Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Всъщност точно те са виновни, защото всеки опит за реформи в системата го приемат на нож и излизат на протести. Недопустимо е полицаи да протестират и си има причина това да е забранено със закон. Полицията е гръбнакът на сигурността и без нея няма държава. Гражданско неподчинение на полицията е равносилно на държавен преврат.

Срещу правителство провеждащо едва ли не геноцид спрямо етноса, чието има носи държавата, не е никакъв преврат. Лошото е, че и да си подадат оставката, служебно правителство пак те ще си назначат, а избори вече могат да печелят и с 90% не гласували за тях. Нещата са почти обречени...
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Срещу правителство провеждащо едва ли не геноцид спрямо етноса, чието има носи държавата, не е никакъв преврат. Лошото е, че и да си подадат оставката, служебно правителство пак те ще си назначат, а избори вече могат да печелят и с 90% не гласували за тях. Нещата са почти обречени...

Когато те мързи да гласуваш , кой е виновен ?
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Когато те мързи да гласуваш , кой е виновен ?

А ти последно от Ирландия ли гласува, или от Германия ? Или от БГ, ама съвсем се оплете като п.те в кълчища. :)
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

А ти последно от Ирландия ли гласува, или от Германия ? Или от БГ, ама съвсем се оплете като п.те в кълчища. :)

хахаха аз за 2 години в колкото държави съм бил , ти толкова пъти сигурно в метрото не си се возил :) Иначе сега съм в Германия и не гласувах :) Но Герб си биха и без моята подкрепа :)
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

хахаха аз за 2 години в колкото държави съм бил , ти толкова пъти сигурно в метрото не си се возил :) Иначе сега съм в Германия и не гласувах :) Но Герб си биха и без моята подкрепа :)


Лъжеш като възрастен мъж от ромски произход. ;)
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

дам лъжа , живей с тая мисъл щом те крепи :D

Ако Блинки ти чекне айпи-то, съм 100% убеден, че няма да е немско. Просто не обичам лъжата, а сам се издаваш, и то не за друго, а защото-когато човек лъже, трябва да помни кой какво е излъгал, и като мине време се оплита в лъжите си, докато истината е една и няма как да се обърка този, който я казва, дори и след много години.
По темата: Сега четох една новина от интервю с представител на един от синдикатите в Пловдив, който казва, че и военни ще се присъединят към полицаите. До колкото съм запознат, военен ако излезе на такова нещо, следва военен съд. Та, си мисля: или са се наговорили, или до такава степен им е писнало, че не им пука.
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Ако Блинки ти чекне айпи-то, съм 100% убеден, че няма да е немско. Просто не обичам лъжата, а сам се издаваш, и то не за друго, а защото-когато човек лъже, трябва да помни кой какво е излъгал, и като мине време се оплита в лъжите си, докато истината е една и няма как да се обърка този, който я казва, дори и след много години.
По темата: Сега четох една новина от интервю с представител на един от синдикатите в Пловдив, който казва, че и военни ще се присъединят към полицаите. До колкото съм запознат, военен ако излезе на такова нещо, следва военен съд. Та, си мисля: или са се наговорили, или до такава степен им е писнало, че не им пука.

Всички в казана мамицата им.
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Ако Блинки ти чекне айпи-то, съм 100% убеден, че няма да е немско. Просто не обичам лъжата, а сам се издаваш, и то не за друго, а защото-когато човек лъже, трябва да помни кой какво е излъгал, и като мине време се оплита в лъжите си, докато истината е една и няма как да се обърка този, който я казва, дори и след много години.
По темата: Сега четох една новина от интервю с представител на един от синдикатите в Пловдив, който казва, че и военни ще се присъединят към полицаите. До колкото съм запознат, военен ако излезе на такова нещо, следва военен съд. Та, си мисля: или са се наговорили, или до такава степен им е писнало, че не им пука.

Ама 100 процента ли си сигурен :D Няма такъв смях , преди помня едни други хора се съмняваха , постнах няколко снимки от Дубай и се насраха, на теб да ти щрактна един сред пръст от БМВ Музея ? :D
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Ама 100 процента ли си сигурен :D Няма такъв смях , преди помня едни други хора се съмняваха , постнах няколко снимки от Дубай и се насраха, на теб да ти щрактна един сред пръст от БМВ Музея ? :D

Кои са хората, тук от форума ли? Ще ми щракнеш среден пръст от БМВ музея, колкото ми прати уиски от Ирландия. Само лъжеш. И на всичко отгоре лъжеш, че си в град, в който съм живял и познавам много добре. :lol:
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Ако Блинки ти чекне айпи-то, съм 100% убеден, че няма да е немско.
Ще го питаме Банко по тоя въпрос :lol: БърнХ, ти си менте емигрант ли бе бате ХАХАХАХАХАХ :D
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Кои са хората, тук от форума ли? Ще ми щракнеш среден пръст от БМВ музея, колкото ми прати уиски от Ирландия. Само лъжеш. И на всичко отгоре лъжеш, че си в град, в който съм живял и познавам много добре. :lol:

Еми браво , всеки ден се возя с u3 и слизам преди Мариенплатц , щом си живял няма начин да не го знаеш. Уикенда пък бях на Олимпийския парк , предната седмица - Английската градина :D
Ти какво си правил тук ?
 
