Ма той умрял ма....!

Къде се намирате ?

  • На Марс

    Votes: 0 0.0%
  • На Сатурн

    Votes: 0 0.0%
  • На Юпитер

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    17

магарцедес

Active Member
Какво се случва във форума ?! Много малко движение има напоследък, има потребители, няма движение :( Преди тук беше пълна Глутница, братко, сега се чудя, кой да напУсува, :Х :О
:eek::(
Преди пиле не можеше да прелети, без някой да го напсува и да му каже, че е виновен че се е родил или да му промие мозъка и убеди че тъпо пиле, сега братко жив канибал няма на линия :D
 
Замря нещо работата и петъчни теми няма :(
За съжаление си прав. :( Не знам какво се случва, рядко се пускат нови теми, гледам повечето теми са занемарени и пусти. ИМа теми по на 2-3 години, много малко има от миналата година... Всеки ден виждам долу горе това: Общо: 449 (потребители: 76, гости: 326, роботи: 47)
 
Ми действайте младежите бе, дъртите се уморихме... Доста от старите потребители вече са форумни пенсиионери, тези дето дойдоха след тях нямат нужното, за да правят форума интересен. То и аз не намирам къде да се включа, даже и да искам, щото никой нищо не пита и всеки всичко знае, а същевременно гола вода.

От политика не се интересувате, какво става в България не ви интересува, нищо не ви интересува. Само как да изкарате 2 лв. без да работите, ако може... А средата преди 10 години не беше такава, хората бяха други, ама вече ги няма... поне повечето .... :(
 
Ми действайте младежите бе, дъртите се уморихме... Доста от старите потребители вече са форумни пенсиионери, тези дето дойдоха след тях нямат нужното, за да правят форума интересен. То и аз не намирам къде да се включа, даже и да искам, щото никой нищо не пита и всеки всичко знае, а същевременно гола вода.

От политика не се интересувате, какво става в България не ви интересува, нищо не ви интересува. Само как да изкарате 2 лв. без да работите, ако може... А средата преди 10 години не беше такава, хората бяха други, ама вече ги няма... поне повечето .... :(
Аз съм от старите, но с нов профил :) Относно политиката, винаги като се включех нещата ставаха груби и все някой ми триеше мнения, че казвам истината :D
На кой да ги пускам тия теми, като няма кой да ги чете ? А какво става в Бг то ми е пределно ясно и може само в една дума да се компилира - '' лайна '' Въроса е заради кой станаха лайната ?! :D
Аз преди 7 години като питах как да изкарам пари с труд всички ме оплюха, псуваха и се опитваха да ми кажат колко съм тъп че изобщо го правя, това което искам. Питах ами научете ме като много знаете, докато ме научат аз се научих сам. Тръгна после имах перипетии с господата Богове от хост.бг ( даже и рима има ) и всичко в миг умря :) Ама това е друга история... П.П. Ако ти кажа с какво друго си вадя хляба освен с компютърния сервиз ще ми се смееш, и ще се намери някой да ми се подиграва.. Ми тъй е учил съм, ама всичко умира.. Просто се пренасели.. Претъпкано е със сервизи за компютри, вече цигани и деца предлагат сервизни услуги от типа почиствам и сменям уиндоЛС за без пари, а да не говоря един колега какво ми разправя в уеб дизайна.. там е мазало. Хостинг продавачи много, продавачи на дрехи прекалено много, както и на бижута, козметика, обувки и кот СА сетиш....... С кое да се просперира... Викам на Господ, научи ме да възкресявам хора, да изкарам някой лев белким... Ама не ще и тей то.... Иначе другата насока ми е в производство на летящи чинии, ама тъй като нямам финанси очаквам да е залят пазара след точно 3 години хахахахахахахах :D :D :D
 
За първи път участвам с кеф в анкета. Възможните отговори къртят.:D:D:D

Като цяло хората се затвориха, и форумът, като образец на живия живот не прави изключение. Суетата надделя и всеки се пази да не се изложи - трайкат си общо-взето.

На мен лично ми липсва реднека - @redrum. Вече няма кой да ми каже, че съм стара, бедна и бездетна. Някой знае ли жив ли е тоя човек?
 
Нанди е права, хората спряха да са толкова отворени вече към помощ и кво ли не. Целта им е да бъдат по оригинални, индивидуални и прикриващи се, за да не ги наранят. Странно, но не само в такъв форума може да се види, масово е. Тъпа работа. Все по малко хора намират стимул да помагат на други без изгода, което граничи с нечовешко поведение, но какво да се прави, явно така им го набиват от обкръжението, медиите, и от къде ли още не.
 
Тая година нямаше сняг и не можаха да счупят на кроса някой джам на бронирания линкълн, за това и няма петъчни теми ...

Другите тролове май ги банираха...

Имаше един който си продаваше чепиците, ама не беше убедителен, лятото пътувах за някъде, забравил съм къде точно, през целия път съм се смял на тая тема.
 
