Малките чудеса

От: Малките чудеса

[video=youtube;q550Vs3I8SI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q550Vs3I8SI[/video]
 
От: Малките чудеса

Малко чудо ще е да гръмнат бойко заедно с цветанов и министрите му.
 
От: Малките чудеса

Малко чудо ще е да гръмнат бойко заедно с цветанов и министрите му.

Хайде не разваляй хубавата тема с политика, Моля! Не мога да разбера как все някой ще се намери да трови хубавите неща, пфу баси циганията стана навсякъде :evil:.
 
От: Малките чудеса

Хайде не разваляй хубавата тема с политика, Моля! Не мога да разбера как все някой ще се намери да трови хубавите неща :evil:.
Че защо, много хубаво нещо е ако стане.
 
От: Малките чудеса

Малко чудо ще е да гръмнат бойко заедно с цветанов и министрите му.

Жалко. Не мога да ти прасна червеното! :evil: Затова го декларирам публично. Някой с голяма репутация ще ми услужи ли?
Започна да се държиш все по-малоумно! :shock:
Откакто ходи в ГДБОП вече се съмнявам и чудя колко хора пишат от този профил. Ако въобще си ходил - и в това вече се съмнявам!
 
От: Малките чудеса

The Power Behind Simple Acts of Kindness


act%252Bof%252Bkindness%252Bhaiku.jpg
 
От: Малките чудеса

Някои биха казали, че чудо е това:

[video=youtube;waF9sQY21-4]http://www.youtube.com/watch?v=waF9sQY21-4[/video]


За други истинското чудо е това:

[video=youtube;6v2L2UGZJAM]http://www.youtube.com/watch?v=6v2L2UGZJAM[/video]


За теб кое е - природата или човекът опитващ се да я промени?
 
От: Малките чудеса

Днес е 31 Декември 2012, пожелавам на всички приятно посрещане на новата 2013!

Няма да откажете едно последно кръгче, нали?

[video=youtube;1z2ecZR0Wsg]http://www.youtube.com/watch?v=1z2ecZR0Wsg[/video]

И нещо за край на 2013:

[video=youtube;bMkuuPjr7iI]http://www.youtube.com/watch?v=bMkuuPjr7iI[/video]

За новата 2013 пожелавам на потребителите на predpriemach.com много здраве, повече усмивки, много хубави моменти, финансови успехи във всяко начинание и вяра в собствените възможности на всички, които не се отказват въпреки пречките. Хора като Вас са силни и нищо не може да Ви спре! :|

На бъдещите спамаджии им пожелавам да пораснат! :roll:

На админите пожелавам повече нови потребители, по-малко спам, повече полезни теми и още по-сплотено предприемаческо общество. :wink:

Честита Нова 2013! :beer:
 
От: Малките чудеса

Така, това е фейсбук страницата на Владимир Зографски.

Защо я споменавам? Защото преди малко Влади спечели дуела срещу легендата в ски скоковете Мартин Шмидт. Е това беше много яко :D. Направо настръхвам от кеф. :|
 
От: Малките чудеса

Възхитително!
 
От: Малките чудеса

Реална сцена между мъж и жена в съботен зимен следобед.
Жената взима забравената кутия с любимите бонбони Laroshell (това са шоколадови бонбони с алкохолен пълнеж) и казва:
- Хайде да изядеме бонбоните :).
Мъжът само ги поглежда и категорично отвръща:
- Ти хапвай аз сега не мога.
Жената учудено го поглежда наслаждавайки се на деликатната комбинация от шоколад и бренди в първия бонбон. Реши, че вторият бонбон ще бъде с пълнеж от ликьор, и поемайки към него пита мъжа:
- Защо ти никога не отказваш сладко?
- Ще карам след малко и не мога да ям от тези бонбони сега.
Жената прибра бонбоните за по-подходящ момент, когато и двамата могат да го споделят. Отвори шкафа с десертите и извади обикновен шоколад без алкохол. Сега вече и двамата се насладиха на сладкия момент.

