Микро нишово пътуване към острова на парите !

От: Микро нишово пътуване към острова на парите !

Сега направих 1 бърз рисърч за главната фраза и в топ 10 трябва да се боря със сайтове като Amazon, Bestbuy, Costco, Target, Metro. Обаче какво се получава - тръст ранк - НУЛЕВ. Баклинкове - не повече от 20 и то от 7-8 уникални домейна. ПР на страниците - 0-3. Според това, което ми показва самурая, би трябвало много лесно да ги издухам всичките... Но да видим дали ще се получи :) Дали няма да духат супата след месец-два :lol:
 
От: Микро нишово пътуване към острова на парите !

Как мога да спра отчитането на посещения от мен в google analytics ?
 
От: Микро нишово пътуване към острова на парите !

Как мога да спра отчитането на посещения от мен в google analytics ?

Как така да спреш отчитането от теб? От друг твои сайт ли?

Иначе, @Моко, ако сайта ти изглежда добре и е добър ресурс, защо пък да си само за месец-два там. :) Виждал съм в такива микрониши сайтове пред големците, които като ги отвориш са къде къде по-поучителни и информационни от една скапана продуктова страница на Амазон или БестБай. За съжаление, лошото е, че се иска повечко труд за постигането на нещо такова. :)
 
От: Микро нишово пътуване към острова на парите !

Как така да спреш отчитането от теб? От друг твои сайт ли?

Иначе, @Моко, ако сайта ти изглежда добре и е добър ресурс, защо пък да си само за месец-два там. :) Виждал съм в такива микрониши сайтове пред големците, които като ги отвориш са къде къде по-поучителни и информационни от една скапана продуктова страница на Амазон или БестБай. За съжаление, лошото е, че се иска повечко труд за постигането на нещо такова. :)

Не от друг мой сайт.Отчита когато аз вляза.Имам 5 посещения от България и моя град в англоезичен сайт без посещения :D .Имам също един въпрос за домейните.Мога ли да направя сайт за видео от някаква игра примерно gtavideo . com или ще ми го взеат . Също взех един изтрит домейн от 96та с PR 3 и трябва да измисля какво да го правя.Просто ми хареса името как звучи.Смятам да сложа wordpress,няколко статии и да се пробвам да го продам на някой .
 
От: Микро нишово пътуване към острова на парите !

За да не ти отчита твоите посещения в Аналитикса, пишеш си един малък код, в който да са описани IP-тата/user-a ти и когато се използва някое от двете, да не зарежда кода на Аналитикса.
 
От: Микро нишово пътуване към острова на парите !

Не от друг мой сайт.Отчита когато аз вляза.Имам 5 посещения от България и моя град в англоезичен сайт без посещения :D .Имам също един въпрос за домейните.Мога ли да направя сайт за видео от някаква игра примерно gtavideo . com или ще ми го взеат . Също взех един изтрит домейн от 96та с PR 3 и трябва да измисля какво да го правя.Просто ми хареса името как звучи.Смятам да сложа wordpress,няколко статии и да се пробвам да го продам на някой .
На горния въпрос ти отговориха. Аз съм за следващият. :)

Ако използваш вече утвърден бранд, то има две положения - или ще му е взет .com и другите разширения, ако е себе-уважаващ се бранд или ако са проспали момента да вземат домейна, то в арбитраж биха могли да го вземат. А този домейн от 96та, погледни му историята. Но не я повтаряй. Сигурно е имало защо да не е такъв сайт на него. :)

Гледай да го развиеш до някъде, преди да го продадеш. Повече ще му вземеш, ако успееш и да му докараш и някакъв доход, но за това се иска малко повече от малко работа. ;) Успехи. И гледай да го набуташ в някоя лесна ниша, ако вече не си го направил. Говоря за микрониша де. :)
 

Горе