
 
От: Магазин на Magento!

Привет колега, в общи линии имам същия проблем и същия опит. Все пак намери ли някой читав човек от форума? Ако има желаещи моля да ми пишат и на мен. Благодаря предварително.
 
От: Магазин на Magento!

Здравейте.

Мога да Ви предложа търсената от Вас услуга за поддръжка на Magento.
Можете да разгледате сайта ми за информация за моята дейност.

Магазинът ми (Magento) - http://www.avalonbg.com/
Софтуерната ми дейност - http://software.avalonbg.com/

Ако имате въпроси, можете да ги зададете тук в темата или на лично.
Ако желаете можете да използвате някой от мейлите или формите за контакт в по-горе посочените сайтове.
 
От: Магазин на Magento!

Здравейте, аз също имам проблем с магенто. Наистина ако има някой който разбира да пише. Благодаря предварително.
 
От: Магазин на Magento!

Аз се занимавам предимно с магенто, сподели тук или на лично какъв е проблема и ще преценя доколко мога да съм полезен.
 
От: Магазин на Magento!

Здравейте. Нашата рекламна агенция GCH Digital изработва и поддържа онлайн магазини на всякакви платформи, независимо от броя продукти в магазина. При желание от ваша страна, свържете се с мен, за да уточним детайли около вашите персонални желания.

Приемаме и изпълняваме поръчки от всякакво естество за различни типове сайтове, независимо от сложността на изпълнение.
 
От: Магазин на Magento!

Здравейте.Аз също имам проблеми с магенто.Имам магазин и се налага почти всеки ден да задавам правилата за процентни намаления,защото изчезват на сайт.Не разбирам много щото не съм програмист и ми трябва помощ.Ако някой иска да помогне нека да пише.Благодаря предварително.
 
От: Магазин на Magento!

Според мен има кадри за магенто в бг, но явно не им се работи с вас
Или иначе казано ако не може да си намерите специалисти по една или друга причина, то сменете си платформата!
 
Re: От: Магазин на Magento!

Здравейте.Аз също имам проблеми с магенто.Имам магазин и се налага почти всеки ден да задавам правилата за процентни намаления,защото изчезват на сайт.Не разбирам много щото не съм програмист и ми трябва помощ.Ако някой иска да помогне нека да пише.Благодаря предварително.

Да не е някакъв кеш? Виж в коя таблица се пълнят тия променливи, защото е странно това изчезване.
 
От: Магазин на Magento!

Значи при мен работата е малко сложна.Продуктите се заприходяват на една таблица в ексел под кат.номер,после от там се качват в сайта със необходимото описание и снимки.просто нямям ЕРП складова програма за цени и намаления,а използвам самия сайт.Примерно:имам 5к продукти,най старите имат намаления до 70% 1000 продукта,други 2000 са със 50% други 1000 със 30% и последните са най нови без намаление.Но имам зададени 14 правила през 5%.Мисля,че големия брой е проблема.
 

Горе