Месец декември - безплатни статии

От: Месец декември - безплатни статии

Ако не съм закъснял, изпратих мейл :)

Здравейте, не сте закъснели. Записванията за безплатна статия продължават до края на декември, а междувременно съм започнала с изпълнението по ред на пристигане.

Отговорих ви на писмото!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Чертата ще я тегля в края на месеца. Желаещите ги записвам сега и то при условие, че статията не попада в категориите "текуща" и "спешна" и изпълнението е, когато имам време.

Всъщност имам възможност да приема и дългосрочен ангажимент (платен), който е с предимство пред безплатните статии:))
 
От: Месец декември - безплатни статии

Аз май не получих статия?
Много сме маймуните на клона. И аз чакам, ама бърза работа нямам.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Аз май не получих статия?

Здравей, изпълнявам ги по ред на пристигане. Преди твоята статия има още 3-ма човека.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Много сме маймуните на клона. И аз чакам, ама бърза работа нямам.

За да бъда конкретна, заявките до момента са 25. От тях съм изпълнила 5, а днес подготвям 6-тата.

Отново искам да подчертая, че тези статии не са ми приоритетни и ще ги изпълня в максимално кратки срокове. На всеки пиша един-два дни предварително, за да знае, че работя по неговата статия и кога ще я получи.

Поздрави!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Много съм благодарен, че си получих статийката! :)
 
От: Месец декември - безплатни статии

За да бъда конкретна, заявките до момента са 25.

Цели 25 заявки? Лелеей, как само вредиш на колегите си! Това означава, че си лишила колегите си от 25 поръчки за статии. Ако сметнем, че аз вземам за статия 10 лв. и около 1/3 от тях щяха да поръчат при мен - значи ти си ме лишила от близо 100 лв. приход.

А като се вземе предвид, че освен теб и още един пусна оферта да пише безплатни статии...

Абе хора - имате ли представа как прецаквате колегите си?
 
От: Месец декември - безплатни статии

Чай да видим момето как пише. Не ми се дават излишни пари да ги пробвам на ред. Имаше едно момиче от Ямбол което пишеше статии ако се познае да ми пише.
 
От: От: Месец декември - безплатни статии

Цели 25 заявки? Лелеей, как само вредиш на колегите си! Това означава, че си лишила колегите си от 25 поръчки за статии. Ако сметнем, че аз вземам за статия 10 лв. и около 1/3 от тях щяха да поръчат при мен - значи ти си ме лишила от близо 100 лв. приход.

А като се вземе предвид, че освен теб и още един пусна оферта да пише безплатни статии...

Абе хора - имате ли представа как прецаквате колегите си?

Здравей, не смятам, че вредя на колегите си. Никой от тях не се свърза с мен, за да се оплаче, напротив - получих подкрепа. Освен това е малко вероятно хората, които са си поръчали безплатна статия при мен, да поръчат вкупом при един колега.

След това статиите, които пиша не са в обем, за да бъдат таксувани по 10 лв. (поне според мен).

Ако се чувстваш лично засегнат по някакъв начин от промоцията ми, моля те пиши ми на лично или пък, ако искаш тук. Отново ще кажа, че нито един колега не се свърза с мен с цел оплакване:)
 
От: От: Месец декември - безплатни статии

Ако се чувстваш лично засегнат по някакъв начин от промоцията ми, моля те пиши ми на лично или пък, ако искаш тук. Отново ще кажа, че нито един колега не се свърза с мен с цел оплакване:)

Може би ги е срам и не искат да ти казват нищо, защото си жена. Но примерно аз съм коментирал тази сутиация с не един колега. Всъщност има и такива теми, за хората, които пишат евтини статии... а какво пък остава за безплатни такива.

А относно това дали се чувствам засегнат - ни най-малко. Защото предоставям качество и тази цена от 10 лв. е временна и ще подлежи на увеличение. При мен не поръчват статии за количество, а за качество. Но все пак идеята тук е, че вероятно има хора, които се подлъгват от безплатното.

Иначе нямам против нищо за офертата ти, така си решила - така си направила. Успех ти желая. И напротив - дано да има още такива безплатни оферти. Защото така се разбира кой работи качествено и кой не. :)
 
От: От: Месец декември - безплатни статии

Може би ги е срам и не искат да ти казват нищо, защото си жена. Но примерно аз съм коментирал тази сутиация с не един колега. Всъщност има и такива теми, за хората, които пишат евтини статии... а какво пък остава за безплатни такива.

А относно това дали се чувствам засегнат - ни най-малко. Защото предоставям качество и тази цена от 10 лв. е временна и ще подлежи на увеличение. При мен не поръчват статии за количество, а за качество. Но все пак идеята тук е, че вероятно има хора, които се подлъгват от безплатното.

Иначе нямам против нищо за офертата ти, така си решила - така си направила. Успех ти желая. И напротив - дано да има още такива безплатни оферти. Защото така се разбира кой работи качествено и кой не. :)

Приемам всякакво мнение, нали все пак това е свободен форум. Да, освен че това е жест към съфорумците, е и начин наистина да се види кой в коя сфера е силен.

Желая ти успех и на теб!
 
От: От: Месец декември - безплатни статии

Приемам всякакво мнение, нали все пак това е свободен форум. Да, освен че това е жест към съфорумците, е и начин наистина да се види кой в коя сфера е силен.

Желая ти успех и на теб!

Мерси. Успех и на теб.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Получих си статията и препоръчвам колежката.

Пише приятно и завладяващо.
Оценка по 5 балната система

Дължина - 450 думи : 5/5
Уникалност над 95% : 5/5
Правописни грешки - няма : 5/5
 
От: Месец декември - безплатни статии

Получих си статията и препоръчвам колежката.

Пише приятно и завладяващо.
Оценка по 5 балната система

Дължина - 450 думи : 5/5
Уникалност над 95% : 5/5
Правописни грешки - няма : 5/5

Благодаря за положителния отзив!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Аз статия не получих но и няма нужда вече.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Аз статия не получих но и няма нужда вече.

Защо така? Следващата в списъка е твоята. Пиши ми, ако искаш да промениш темата.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Защо така? Следващата в списъка е твоята. Пиши ми, ако искаш да промениш темата.
От хостинг отбираш ли? Трябва ми една такава
 

Горе