От: От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Ще го питаме Банко по тоя въпрос :lol: БърнХ, ти си менте емигрант ли бе бате ХАХАХАХАХАХ :D

хванахте ме. Ама с толкова пари в България , за какво ми е да емигирирам :d
 
От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Еми браво , всеки ден се возя с u3 и слизам преди Мариенплатц , щом си живял няма начин да не го знаеш. Уикенда пък бях на Олимпийския парк , предната седмица - Английската градина :D
Ти какво си правил тук ?

Я кажи какво има срещу гръцката църква, че това го няма в Гошо и на стрийтвю. :)
 
Re: От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Блинки, нещо си приел "Полицията" като лична охрана.
Питай първия срещнат ОРК, колко пъти е бил хващан от полицията и сам се сети кое точно министерство не си е свършило работата, че ОРК-а пак се разхожда свободно. И не само ОРКите... ;)

А това с плащането на заплатите е смешно да се споменава точно в този ФОРУМ, дето уж е за бизнес, все едно ченгето като вземе заплата и като си плати за нещо не плаща нечия друга заплата.
И не мога да разбера с орязването на бюджета как точно ще се подобри сървиса, осен, че тайничко ще се "радваме" за ВУТЕ?!
Гледам, пускате некви статистики тука.. дайте нещо и по тая тема. ;)

Коментарите в темата са все едно от журналисти... манипулиращи :)

Тъй по си мязат, нали? :D

y30_RTR2UCTQ.jpg

2665907_orig.jpg

Ще го кажа така:

- Предложиха ми за ден да стана полицай.
- И какво, как беше?
- По цял ден чоплех семки и дробех тинове.

Не знам какви статистики си чел и колко си доволен от работата на полицията, но да ти кажа под секрет, това не са хубави числа и качество. Може би си присъствал на грозната гледка мутра да храни пешак от черен джип, ако не си, да ти кажа, това в САЩ дори няма начин да им мине като мисъл. И не искам да са ми частна охрана, а искам като ме отарашат орките да не ме карат да си обикалям кварталните заложни къщи. Голяма помощ, да беше ме ритнал в лицето направо. :)

Нещо май не схващате на какво дередже е това, което си плащаме. Явно някои си плащат и за други такива "недоклатени" услуги им се вижда нормално. И спрете да обяснявате "еми ако ги няма"....използвайте някаква сравнение като победители в живота "В сравнение с германските".....или нещо такова. Люзърската позиция не е печеливша стратегия. :)

Съдебната и изпълнителна власт. И там е шит голям, знам. Какво да направим, всичко си гние вътрешно. Просто коментираме в момента тия велики и "заслужени" 20 заплати. :)
 
От: От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

хванахте ме. Ама с толкова пари в България , за какво ми е да емигирирам :d

А така, признай си, ама не се прави на тарикат. На лъжата краката са къси. Мариенплац е съвсем близо до гръцката църква, а срещу нея от другата страна на булеварда има гробища. Католическите гробища са нещо много впечатляващо за нас- православните, защото имат уникални статуи-паметници.
Я кажи какво има срещу гръцката църква, че това го няма в Гошо и на стрийтвю.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

А така, признай си, ама не се прави на тарикат. На лъжата краката са къси. Мариенплац е съвсем близо до гръцката църква, а срещу нея от другата страна на булеварда има гробища. Католическите гробища са нещо много впечатляващо за нас- православните, защото имат уникални статуи-паметници.
Нямам представа къде е тая гръцка църква.... ама ако минаваш насам пиши ще видиш колко лъжа :D
 
От: От: От: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

Нямам представа къде е тая гръцка църква.... ама ако минаваш насам пиши ще видиш колко лъжа :D

Ясен си ми, лъжеш като гербаджия. :lol: (Ако Блинки реши, да ти чекне айпито и да каже дали е немско, или друг път...)

По темата, ето нещо важно и актуално след толкова много години:

11PLpxGza.jpg
 
@vladko82, сори бате, не можем такива неща да споделяме. Не е правилно и определено е в нарушение на всякакви морални и човешки права. :) Поне според мен, но вярвам, че е така и по принцип. Ако лъже, лъже, това си е за него все пак. ;)
 
От: Re: Милиционерски протест - кво искат пак тия копелета?

@vladko82, сори бате, не можем такива неща да споделяме. Не е правилно и определено е в нарушение на всякакви морални и човешки права. :) Поне според мен, но вярвам, че е така и по принцип. Ако лъже, лъже, това си е за него все пак. ;)

Ако той разреши е друго вярвам? Да спрат поне да чоплят.
 

Горе