Микро Нишови Сайтове - Extended How To

От: Голям зор да съм първи и к'во?

Имам една сравнително лесна за ранкване думичка. Няма да я ползвам и мога да я дам на някой, който ми предложи нещо интересно в замяна. Думата е прекрасна за начинаещи и за тестове. 1000 екзакт месечно, 4,35лв CPC. Само .com домейна е зает, но на него няма нищо. Като я гледам думата едно десетина евро месечно може да прави. Не е много, но ако тепърва започвате си е добре.

konkurenciq.jpg
 
От: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Този Star Entrepreneur му направих пробна поръчка подведен от ниската цена. Не стига, че ме бави около месец САМО за ключовите думи, то те бяха скапани. Добре, че поне се оказа печен и върна парите. Моите сайтове са с думи от типа "керамичен гювеч", а тези, които ми прати той - "баба готви в керамичен гювеч".

Не се учудвам, като гледам страниците и щом дори не можа да ми прати примерен сайт...

Имам една сравнително лесна за ранкване думичка. Няма да я ползвам и мога да я дам на някой, който ми предложи нещо интересно в замяна. Думата е прекрасна за начинаещи и за тестове. 1000 екзакт месечно, 4,35лв CPC. Само .com домейна е зает, но на него няма нищо. Като я гледам думата едно десетина евро месечно може да прави. Не е много, но ако тепърва започвате си е добре.

Виж файлът 3268

Да налазва някой :)


От на който съм гледал примерни сайтове мога да препоръчам 2 теми от BHW, от едната съм поръчал, тя е която ми даде човека думата с 18к търсения, другата бях впечатлен от примерния сайт и някои други работи.

Това е единия, не този който съм поръчвал, но ми харесаха доста неща в сайтовете - http://www.blackhatworld.com/blackh...search-engine-optimization-starting-27-a.html
Каза ми че думите са с висока конкуренция на рекламодатели, каза че ако искам дума с 7к търсения, с ниска seo конкуренция и висока на рекламодатели, без бранд ще струва 13$ повече т.е 40. Темата е по-нова т.е едва ли имат много поръчки, така че най-вероятно сайта ще е готов до 7 дена, просто преполагам. Същност сега видях, че за момента не поемат поръчки, като гледам няма много писали в темата т.е явно гледат да не се претруват и държат сайтове да са с високо качество.

Това е от където съм поръчвал - http://www.blackhatworld.com/blackh...best-earning-year-my-adsense-niche-sites.html всичко беше точно, прати ми думата до 24 часа, след 7 дена сайта беше готов, думата както споменах е бранд, но ми писа ако искам да я сменя, но бях привлечен от тези 18000 търсения :)

Сега видях, че плащането от Адсенса пише че ще е до 31.03.12 мислех че ще е края на Април т.е ако дойде ще мога да почна проекта с много MNS който съм замислил по-рано.
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Ей този ползвах преди - http://www.blackhatworld.com/blackh...-adsense-websites-lifetime-support-avail.html, хубави статии, добро онпейдж сео, хубави думи. Отдавна не съм поръчвал, но скоро като ми се наложи, смятам пак от него да поръчам.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Предположих че е той като видях темата, гледах и негови семпли, не бях впечатлен чак толкова от он пейдж сео-то. Но като цяло важното е думата и статиите, другото може и сами да го направим.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

netsurf как се развива сайта който хостваш в blogger,започна ли вече да добавяш линкове ?
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Предположих че е той като видях темата, гледах и негови семпли, не бях впечатлен чак толкова от он пейдж сео-то. Но като цяло важното е думата и статиите, другото може и сами да го направим.

То това ме учудва. Не е нищо особено онпейдж сео-то, обаче върши перфектна работа. Като се загледам намирам доста недостатъци, но пък определено върши работа, а с малко доработване става екстра.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Кажете какво става, ако баннат adsense account-a?

Споменахме го вече, заминаваме или търсим друг, абе лошо е. Може да ги продадем. Варианта 2, предлагам и МНС за афилиейт програми и Амазон, като цяло нищо не е като Адсенс.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Споменахме го вече, заминаваме или търсим друг, абе лошо е. Може да ги продадем. Варианта 2, предлагам и МНС за афилиейт програми и Амазон, като цяло нищо не е като Адсенс.
Аз затова се чудя дали да се занимавам. Другият вариант е да се флипват, ама и то не е много лесно ...
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Пратиха ми днес статиите за думата която взех за 5$, доста съм доволен за 4$ за 500 думи качеството е супер, никакви грешки, и двете бяха около 530-40 думи. Около 7-8 пъти беше спомената думата, определено ще поръчвам в бъдеще на този човек. Сайта е почти готов, пускам го ей сега, очаквам топ 15 само с он-пейдж сео-то ще видим какво ще стане.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

дайте малко съвети!
1. колко дълги изрази са за предпочитане с колко думи?
2. като намерите дума, кое е exact match domain-a. дума1дума2дума3.com или дума1-дума2-дума3.com

Мерси
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Exact match съвсем е без тирета, колко дълги принципно колкото по-дълги толкова по-малко конкуренция и по-голям шанс за Exact Match Domain, моите повечето за 2-3 думи.

П.С Влезна в индекса за няма 10 минути, проверих го 18 място, но все пак твърде в началото е.
 
Последно редактирано:
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

дайте малко съвети!
1. колко дълги изрази са за предпочитане с колко думи?
2. като намерите дума, кое е exact match domain-a. дума1дума2дума3.com или дума1-дума2-дума3.com

Мерси

Един интересен експеримент около това дали да се регистрира домейн с тире или без тук.
 
От: Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Един интересен експеримент...

Fozzy - автора на този експеримент греши. Подхожда грешно към този проблем, не обяснява какво е правил, стъпките през които е минал. Самият му пример е погрешен - има разлика между едно и две тирета.
С тире или без тире за да се класира един сайт напред са важни други неща: он пейдж сео да е направено както трябва, сайта да се поддържа,
да има изходящи линкове и т.н. За оф пейдж сеото също трябва работа - линкове, но не какви да е, а релевантни на сайта, качествени, има значение количеството, и т.н.
Разбира се, има си и други фактори за да се избере домейн с тире в името.
Вече си е друг въпрос ако от Гугъл са решили да не дават предимство на такива домейни (а по пътя на логиката, щом има предпочитание на нещо, то останалите все едно са наказани).
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

хмм, имам един проблем с един от сайтовете ми.

Почнах преди 2 седмици с него, като отначало някакъв идиот от Iwriter, който в последствие го баннаха, ми прати статия, която беше пълно копие на 3 други статии. Доверих се натова, че iwriter правят copyscape проверка и я сложих. Е чаках гугъл да я индексира и не успя. В последствие разбрах, че съм се прецакал жестоко. Махнах я и сложих на нейно място хубава и скъпичка статия. Лошото е, че засега сайта нещо не се катери.

Имате ли сте подобен опит?

От тогава задължително проверявам с copyscape premium!
 

Горе