Мина последна дата за записване

coolice

Owner
Темите за заключени в момента (до седмица ) ще уточним въпросите свързани с журито и предновогодишно ще съобщим победители

моля използваите тази седмица да си оправите верификациите и картинките (може да едитвате собствените си постове в темата мисля ако има проблем пишете тук

начините на верфикация ( и искаме картинка на сайта които не е добавил да го добави)




станаха 5 не искаме да ви налагаме ограничения важното е само по някакаъв начин да окажете че е ваш да не запише някои чужд сайт и да спечели с него

с метатаг
с катинка за конкурса на сайта или с тази от пазара
папка predpriemach в която да сложите картинката с която показвате сайта си в темата за записване
с текстовия линк
с празен файл в хоум директорията кърстен predpriemach.com

само се изисква да укажете в поста си с които сте се записали каква верификация ползвате :)
 
От: Мина последна дата за записване

Coolice, само гледай в журито да няма хора, които са в черния списък.
 
От: Мина последна дата за записване

promo-compass.com/predpriemach.txt за верификация

но тъй като нямам достатъчно постове още, не мога да качвам линкове и скрийншотове, така че листинга ми е доста постен :(
 
Епа, какво стана с този конкурс. Предполагам, че сте заети, но все пак едно постче да пуснете, да ни осветлите върху случващото се. :(
 
От: Мина последна дата за записване

Чака се да дойдат наградите, то баси бавните кораби, аз като казвах със самолет никой не ме слушаше...аре ся чакаите
Пък и като дойде на пристанището не мардат 2 седмици документация...

1во място
1208960925_lamborgini_2.jpg



2ро
Tablet_PC-HP-TC1100.jpg



3то
$200_google_adwords_voucher.gif
 
От: Мина последна дата за записване

И на мен ми е интересно какво става със състезанието за най-добър сайт. По-добре късно отколкото никога, така че it's time to...
 
От: Мина последна дата за записване

Кой спечели конкурса? Ако няма кой да вземе Lambo-то давайте го насам, аз ще се прежаля.:D
 
От: Мина последна дата за записване

Аз искам нулевия ваучер за AdWords.
 
Чакаме да се запише автора на идеята Може ли да се спечели "БГ Сайт" от простосмъртен? :)

Работим много по други проекти, мисля че сме ви казвали и преди мнението си за конкурси които ви губят времето а няма особена полза... за бизнеса а но поискахте получихте

около празниците въобще излязохме извън график скоро ще го довършим този конкурс
 
От: Мина последна дата за записване

Може такива състезания да губят време, но трябва да отделяме внимание и на това да си чешем егото. Таман по този начин и да напомним на "великите" класации, че не са чак толкова велики колкото им са иска. Затова е това състезание и дори наградата да е нулевия ваучер (който много го искам) пак си струва.
 
От: Мина последна дата за записване

Понеже другата тема е затворена, според мен е разумно да стане чрез анкета между по-старите потребители, стига обаче всеки гласувал да си аргументира решението. А не просто "тоя ме кефи" и т.н.
 

Горе