Мат Кътс напуска Гугъл

WTF

Google as of December 31, 2016. He has decided to stay on with the US Digital Service and has been appointed the director of engineering for that governmental department.
Ясно са имали някакви вътрешни конфликти.

@bizz споменяш ли си времето 2010-2012 как всички чакахме видеата му за пингвина и другите животни, които бая попромениха серп-а, аз винаги му чаках разясненията с нетърпение.
Goog luck.
 
Ще имаме нова търсачка ли?
 
Съкращения, намаляват щата в Г:)
 
Няма да ми липсва! Ако прохождащ SEO-er му гледа видеата и следва инструкциите, успеваемостта ще е колкото като мацне чиния със спагети в стената, надявайки се някой спагет да залепне на нея. Още повече, на пук на всичките пингвини и панди, миналата година спам атака срещу сайта ми ме свали в нок даун и трябваше да се спасявам сам.
Има още много какво да се желае от търсачката. Оказва се, че и в наши дни е ужасно лесно да бъде манипулирана. Надявам се този, който го замени, да свърши по-добра работа в тази насока.
 
Това се очакваше.... Май беше само формалност вече. Доколкото четох Гугъл не планират да има такава позиция за сега или поне няма да е публична..
 
Реймънд и Крокс ще могат да кандидатстват за позицията, евала на момчетата, тъкмо ще споделят тайни от кухнята директно тук с малка печалба!! И двамата са доказани експерти, мисля, че можем да ги подкрепим с един лайк във фейсбук или инстаграм!
 
Реймънд и Крокс ще могат да кандидатстват за позицията, евала на момчетата, тъкмо ще споделят тайни от кухнята директно тук с малка печалба!! И двамата са доказани експерти, мисля, че можем да ги подкрепим с един лайк във фейсбук или инстаграм!
Нещо имаш да казваш ли? Понеже не се разбираш? Аз със SEO нещата съм се доказал, и много хора от форума могат да го потвърдят, че съм ти и помагал, когато си пускал тъпи въпроси , не ти разбирам лайняната ирония изобщо, още повече да ме приравняваш до кросчо, но ти си знаеш, явно нещо си имаш спрямо мен, по-добре го излей, че с такива пошли думи, само ставаш за смях ти.
 
Последно редактирано:
Не бе човек (ReminD), имам предвид че най-актуалните теми във форума станаха за оплюване на тоя модел Крокс, нищо друго.
 
Това там даже не знам колко работа е свършило. :)
Съкращения брато, демек Къци е изтеглил късата клечка и сега е без работа. Аз викам да пуснем един донейт бутон към ПП?:) Ама SEO изпечен лъжец, дали си заслужава :)
 

Горе