Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Харесва ли ви да се ползват аватри вместо статус икони


  • Общо гласове
    69
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Да.
И без това традиционно игнорирам темите пуснати от голяма част от съсловието. Така ми допринася за юзър експириънса, мерси.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Гласувах с "не". За съм да има картинки, но може да бъдат като в Wicked Fire например. Ето за тези, които не се сещат картинка от там.
wicked.PNG
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Станало е супер така. Поне малко да се различава от останалите форум платформи.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Подкрепям Вискяр за белега... ако е възможно да се махне ще е по-добре...
Абсолютно ДА!
Ще се свикне, а и допринася за по-лесно ориентиране в темите. Само това "аватар-в-аватар" е много гадно. Ако може да се сложи някоя точка или нещо подобно за темите, в които си взел участие - ще бъде много по-добре. Другото е 6+.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

На мен ми харесва идеята, новостите по принцип се приемат трудно, но се свиква. Поздрави!
 
ktomov темата като е гореща е оградена със сянка и граница леко синее на дефултния темплейт, ако си се разписал има малко твое аватрче в големия аватар.... ако няма нови мнения е засивена :) загледай се :)

Ясно. Е явно ще се свиква :)
 
Аз веднага свикнах, но се искаше малко време. Все пак се ровя и в DP и знам, че няма да е голям шока, ако и тук се случи. :)

Моята първа реакция бе:

tumblrl9qo7mrzbz1qzzud0.th.jpg
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

На мен ми харесва и честно казано не ме разсейват защото винаги първо си чета заглавието успех. :)
 
ами ние преди дижтал поинта го тествахме тук през септвември за половин ден ... ама тогава имаше повече недоволни аи модификацията на кода разтягаше аватарите....

сега с тяхния мод реже :) иначе концепцията е да е по социално ... а и искаме да сме различни донякъде :)
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Идеята за иконите ми допада, но специално за темите, в които съм взел участие, предпочитам да си е по старо му - със зеленото тикче, вместо както е сега (аватар в аватар). Просто по-лесно се забелязва. За сега се въздържам от гласуване :)
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Аватарите отвличат вниманието от темите!
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Взех да свиквам моята салата да се мъдри връз нечий аватар. Но все още смятам, че е претрупано така.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

готино е ::::::::::)
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Аватарите отвличат вниманието от темите!


"..Аватарите не са това, което са..."
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Който няма аватар 2 седмици бан и отнемане на репутация
 

Горе