Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Ужас,
нямам думи,
това е България!
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Страницата не е намерена (грешка 404)
Иначе в БГ винаги ти си виновен ако те удари кола на НСО независимо кой е причинил катастрофата. Ченгетата са дупедавци и те пишат теб виновен. :)
Код:
http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi/story/1069865247-Minavaneto_na_zeleno__prestaplenie_kogato_te_udari_kola_na_NSO.html
 
Последно редактирано:
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

<offtopic>
Снощи сънувах странен сън... Направих атентат в парламента и избих бая народ там, ама накрая и аз сдадох багажа. Кофти сън, но пък с всички тия простотии, които се случват, ако един ден реша да се самоубивам, ще знам какво и как да направя. Няма да се хвърля от някоя сграда просто така, ми ще повлека и малко сган със себе си...
</offtopic>
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Общоизвестно е, че в Сeвeрнa Eврoпa министритe xoдят нa рaбoтa с вeлoсипeди или грaдския трaнспoрт, a пoлзвaт служeбни кoли сaмo кoгaтo имaт oфициaлнo пътувaнe и срeщи. Трябва да се съкратят с три чeтвърти дoмaшнитe прислужници и фaйтoнджиитe oт УБO и щe им пaднe сaмoчувствиeтo нa стoящи нaд зaкoнa. Eфeктът върxу сaмoчувствиeтo нa министритe и дeпутaтитe щe e пoдoбeн.
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

<offtopic>
Снощи сънувах странен сън... Направих атентат в парламента и избих бая народ там, ама накрая и аз сдадох багажа. Кофти сън, но пък с всички тия простотии, които се случват, ако един ден реша да се самоубивам, ще знам какво и как да направя. Няма да се хвърля от някоя сграда просто така, ми ще повлека и малко сган със себе си...
</offtopic>
Бате, безполезно е. След тях ще дойдат други такива лекенца. И като гледам тенденцията, ще са по-зле от тия.
Общоизвестно е, че в Сeвeрнa Eврoпa министритe xoдят нa рaбoтa с вeлoсипeди или грaдския трaнспoрт, a пoлзвaт служeбни кoли сaмo кoгaтo имaт oфициaлнo пътувaнe и срeщи. Трябва да се съкратят с три чeтвърти дoмaшнитe прислужници и фaйтoнджиитe oт УБO и щe им пaднe сaмoчувствиeтo нa стoящи нaд зaкoнa. Eфeктът върxу сaмoчувствиeтo нa министритe и дeпутaтитe щe e пoдoбeн.
Там ходят с колела и велосипеди, защото народа ги уважа и цени. Тук ако тръгнат така ще няма да стигнат до парламента. Ще ги пребият с камани. И то не защото народа е такъв, а просто така са си го направили. Вчера четох, че 51% от икономиката ни е в сивия сектор. Нормално, никой не иска да плаща за големите черни мерцедеси и джипове на тези паразити, които блъскат хората по улиците и правят нарушения. а в един вестник четох, че ако Бойко спре да се показва по телевизията, няма какво да дават по новините. :)

С две думи - простотията в максимума си, като всеки път.
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Това ако беше в бяла държава на тоя министър щяха да му спукат задника от съдене. :)
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

да го духат всички депутати. успокоява ме факта, че в ада ще се пържат за деянията си тук.

а тоя дето е карал така му пожелавам да се метне с 3-4ма депутати от някоя скала. да може да им облекчи болките на тия мекотели. нали съм им виждал и техните мутри. и те милите приличат на лайна в главата. мразя когато лекета се вземат на сериозно. точно тези никога няма да бъдат специални. просто държавата е кофти, а реално те са държавата. никога през живота си не съм искал по-силно правителството да падне. по възможност да го изтребе някой.
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

НСО вече освен да газят хора имат право и да ги гърмят:

Гардовете на НСО ще могат да стрелят по автомобили, ако преценят, че водачите им създават реална опасност за охраняваните държавни мъже. Позволява се и стрелба за защита при нападение от опасни животни.