Тая година нямаше сняг и не можаха да счупят на кроса някой джам на бронирания линкълн, за това и няма петъчни теми ...
Времето се разваля от неделя. Дай време на събитието да се случи. Базик , но и ако сте забелязали и такива теми позалипсвахата в офтопика. Аз ще пусна една днес. :)
 
За първи път участвам с кеф в анкета. Възможните отговори къртят.:D:D:D

Като цяло хората се затвориха, и форумът, като образец на живия живот не прави изключение. Суетата надделя и всеки се пази да не се изложи - трайкат си общо-взето.

На мен лично ми липсва реднека - @redrum. Вече няма кой да ми каже, че съм стара, бедна и бездетна. Някой знае ли жив ли е тоя човек?
Хахаха наистина, че липсва :D :D :D Не знам дали се затвориха, но нещо се случва. Едно че всичко живо изтрещя, второ че някак си духом сме заспали ли де да знам.


Абе кви са тия криви теми. Мине не мине време и се появи някаква такава. :) Ето ти петъчна тема. :) Жалко, че не е забавна. ;)

Който иска споделя, който не - чете и подминава. Който квото му се прави.

Кажи ми как да няма, при положение че е истина ?! От месеци, да не кажа почти година е така......... Не е забавно, да.... Лиспват доста хора и някак си духа на форума.

П.П. Не се старая да съм оригинален, не ми се отдава, гледам да разчупя леда... Само днес, където с един се заядохме, че искаше да изпозлва чужд труд със свое име и без пари да му свърши работата на всичкото тгоре...
Не съм ли прав ?! Странно ми е, просто ми е странно.... Някак си опитва мсе да разчупя леда, не знам как да ти го обясня.

Нанди е права, хората спряха да са толкова отворени вече към помощ и кво ли не. Целта им е да бъдат по оригинални, индивидуални и прикриващи се, за да не ги наранят. Странно, но не само в такъв форума може да се види, масово е. Тъпа работа. Все по малко хора намират стимул да помагат на други без изгода, което граничи с нечовешко поведение, но какво да се прави, явно така им го набиват от обкръжението, медиите, и от къде ли още не.

По-оригиналното не го виждам в никой, никъде. Виждам Copy, Paste дори в децата, само че Copy & Paste само на лошите неща. Никъде около себе си дори не виждам нищо оригинално, всичко взе да ми става еднакво, претруфено.... От всичко п опрекалено много, некачествено и т.н. Да не говорим, че има много, а в джоба няма нищо..... Той че светът се сринва и отива на зле, така.. Не знам къде викаш .. Тъпа работа....
И това е вярно, всеки търси изгода ако помогне, рядко се помага без да се очаква обратен жест.

То не е само медиите. 20 години успешно промиха и американизираха народа... Гледай само: липса на образувание, никакви зкаони не се спазват, липса на възпитание, липса на контрол, липса на качество, липса на разсъждение от хората....... Всеки гледа американската ( българска ) мечта, хората се променят с всяка изминала година, всичко живо става все по-злобно и по-злобно. ( Същото забелязах и в Америка, каквото се случва тук, там се случва с 10 години разлика, тоест не тепърва полудяваме ).... Брат брата трепе, мрази, предава, няма на улицата да се гърчиш кой да ти пдоаде ръка, изобщо тая планета заминава на кино. Язък че е красива придоата ни, ние като същество също сме били .... красиви, сега само външно.
 
Така ще е... подигравахте се на крос-а за снежната топка и той спря да споделя. Подигравахте се на Кико, и той спря да пуска home made клипчета. Няма да ривете сега.

Абе, защо хората станаха толкова тънкокожи и изнежени?
 
Абе, защо хората станаха толкова тънкокожи и изнежени?
Какво ти пука за нежните души. Ако не можеш да се оправиш в един форум, как ще се оправиш в живота.
 
Така ще е... подигравахте се на крос-а за снежната топка и той спря да споделя. Подигравахте се на Кико, и той спря да пуска home made клипчета. Няма да ривете сега.

Абе, защо хората станаха толкова тънкокожи и изнежени?
Аз мисля че дадох отговор..... То ние да не останем по-назад от хамаликанците и тия англичани извратени и ние се изнежихме..... :Х А като погледна в училищата момченцата майкоо, лошо ми става, момичетата станаха по-мъжки от тях ( но все още се тракат много и туй пак по американски стил, то във всеки тийн филм има наръчник как да забременееп, как да се оттървеш от девствеността си, да се напиеш на парти и да се изпонаевеш с колкото се може повече ).
 
Какво ти пука за нежните души. Ако не можеш да се оправиш в един форум, как ще се оправиш в живота.

Пука ми, защото няма кой да сриташ по кокалчетата и да стане забавно. Едни изнежени егоцентрици... сакън да не ги принизиш до обикновени хора с функционираща отделителна система.
И на мен ми липсват времената, в които кипеше и вреше, и при липса на аргументи, ми казваха ''марш в кухнята''. :D
Независимо от подписването или не на конвенцията, вече сме джендър неутрални - факт. :D:D
 

Горе