Продава се: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Общо взето може и да изкараш някой лев а може и да не изкараш, така ли да го разбираме? Метода не описва ли начин, чрез който да се изкарват пари?
Описва всичко на 100%
Но все пак имай в предвид, че ако ти кажа на месец ще изкарваш по 500$ на 100% и повече.


Прегледах метода и наистина изглежда доста добър и лесно изпълним. Вярвам, че има възможност да се правят пари по този начин. Успехи на автора. ;)

Благодаря за мнението.
Надявам се неговото и на Fozzy ревюто поне да ви уверят. че това не е скам!
 
Последно редактирано:
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Здравей!

Аз имам интерес към това :)

Изпрати ми някаква допълнителна информация на лично, за да продължим там разговора.
Още ли е промоционална цената?
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Аз работя с Амазон и при добре оптимизиран сайт печалбата достига до 5% от кликовете по банерите на Амазон, или иначе казано при 100 клика към Амазон само 5 купуват продукта и ти носят печалба. Навсякъде методите са близки или почти еднакви, трябва ви сайт добре оптимизиран с 30-40 уникални статии минимум със страници във фейсбук, гугъл+ и пинтерест, но и те трябва да се развиват, няма начин да се отразят ако там има 5 публикации и 50 последователя. Трудното е да влезеш в топ 5 по ключовата дума в серпа. Влезеш ли там със сайт с 5000 хиляди посещения месечно можеш да вадиш от 50 до 120$. А и нещо, което ми развали настроението при последния апдейт на пандата и пингвина, гугъл не харесва афлийт сайтове, декласира ги. Ако метода е как да класираш сайт в топ 5 си заслужава всичко друго е известно и добре сдъвкано от хиляди подобни статии.
 
От: От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Здравей!

Аз имам интерес към това :)

Изпрати ми някаква допълнителна информация на лично, за да продължим там разговора.
Още ли е промоционална цената?

Да писах ви даже в скайп!

Аз работя с Амазон и при добре оптимизиран сайт печалбата достига до 5% от кликовете по банерите на Амазон, или иначе казано при 100 клика към Амазон само 5 купуват продукта и ти носят печалба. Навсякъде методите са близки или почти еднакви, трябва ви сайт добре оптимизиран с 30-40 уникални статии минимум със страници във фейсбук, гугъл+ и пинтерест, но и те трябва да се развиват, няма начин да се отразят ако там има 5 публикации и 50 последователя. Трудното е да влезеш в топ 5 по ключовата дума в серпа. Влезеш ли там със сайт с 5000 хиляди посещения месечно можеш да вадиш от 50 до 120$. А и нещо, което ми развали настроението при последния апдейт на пандата и пингвина, гугъл не харесва афлийт сайтове, декласира ги. Ако метода е как да класираш сайт в топ 5 си заслужава всичко друго е известно и добре сдъвкано от хиляди подобни статии.

Благодаря за информацията.
Да и това как да се класираш по думи е покрито в метода.

Поздрави
М!
 
От: От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Да писах ви даже в скайп!



Благодаря за информацията.
Да и това как да се класираш по думи е покрито в метода.

Поздрави
М!

Нека хората получили ревю да споделят каква тежест има информацията за достигане на високи позиции в серпа
 
От: От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Нека хората получили ревю да споделят каква тежест има информацията за достигане на високи позиции в серпа

едно много важно нещо , че чичо кара с голямата ножица
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Има ли някой, който вече да е пробвал метода и какво е изкарал.

И аз се интересувам от това. Някой ще сподели ли, от закупилите?
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Все още никой не го е закупи, но когато някой го закупи ще го накарам да сподели мнението си.
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

А ти продължаваш ли да го ползваш този метод или само го продаваш?

До тук си на загуба с незнайно колко часа труд. Освен това тези $50, с които уж си избил разходите, можеш да ги получиш практически само с купони на Амазон (с които да си купуваш продукти от тях), защото плащането с чек е скъпо и не си струва за $50 занимавката.

На който иска му давам безплатен метод:

1) Правите сайт, пълните го със съдържание.
2) Слагате банери на Амазон по сайта. Ако намерите начин да нацвъкате релевантни банери и/или да ги геотаргетирате (за съответните магазини на Амазон - co.uk, .fr, .ca и т.н.) - ще увеличите конверсията.
3) Чакате парите да потекат.

Разход: хостинг, домейн, съдържание и труда по създаването на сайта.
Приходи: не се знае.
Цена на метода: $0 - давам го безплатно.

В акаунта ми имам около $60, но не си ги искам, защото занимавката по получаване на чека и после данъчното облагане не си струва. Евентуално някой ден ако реша пак да се занимавам с Амазон и се натрупа по-голяма сума може да си поискам парите. Банерите на Амазон бях ги налепил по сайтовете между другото (те не бяха основния източник на доход). Сайтовете отдавна ги няма (с изключение на няколко блога на безплатен хостинг).
 
От: От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Останаха 4 промо пакета, скоро би трябвало колегата да сподели и мнението си!