Източник:

Код:
http://dnes.dir.bg/news/koli-zhivotni-nso-8214458?nt=10

Според вас при възникнал проблем кой ще изкарат виновен? :wink:

стрелба за защита при нападение от опасни животни

Лъвове и мечки дебнат колите на НСО по столичните кръстовища. :lol:
Absurdistan forever...
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Странно ми е, че има учудени от тази новина. На кой не му се е случвало да извика КАТ примерно за каквото и да е дребно произшествие, и да му напишат в акта, че е карал с "несъобразена скорост". Не сте ли разбрали, че в тази държава обикновения гражданин е виновен по презумпция, докато държавния чиновник е прав по рождение?
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Да, еми тогава НСО да им плаща заплатите, като са толкова отворени. И аз я видях вчера тази новина и си мислех, че е някакъв базик, но явно не е било. Еми да вземе и ние по едно оръжие, и да се почваме. Че като гледам тия кретени колко катастрофи направиха за 1 година, скоро мисля, че и ще започнат да стрелят.
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Вече бойко им даде власт да пишат и актове :D
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

да го духат всички депутати. успокоява ме факта, че в ада ще се пържат за деянията си тук.

а тоя дето е карал така му пожелавам да се метне с 3-4ма депутати от някоя скала. да може да им облекчи болките на тия мекотели.

Ще се горят в ада разбира се - вече чуваме виковете им, а те глупците не разбират какво ги чака... В адски мъки ще се мъчат клетниците грешни... :twisted::twisted::twisted:

Еми да вземе и ние по едно оръжие, и да се почваме. Че като гледам тия кретени колко катастрофи направиха за 1 година, скоро мисля, че и ще започнат да стрелят.

Ами да какво чакаме, мисля че идва и нашия ред. Всеки да се въоражи кой с каквото може и да ги почваме и ние. Искат война - имат я! Що за идиощина и дебилщина да провокират омраза срещу себе си от народа, що за безскрупулни изруди лишени от всякакви емоции и качества ? Морално и емоционално деградирали изчадия. Какъв идиот трябва да бъдеш зорлен да си навличаш ненавист от хората които ти плащат заплатите срещу самия теб ? Така е когато мутрите си направиха държава в държавата. Мутрите колеха и бесеха, а сега станаха и депутати. Нема такава държава.
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Аз съм чел прокурорско постановление, в което единственото основание, въз основа на което се повдига обвинение срещу човек, е, че са му взели компютъра (т.е. престъпление е ГДБОП да ти задигнат компютъра).
Явно увеличават видовете "престъпления" и вече да те блъсне кола на НСО също е престъпление.
Сигурно ако те нападнат милиционери посред бял ден (и нощес може), пак ще си престъпник 'щото са те набили.
 
От: От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Аз съм чел прокурорско постановление, в което единственото основание, въз основа на което се повдига обвинение срещу човек, е, че са му взели компютъра (т.е. престъпление е ГДБОП да ти задигнат компютъра).
Явно увеличават видовете "престъпления" и вече да те блъсне кола на НСО също е престъпление.
Сигурно ако те нападнат милиционери посред бял ден (и нощес може), пак ще си престъпник 'щото са те набили.

Забравяш изказването на ББ, че щом говориш срещу полицията си мафиот - и говоренето е престъпление. :)
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Когато закона е винаги на страната на силния, всъщност имаме беззаконие!
Ако ще се раздава справедливост от типа на закона на джунглата, защо ни е тази съдебна система с тези огромни заплати и бонуси?
Така и така един човек казва кой е виновен и кой не, и на медиите казва какво да излъчват, що ни са тези съдии, следователи и т.н.
 
От: От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Така и така един човек казва кой е виновен и кой не, и на медиите казва какво да излъчват, що ни са тези съдии, следователи и т.н.
За да си въобразяваме, че сме правова държава.
 
От: Минаването на зелено - престъпление, когато те удари кола на НСО

Хем властта е заграбила всичко, хем се раздува щата
Ми това си е чист комунизъм за гъзолизци,
па сичките останали да го духат като роби.
Баси, системата, ако можеш да се навеждаш си добре
Знам един софийски съдия, който именно заради това, се отказа да гради кариера
Съдебната система е само една от гнилите ябълки в кошницата на българския натюрморт, да го еба
 

Горе