Минава Penguin 18-10-2014

От: Минава Penguin 18-10-2014

Като пишеш 'смешни снимки' на първо място в Гугъл излиза Фб страницата ''Смешни снимки от български дискотеки | Facebook''
А сайтовете ги измести надолу. Странна работа е този пингвин
 
Re: От: Минава Penguin 18-10-2014

Като пишеш 'смешни снимки' на първо място в Гугъл излиза Фб страницата ''Смешни снимки от български дискотеки | Facebook''
А сайтовете ги измести надолу. Странна работа е този пингвин

Страницата има цели 28,179 likes. :) Може да се обзаложим, че има голяма активност - пълни се съдържание, а отделно сигурно е доста споделяна в мрежата - форуми, през някои месиндъжи, мейли и т.н. ;) Няма нищо нелогично. А и най-важното - използва авторитета на самия Facebook. :)
 
От: От: Минава Penguin 18-10-2014

Като пишеш 'смешни снимки' на първо място в Гугъл излиза Фб страницата ''Смешни снимки от български дискотеки | Facebook''
А сайтовете ги измести надолу. Странна работа е този пингвин


На колко много известни личности като им напишеш името им излиза първо face страницата след това интернет страницата и това е от доста време за това и аз не виждам нищо странно :)
 
Re: От: От: Минава Penguin 18-10-2014

На колко много известни личности като им напишеш името им излиза първо face страницата след това интернет страницата и това е от доста време за това и аз не виждам нищо странно :)

Щом с imdb.com се бори Фейса, значи може да се прецени каква сила дава социалната мрежа като авторитет. :)
 
От: Минава Penguin 18-10-2014

Само не разбрах ъпдейт има ли в момента или просто си говорим за алгото на гошко. :)
 
От: Re: От: От: Минава Penguin 18-10-2014

Щом с imdb.com се бори Фейса, значи може да се прецени каква сила дава социалната мрежа като авторитет. :)

спор няма, но гледам сякаш Twit губи позиции в това отношение :)
 
От: От: Минава Penguin 18-10-2014

Като пишеш 'смешни снимки' на първо място в Гугъл излиза Фб страницата ''Смешни снимки от български дискотеки | Facebook''
А сайтовете ги измести надолу. Странна работа е този пингвин
Тази страница от фейса излиза на първо място, защото има 29 линка към нея от два сайта с ПА 55 и 64 , teenproblem.net, awesomescreenshot.com, а Фейса си е с 100
 
От: От: Минава Penguin 18-10-2014

И при мен няма, аз за това питах. :)
Иначе като се заприказвахме мислите ли, че фейс, лайкове споделяния и коментари оказват голямо влияние за класирането?
поне при мен не забелязвам никакво движение :rolleyes:
 
От: Минава Penguin 18-10-2014

Имам един сайт нов на 1 седмица и забелязвам че танцува в индекса непрекъснато, изчезва напълно после пак се появява и все на различни позиции, на какво може да се дължи това?
 
От: Минава Penguin 18-10-2014

Имам един сайт нов на 1 седмица и забелязвам че танцува в индекса непрекъснато, изчезва напълно после пак се появява и все на различни позиции, на какво може да се дължи това?

На това, че е нов :)
 

Горе