Не, не го ползвам но следя за това дали всичко е активно и възможно за използване.

Това, че трябва да ги взема като купон не ме бърка защото все пак има какво да си взема от амазон.
А часовете който съм вложил са главно в тестване на системата дали работи, защото все пак не желая да пробвам нещо което не съм пробвал!

Това което си предложил като метод не е ли просто " органичният начин по който се правят нещата ? "

Ако някой има въпроси да пита : Тук, на ЛС или в скайп

Поздрави
М!

А ти продължаваш ли да го ползваш този метод или само го продаваш?

До тук си на загуба с незнайно колко часа труд. Освен това тези $50, с които уж си избил разходите, можеш да ги получиш практически само с купони на Амазон (с които да си купуваш продукти от тях), защото плащането с чек е скъпо и не си струва за $50 занимавката.

На който иска му давам безплатен метод:

1) Правите сайт, пълните го със съдържание.
2) Слагате банери на Амазон по сайта. Ако намерите начин да нацвъкате релевантни банери и/или да ги геотаргетирате (за съответните магазини на Амазон - co.uk, .fr, .ca и т.н.) - ще увеличите конверсията.
3) Чакате парите да потекат.

Разход: хостинг, домейн, съдържание и труда по създаването на сайта.
Приходи: не се знае.
Цена на метода: $0 - давам го безплатно.

В акаунта ми имам около $60, но не си ги искам, защото занимавката по получаване на чека и после данъчното облагане не си струва. Евентуално някой ден ако реша пак да се занимавам с Амазон и се натрупа по-голяма сума може да си поискам парите. Банерите на Амазон бях ги налепил по сайтовете между другото (те не бяха основния източник на доход). Сайтовете отдавна ги няма (с изключение на няколко блога на безплатен хостинг).
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Както гледам, пазара тук не ти иска метода.
 
От: От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

А часовете който съм вложил са главно в тестване на системата дали работи, защото все пак не желая да пробвам нещо което не съм пробвал!

Искаш да кажеш "не жаля да продавам нещо, което не съм пробвал".

Това което си предложил като метод не е ли просто "органичният начин по който се правят нещата"?

Разбира се това са основните неща, които се правят. Ако се направят едни други неща може и да има по-голямо ROI, но може и да има по-малко ROI. Примерно ако налееш едни пари на някой индиец (или българин) да ти прави връзки - може и да увеличиш посещенията. Обаче дали увеличените посещения ще доведат до повече доход и дали увеличението в дохода ще е повече от разходите, които си направил за връзки - не се знае.

Трудната част е да направиш така, че ROI да е положителен.

Напомням, че ROI се смята по формулата:
Код:
ROI = (Gains – Cost)/Cost

Примерно, ако приходите са 100 000 лева, разходите са 95 000 лева, имаме ROI = 0.052631579 или близо 5%.

Ако ROI е нула - няма нито загуба, нито печалба. Ако ROI е отрицателно число - има загуба. Ако е положително - има печалба. Ако положителното число е малко (примерно по-малко от лихвата по депозит) - пак е работено напразно (парите можеше да се вкарат в банкова сметка).

Разбира се, никой метод не гарантира положително ROI. Даже и банковият депозит - ако сте депозирали в кипърска банка точно преди да "орежат" депозитите... Или ако сте депозирали в КТБ депозит над гарантирания.
 
От: От: От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Както гледам, пазара тук не ти иска метода.

Възможно, но вече има продажба :)


Искаш да кажеш "не жаля да продавам нещо, което не съм пробвал".



Разбира се това са основните неща, които се правят. Ако се направят едни други неща може и да има по-голямо ROI, но може и да има по-малко ROI. Примерно ако налееш едни пари на някой индиец (или българин) да ти прави връзки - може и да увеличиш посещенията. Обаче дали увеличените посещения ще доведат до повече доход и дали увеличението в дохода ще е повече от разходите, които си направил за връзки - не се знае.

Трудната част е да направиш така, че ROI да е положителен.

Напомням, че ROI се смята по формулата:
Код:
ROI = (Gains – Cost)/Cost

Примерно, ако приходите са 100 000 лева, разходите са 95 000 лева, имаме ROI = 0.052631579 или близо 5%.

Ако ROI е нула - няма нито загуба, нито печалба. Ако ROI е отрицателно число - има загуба. Ако е положително - има печалба. Ако положителното число е малко (примерно по-малко от лихвата по депозит) - пак е работено напразно (парите можеше да се вкарат в банкова сметка).

Разбира се, никой метод не гарантира положително ROI. Даже и банковият депозит - ако сте депозирали в кипърска банка точно преди да "орежат" депозитите... Или ако сте депозирали в КТБ депозит над гарантирания.

Да извини ме " не желая да продавам нещо което не съм тествал "

Това което казваш за ROI ми е ясно и всеки може да си го изчисли за себе си, но метода с по-голяма инвестиция от страна на пари и време докарва много повече пари!

Поздрави
М!
 

Горе