Минахме още един ъпдеит :)

в момента сме на фаза какво не работи след ъпдеита (надяваме се всичко да е ок но наи вероятно не е ) така ще се радвам ако видите нещо да ми съобщите :)
засега всичко е ок ... гледам в контрол панела малко размествания има :)
 
От: Минахме още един ъпдеит :)

При лс-тата ми излиза на английски - Your Notifications: 2
Нормално ли е?
 
@ vetzkov и профилите са различни :)

@ Izida имаш непрочетени съобщения някаде назад в листата можеби ?

@ penev75 фавикона го оправих за кирилицата нали не съм си я правил аз и е писна за утф 8 а ние не сме и си цяло мазило лека полека е оправям
 
Последно редактирано от модератор:
От: Минахме още един ъпдеит :)

Ако това е вашето първо посещение, убедете се,че ще проверите faq като кликнете вурхъ горния линк.

И при Операта като му дам да изпрати съобщението в темата ми вади някакво съобщение на маймуненица от цифри и нищо не праща:)
 
От: Минахме още един ъпдеит :)

То аз в тази тема писах(горното съобщение) ама се оправи няма проблеми сега:)

Не че искам да ти отварям работа ама има нещо интерсно при Операта бутоните за "Нова тема" и за "Отговор" са на английски, а пък при ИЕ на БГ незнам дали проблема не е в моя телевизор ама та се вижда поне при мен:)
 
От: Минахме още един ъпдеит :)

Гледам че ъпдейта е правен точно на рожденния ми ден ;) Като подарък ли да го приемам ;)
 
От: Минахме още един ъпдеит :)

Гледам че ъпдейта е правен точно на рожденния ми ден ;) Като подарък ли да го приемам ;)
Оооо, мастърче имал си РД и не си се похвалил тук:) Да си жив и здраб бате и все така да ни пишеш.:) Айде като се видиме ще се черпиме. :eek:
 
От: Минахме още един ъпдеит :)

Гледам че ъпдейта е правен точно на рожденния ми ден ;) Като подарък ли да го приемам ;)

Eее, честито бате, поне да беше казал, да ти честитим на датата :) И все пак, всичко най-хубаво ти желая, и много успехи в онлайн бизнеса ;)
 
От: От: Минахме още един ъпдеит :)

Eее, честито бате, поне да беше казал, да ти честитим на датата :) И все пак, всичко най-хубаво ти желая, и много успехи в онлайн бизнеса ;)


А да ве... мога ли на датата да си вися пред комптъра... при положение, че предната вечер сме цъкали Heroes 3 до 5:00 сутринта, а след това спах цял ден... по-точно се опитвах да спя, щото ми звънкаха яко по телефона, ама важното е желанието :)

Благодаря за поздравите, макар и със закъснение
 
От: От: От: Минахме още един ъпдеит :)

Поне да беше почерпил :p близко съм ти ;)
 

Горе