Продава се: [Метод] Намиране на професионални HD изображения за вашия IT проект

KatrinM

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Предлагам уникален метод, с който напълно ще удовлетворите нуждите си от качествени изображения за вашите интернет проекти.

1. Какво означава това?

Ще имате неограничен избор от висококачествени изображения (от типа на Shutterstock), които да използвате по ваше усмотрение. Забравете за до болка познатите снимки, които всеки използва.

Бъдете уникални.

Използвайте най-добрия снимков материал и ще бъдете запомнени от вашите клиенти.

И не забравяйте: "A picture is worth a thousand words."

2. За кого е подходящ този метод?

Всеки има нужда от професионални снимки за интернет проекта си.

Най-голяма полза ще имат блогъри, копирайтери, собственици на сайтове и много други.

3. До какъв брой изображения ще имам достъп с новия метод?


Гарантираме ви, че никога повече няма да имате проблеми с намирането на точните снимки, които да въздействат на аудиторията.

Ще може да избирате измежду 24 милиона свръхпрофесионални изображения.

4. Колко бързо ще мога да намеря точното изображение за мен?

Изключително бързо. Ще отнеме не повече от минута.

5. Колко труден е методът?

Ако четете този форум, няма да имате никакви проблеми да използвате метода.

6. Как става обучението по метода?

Обучението е индивидуално и се извършва по Скайп.

Цялата му същност може да бъде предадена за по-малко от 10 минути. След това ще имате възможност да задавате допълнителни въпроси (ако се налага), докато получите пълно удовлетворение.

7. Защо да закупя този метод?

Защото спестявате пари, а печелите най-доброто качество.

За сравнение, повечето сайтове за платени изображения са в пъти по-скъпи (цените започват от $49 за 5 изображения).

След като научите метода, никога повече няма да платите за ново изображение.

Цена: 99 49лв

Начини за плащане: Банков превод, Еконт, EasyPay

За повече информация, не се колебайте да се свържете с мен по Скайп: live:2bc2ff32fcd8d2d4
 
Здравей, дали има възможност за безплатно ревю? Смятам, че съм от доста време във форума и едно ревю от мен би се отразило добре върху продажбите.
 
Тези снимки лицензирани ли са или просто става въпрос за откриване на stock изображение без воден знак?
 
На всички въпроси ще отговоря в Скайп.
 
Колеги получих метода и го прегледах. Доста елементарен е, изпробвах го веднага и мога да кажа, че работи безпроблемно. Чудя се досега как не съм се сетил...
 
Колеги получих метода и го прегледах. Доста елементарен е, изпробвах го веднага и мога да кажа, че работи безпроблемно. Чудя се досега как не съм се сетил...

Аз пак да си попитам - за крадене на снимки ли става въпрос или за реална база с безплатни изображения?
 
Използването на снимките е напълно легално. Няма да имате никакви проблеми с това.
 
Защото, ако метода е нелегален няма как използването на снимките да е напълно легално.
Сигурно е, че безплатен обяд няма и хубавите неща са с пари, така, че аз съм скептичен до колко е вярно всичко това, освен ако не става въпрос за някаква база данни, но едва ли.
Дайте малко повече инфо.

Ако предположим, че всичко е легално или да кажем полулегално, каква е гаранцията, че метода утре ще работи?
 
Знам за метода повече от година и досега винаги е работил.

Няма гаранция, че и Фейсбук утре ще работи.

Ако искаш повече информация, пиши в Скайп.
 
Благодаря за трите метода. Вече разполагам с достъп до много повече снимки. Наистина е много лесно и удобно!
Кико
 
Интересна оферта за хора, които имат нужда от изображения :)
 
Благодаря за трите метода. Вече разполагам с достъп до много повече снимки. Наистина е много лесно и удобно!

Кико

Благодаря!

Интересна оферта за хора, които имат нужда от изображения :)

Благодаря!

Супер метод. Доста полезен. Благодаря за споделянето му.

Благодаря за ревюто.

Всичките стотици хиляди снимки в следните сайтове са със CC0 лицен:
https://pixabay.com/
https://www.pexels.com/
https://stocksnap.io/

Тези сайтове са използват от всички и затова изображенията на много места са еднакви.

Аз предлагам достъп до много по-голям брой изображения, които няма да ги срещнете на друго място.

Ако желаете да сте като другите, използвайте безплатните сайтове. Ако искате да изпъкнете, използвайте моя метод.
 
Ще споделиш ли най-накрая дали имаш права да ползваш снимките и с какъв лиценз по точно може да се ползват?
 
Ще споделиш ли най-накрая дали имаш права да ползваш снимките и с какъв лиценз по точно може да се ползват?
Питай на скайпа ще ти каже.
То и аз знам няколко метода, единия е през фейса, другите са през гошо търсене по картинка, но не всички изображения може да откриеш, ако с този може да откриеш абсолютно всички изображения ще е добре.
 

Горе