Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Харесва ли ви да се ползват аватри вместо статус икони


  • Общо гласове
    69
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Който няма аватар 2 седмици бан и отнемане на репутация

и еваниииииииииииииии!!!

валдес... то от мен ши са 2-3 минутки .. ама ши ги помниш :)



по-добре с половинка като моя, да се пести място по екраня
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Аз лично гласувах с "не", защото когато правя преглед на новите теми не мога да се съсредоточа върху заглавията, самите аватари са шарени, различни и дърпат вниманието.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Аз съм неутрален, каквото реши народа - това да е
 
След като се изтърпя един ден да е така да видим със стандартното как ще е за да има база за сравнение

ако няко иска да му бройм по друг начин гласа да пише в темата :)
 
17174309.jpg


Или иначе казон success kid :D
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Като не искате аватари просто си ги махнете. Аз съм си сложил аватар да ме представя и той си ме представя. Аватарът те представя преди да започне човек да чете мненията ви. Какъв е проблемът в това аватарът да ви представя темите?
 
Ще ти изброя моите наблюдения за този един ден:
1. Прекалена шарения, ама под прекалена да се разбира свръх. Вярно, че ги виждаме в темите, ама това беше прекалено - набива се на очите, а и няколко гиф анимации ми се набиваха постоянно в очите.
2. Разсейване от съдържаниет (пак намесвам шаренията) - на моменти дори ми беше трудно да чета коя тема за какво е.
3. Аватара в аватар - още повече шарения, че дразнеща в един момент.

Аз и да си махна моя - разлика няма, нали като отворя страницата с новите мнения, ще виждам на всички останали? И хич не ме бърка как ще ме представи аватара - не е важно какъв е той, а е важно какъв човек пише зад него. Да ти давам ли примери за хора ползващи логото на фотошоп или флаш, които представят картинка за дизайн или?

Аватара те представя до толкова, колкото останалите хора да те запомнят, без да им се налага да ти четат прякора. Толкоз.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Скукаааааааааа! :twisted:
 
От: Re: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

След като се изтърпя един ден да е така да видим със стандартното как ще е за да има база за сравнение

Много точна казано - "изтърпя" :D
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Щом масово не го искате това лека му пръст.
 

Горе