Милиционер във форума!

Статус
Not open for further replies.
От: Милиционер във форума!

Мисля, че вече е ясно кой е милиционера-разузнавач. :D
 
От: Милиционер във форума!

За myselfmonev:
Казваш, че си се старал да се държиш културно, но като ти зачета по-последните мнения в темата не оставам с такова впечатление. Казват, че слабите хора най-първи прибягват до сила, а тук и двамата с waldes започнахте да си ги мерите. Дори някои от заплахите ви (особено твоите) започнаха да приличат на извадени от някой мафиотски филм. Мисля, че се филмираш прекалено.
Ще ти дам един добър житейски съвет. Ако се спичаш от всеки решил да се заяжда с теб, трудно ще ти стигне времето в живота да се занимаваш с всеки такъв. Ами ако ти пусна автоматичен скрипт, който да те обижда и него ли ще тръгнеш да биеш (интересно как)? В случая waldes не е нищо повече от някой дето ти пише насреща. Един скрипт дори би ръсил обидите по-подредено, а може и по азбучен ред.
Take it easy! В този живот аз лично нямам намерение да си губя времето в продължителни борби с всеки, който ме бил нарекал някак-си. Да си хаби устата (в случая пръстите). Кучето си лае, керванът си върви.

За Вискяр Бг:
Кой е тоя? Я го дай насам. Ако помоли по-любезно, може и "да пиша" (не че в момента правя нещо друго) :).
 
От: От: Милиционер във форума!

За Вискяр Бг:
Кой е тоя?
Как кой?
waldes - типичен агент-провокатор. Виж колко бързо свали гарда на myselfmonev. :D Пък той му се върза. :(

Използвам твоето писане към myselfmonev, за да се присъединя. Мислех да пиша такова одеве, но ме домързя.
Наскоро обяснявах поведението на колега от форума, но или не е прочетено, или не фата дикиш.
 
От: Милиционер във форума!

Отга чакам някой да му набие кофата на валдес :D

@myselfmonev: само кажи кога е срещата на Слатина, да дода и аз и ше го караме да плува по асфалта :lol: .
 
От: Милиционер във форума!

Unwise,

Не съм дошъл тук за да ме наричат педал, или да ме сравняват с някой/нещо.
С нищо не съм предизвикал по какъвто и да е начин разпра, даже напротив.

Не съм и "Предприемач" не мога да се зова такъв (все още), но това не ми пречи да трупам знания по темите които се обсъждат тук.
(Интересно, паразитизъм нарече това "колегата")

На никой не съм се намесил в бизнеса, не съм "срал" по темите (безпричинно), никой не съм обиждал. (Ако съм го правил нехайно или някой се е засегнал се извинявам - не е трудно и педалско, а съвсем човешко мисля.)

Пиша в офтопика предимно, просто за да освежа от тоновете информация и коментари които чета по няколко часа на ден във Форума.
(опитвам се да общувам с Вас, да се смеся с тълпата. Не съм дошъл тук за кратко, да изкарам 50-100 лева и да изчезна безследно - безславно)

Опитвам се да се държа уважително и културно, както в реалният живот.

Стартирах някак един нов начин на мислене и живот тук, не съм очаквал перфекционизъм.
Но някак тази вечер манталитетът отново ме завладя... Ганьо Балкански насреща и - Воала.

Поздрави



До високият плувец:
Не се иска нищо от Теб, каквото трябваше го стори.
Бъди сигурен че ще те намеря, работата е точно в това - да не знаеш откъде ти е дошло.
И споко, Аз за такива простотии винаги имам приятели... навсякъде.

Момченце...
...какво, сега от велик естет в кръга на шегата (Кофти базикни), се превръщаш в "Голям мъж" ?

Препрочети последните 2 страници но с широоооко отворени очи, излез от кибритената кутийка !


Тайм Оф
Няма нищо на този свят което да ме уплаши, ясно ми е че ще умра един ден.
Поради този факт Никога няма да се оставя да бъда унижаван независимо от кой и по какъвто и да е начин.
(В случая Шегичките ти не бяха на място, макар че ти го Рекнах точно 3 пъти)

До скоро !
аре стига мрънка вече. Вчера попрекалих с приказките, но се бях разлигавил:) А и станахме за смях пред форума:lol:
 
От: Милиционер във форума!

Най-общо, предприемач е човек, който избира риска на свободата, за да може да разполага с времето си (финансовата свобода е средство за постигане на личната такава). И след като поеме този риск, успява да го постигне.

А като направиш проста сметка сред пишещите, ще видиш 50% на заплата, ученици и студенти, бълнуващи мантри за маркетинг, десетина дребни и двама средни търговеца, няколко специалиста (програмисти, дизайнери, филолози) + малко темерути и зевзеци за разнообразие.

:evil::evil::evil::evil:
99% Предприемчи, минимум!!! :-o
 
Статус
Not open for further replies.

Горе