Месец декември - безплатни статии

От: Месец декември - безплатни статии

Днес получих статията написана от колежката по зададена от мен тема. Добре поднесена информация, съобразена с темата и идеята на статията, лесна за четене, добре оформена, без правописни грешки, добър стил на писане, давам оценка 6,0 за цялостна работа. Колежката има потенциал за добър копирайтър, а от темата личи и , че не всичко е за пари. Препоръчвам, давам реп и успех занапред.

Който има желание може да прочете статията тук
 
От: Месец декември - безплатни статии

Днес получих статията написана от колежката по зададена от мен тема. Добре поднесена информация, съобразена с темата и идеята на статията, лесна за четене, добре оформена, без правописни грешки, добър стил на писане, давам оценка 6,0 за цялостна работа. Колежката има потенциал за добър копирайтър, а от темата личи и , че не всичко е за пари. Препоръчвам, давам реп и успех занапред.

Който има желание може да прочете статията тук

Много благодаря за положителната оценка!
 
Re: От: Месец декември - безплатни статии

Много благодаря за положителната оценка!

Супер е статията. Моите поздравления. :) Познала си да ги изпълняваш поръчките...това е супер. :)
 
От: Re: От: Месец декември - безплатни статии

Супер е статията. Моите поздравления. :) Познала си да ги изпълняваш поръчките...това е супер. :)

Благодаря! Да, смятам да правя по една на ден, но това е само прогнозно темпо:)

Ще спомена отново, че записванията продължават до края на месец декември! Който има желание, да ми пише подробности на имейла.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Ихааа, колко много желаещи да налапат безплатното. :lol:

Aglaq - някой колеги може да са ти сърдити, че им подбиваш работата, още повече, че вече втори човек пуска "безплатни статии на килограм". Но щом така си решила... твое си право.

Успех със задачката, и дано не разочароваш хората, че не е хубаво да си загубиш добрата репутация.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Ихааа, колко много желаещи да налапат безплатното. :lol:

Aglaq - някой колеги може да са ти сърдити, че им подбиваш работата, още повече, че вече втори човек пуска "безплатни статии на килограм". Но щом така си решила... твое си право.

Успех със задачката, и дано не разочароваш хората, че не е хубаво да си загубиш добрата репутация.

Здравей, не смятам, че подбивам работата на колегите. Измежду тях има изключителни професионалисти, които съм сигурна, че имат редовни клиенти. Това, че някой от тях ще получи безплатна статия от мен, не мисля, че би навредило на работата им.

Все пак, ако някой от колегите се чувства засегнат, нека ми пише.

Знам за колегата, който пусна подобна тема преди мен, но причините са различни.

Относно задачата, внимателно прецених силите си, за да не се получи обратен на желания ефект.
 
Re: От: Re: От: Месец декември - безплатни статии

Благодаря! Да, смятам да правя по една на ден, но това е само прогнозно темпо:)

Ще спомена отново, че записванията продължават до края на месец декември! Който има желание, да ми пише подробности на имейла.

Дай мейл, че аз нещо не съм пратил. :)
 
От: Месец декември - безплатни статии

Браво на колежката!:D Не всеки би поел подобен ангажимент...
 
От: Месец декември - безплатни статии

Страхотна инициатива :) Пожелавам ти много успехи и доволни клиенти, и аз ще се наредя на опашката, пускайки един мейл :) Хубав ден
 
От: Месец декември - безплатни статии

Ако пишеш още бих желал и аз една статия. Пускам ти имейл

Здравей, сега правя записвания и съм започнала с изпълнението по ред на пристигане. Ще очаквам мейла:)
 
От: Месец декември - безплатни статии

Здравей,

Това е много готино, което правиш!!! Да разбирам ли че, ако те помоля напишеш една статия, с изключение на финанси, икономика, спорт и политика, ти ще я създадеш напълно уникална, след като ти изпратя малко повечко инфо за нея?
Какво следва след като напишеш статията? Къде я публикуваш, колко се плаща?
 
От: Месец декември - безплатни статии

Здравей,

Това е много готино, което правиш!!! Да разбирам ли че, ако те помоля напишеш една статия, с изключение на финанси, икономика, спорт и политика, ти ще я създадеш напълно уникална, след като ти изпратя малко повечко инфо за нея?
Какво следва след като напишеш статията? Къде я публикуваш, колко се плаща?

Здравей, в първия пост съм уточнила повечето подробности. Тези теми съм ги изключила от инициативата, но не означава, че по всички други мога да пиша. След като ми пратиш повече информация ще се разберем на лични съобщения дали мога. Старая се да са уникални (над 95%). След като изпратя статията можеш да я публикуваш, където решиш или на моя блог с изходящи линкове към даден сайт. Нищо не се плаща..., освен мнение за работата ми:)
 

Горе