Изводи:
1. Отговорността е възможна, това е личен избор как да правиш нещо и защо.
2. Хубаво е да знаеш, че някой иска да сподели нещо с теб, макар това да се отнася за нещо много обикновено. Малките неща показват големите. Днес са бонбони утре е нещо много важно.
 
От: Малките чудеса

[video=youtube;-I9EZtrBPFc]http://www.youtube.com/watch?v=-I9EZtrBPFc[/video]
 
От: Малките чудеса

Всеки си има своето чудо моето чудо е моето детенце което озарява живота ми. Даѝ боже повече такива чудеса!!!
 
От: Малките чудеса

Стига сте писали глупости, като че ли сме цъфнали и вързали, че с чудеса ще се занимаваме. Като че ли съм си пуснал ТВ7 - там гледам всичко цъфти и всичко е хубаво и наред.
 
От: Малките чудеса

Стига сте писали глупости, като че ли сме цъфнали и вързали, че с чудеса ще се занимаваме. Като че ли съм си пуснал ТВ7 - там гледам всичко цъфти и всичко е хубаво и наред.

Моля, моля, тука телевизия не се пуска, нема се тровиме с нея :), няма 7, няма бунак, няма и ново. Искренно съжалявам, че не се чустваш добре и ти е крив света, но това си е твой проблем. Имаш избор и можеш да ограничиш ползването на положителните теми. Не можеш да ме накараш да се оплаквам, боря се за по-добър живот, постигам го и ми е добре.
 
От: Малките чудеса

Моля, моля, тука телевизия не се пуска, нема се тровиме с нея :), няма 7, няма бунак, няма и ново. Искренно съжалявам, че не се чустваш добре и ти е крив света, но това си е твой проблем. Имаш избор и можеш да ограничиш ползването на положителните теми. Не можеш да ме накараш да се оплаквам, боря се за по-добър живот, постигам го и ми е добре.

С такива теми или си цъфнала и си вързала или си губиш времето.
 
От: Малките чудеса

С такива теми или си цъфнала и си вързала или си губиш времето.

:lol:

Всеки с начините си :), и да не забравяме, че смехът, доброто настроение и приятните емоции са чудесата, без които не можем. Те дават много и на хората, които обичаме.

Ето нещо за закуска :):

През 1994 г. тримата големи - Сталин, Рузвелт и Чърчил се срещнали, за да поделят света. Покрай сериозните разговори Чърчил предложил да се позабавляват с опити да накарат персийската котка на шейха да яде доброволно горчица.
Започнал Чърчил - изкарал една сребърна лъжичка и започнал да тика горчица в муцунката на котката.Чърчил бутал лъжичката, котката се дърпала и в крайна сметка нищо не станало.
На ред бил Рузвелт:
- Вие англичаните явно сте доста глупави. Трябва с убеждение, по демократичен път! - казал той, извадил салам, нарязал го на малки парченца, намазал ги с горчица и ги аранжирал в купичката на котката. Персийската котка обаче била капризна към храната и опитът на Рузвелт също бил неуспешен.
Най-накрая дошъл ред на другаря Сталин. Той хванал пухкавата опашка на котката, намазал я с горчица и пуснал животинчето. Котката веднага започнала да мяука и да ближе горчицата от опашката си, за да се измие. Тогава Сталин мъдро казал:
- При нас в Русия всичко става така - доброволно и с песен...
 
От: Малките чудеса

Стига сте писали глупости, като че ли сме цъфнали и вързали, че с чудеса ще се занимаваме. Като че ли съм си пуснал ТВ7 - там гледам всичко цъфти и всичко е хубаво и наред.

Скучаеш ли?
Проблема ти е, че прекаляваш с дрогата телевизия. По света има много други неща, и са далече по-реални и истински от показваното по телевизията.
Истинския живот не е нито в компютъра, нито в телевизора. Компютъра и телевизора могат само "да предадат нататъка" неща от живота, но живот не могат да създадат.

Той хванал пухкавата опашка на котката, намазал я с горчица и пуснал животинчето. Котката веднага започнала да мяука и да ближе горчицата

Даааааааааа, интелект трябва. ;)
 
Последно редактирано:

Горе