Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

Е, как пък ще даваш пари за таквоз нящу, ако все още ти пускат без пари?! :shock:
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Ето че си имаш цена.
Всеки си има цена.

Имам, аз си се познавам достатъчно добре, по всяка вероятност. Просто не ми е цената, специално за убийство, измерима в пари.
 
От: Мисли и действай като богат!

Сигурна ли си ?
Би ли спала с мен за пари?

И за колко пари би го направила?
С теб не - грубичък си за вкуса ми, но пък и все още не съм толкова отчаяна... Както каза Лили, може би ако е заложен живота на близък човек, но за своя не бих се подложила на унижения. То пък един живот, та и достойнството да си жертвам...
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Имам, аз си се познавам достатъчно добре, по всяка вероятност. Просто не ми е цената, специално за убийство, измерима в пари.

Искаш ли да се обзаложим, макар че ти не си държиш на залозите, че си имаш цена и би убила човек за пари?
 
От: Мисли и действай като богат!

С теб не - грубичък си за вкуса ми, но пък и все още не съм толкова отчаяна... Както каза Лили, може би ако е заложен живота на близък човек, но за своя не бих се подложила на унижения. То пък един живот, та и достойнството да си жертвам...

какво не?
не би спала с мен, разбирам, не съм твой тип.
Ок но ако бях, аз нямаше да ти предлагам пари, а баничка с боза.

Затова питам за колко пари би спала с мен въпреки че не искаш да го правиш?
1000?
10 000
100 000?
100 000 обмисли числото и какво можеш да направш със 100 000
...а секса няма да е нещо особенно :)
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Искаш ли да се обзаложим, макар че ти не си държиш на залозите, че си имаш цена и би убила човек за пари?

Как да не си държа на залозите? Освен да те пробвам ти държиш ли си :) Нямаш толкова пари, че да ме съблазнят, пък и не съм специалист в убийствата. По-добре си наеми професионалист, ако имаш нужда. На мен парите просто няма да успеят да ми дадат необходимата мотивация, адреналин и пр., за да успея да свърша работата.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

За 100к. баце ша та поря кату за свитовну. :lol:
какво не?
не би спала с мен, разбирам, не съм твой тип.
Ок но ако бях, аз нямаше да ти предлагам пари, а баничка с боза.

Затова питам за колко пари би спала с мен въпреки че не искаш да го правиш?
1000?
10 000
100 000?
100 000 обмисли числото и какво можеш да направш със 100 000
...а секса няма да е нещо особенно :)
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Как да не си държа на залозите? Освен да те пробвам ти държиш ли си :) Нямаш толкова пари, че да ме съблазнят, пък и не съм специалист в убийствата. По-добре си наеми професионалист, ако имаш нужда. На мен парите просто няма да успеят да ми дадат необходимата мотивация, адреналин и пр., за да успея да свърша работата.

Ми миналия път загуби и се отметна.

Аз няма да те карам да убиваш просто ше ти дам три примера, ти ако си човек който може да мисли, ще се съгласи с тях, ако не, значи трябва да си или малолетна идеалистка или вдлъбнато.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

какво не?
не би спала с мен, разбирам, не съм твой тип.
Ок но ако бях, аз нямаше да ти предлагам пари, а баничка с боза.

Затова питам за колко пари би спала с мен въпреки че не искаш да го правиш?
1000?
10 000
100 000?
100 000 обмисли числото и какво можеш да направш със 100 000
...а секса няма да е нещо особенно :)
Е, щом ще е ''нищо особено'' може. Такъв съм имала и за без пари... Аз се притеснявах, че ще е груб секс - това ме ужасява ! Честно казано всеки човек, независимо от пола би правил секс за пари, ако има нужда от тях и ако не става дума за извращения. Но това не те прави ''умен'', а ''отчаян'', все пак.
 
Последно редактирано:
От: От: Мисли и действай като богат!

За 100к. баце ша та поря кату за свитовну. :lol:

За 100 000 аз сам ще се поря и ще квича даже. :)

100 000 са това ей за един масаж на простатата...
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Ми миналия път загуби и се отметна.

Аз няма да те карам да убиваш просто ше ти дам три примера, ти ако си човек който може да мисли, ще се съгласи с тях, ако не, значи трябва да си или малолетна идеалистка или вдлъбнато.

Не знам за какво съм загубила, ама вече гледам, че си намери двама кандидати за платен секс. Че не ти показах снимка ли? Аз съвсем ясно се описах как изглеждам, все пак. Аз за другата работа си мислех, но ми се иска в началото на седмицата да почне, а тази седмица ми беше, и все още е, много куца, затова не посмях и с това да се ангажирам.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Е, щом ще е ''нищо особено'' може. Такъв съм имала и за без пари... Аз се притеснявах, че ще е груб секс - това ме ужасява ! Честно казано всеки човек, независимо от пола би правил секс за пари, ако има нужда от тях и ако не става дума за извращения. Тук си прав, но това не те прави ''умен'', а ''отчаян'', все пак.

Ето че може,
всеки си има цена.

Някой ако ми наброи на куп годишната ми заплата и веднага слизам под масата... 8)
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Не знам за какво съм загубила, ама вече гледам, че си намери двама кандидати за платен секс. Че не ти показах снимка ли? Аз съвсем ясно се описах как изглеждам, все пак. Аз за другата работа си мислех, но ми се иска в началото на седмицата да почне, а тази седмица ми беше, и все още е, много куца, затова не посмях и с това да се ангажирам.

Баса беше че си тлъсто, а ти спореше че си манекенчи. но не показа доказателства нито ми даде кИбапчита
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Тоз филм нища да го гледам :lol:
За 100 000 аз сам ще се поря и ще квича даже. :)

100 000 са това ей за един масаж на простатата...
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Тоз филм нища да го гледам :lol:

За още 100 000 ще го пусна безплатно в хамстера със заглавие:
Булгар аматьор, асс, агрешън...
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Ето че може,
всеки си има цена.

Някой ако ми наброи на куп годишната ми заплата и веднага слизам под масата... 8)
Въпроса не беше дали всеки си има цена, а дали си ''умен'', като си плюеш на сурата за пари или си ''отчаян''. Естествено, че всеки си има цена, но аз ако имам достатъчно, за да живея спокойно не бих слязла под масата за куп пари - за убийство пък дума да няма.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Баса беше че си тлъсто, а ти спореше че си манекенчи. но не показа доказателства нито ми даде кИбапчита

Нем, никога не съм казвала, че съм "манекенчи" - даже си признах, че съм тлъсто. Как ще се хвана на бас за такова нещо. Може да се хвана на бас примерно, че имам сексапилен (според някои) дрезгав (от цигарите) глас с южняшки "акцент".
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Ще счупиш сървъра, недей да им правиш толкова лошо брат. :)
За още 100 000 ще го пусна безплатно в хамстера със заглавие:
Булгар аматьор, асс, агрешън...
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Тоз филм нища да го гледам :lol:
Оооо аз бих ! И пуканки ш'си изпукам даже !
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Нем, никога не съм казвала, че съм "манекенчи" - даже си признах, че съм тлъсто. Как ще се хвана на бас за такова нещо. Може да се хвана на бас примерно, че имам сексапилен (според някои) дрезгав (от цигарите) глас с южняшки "акцент".
Уаууу, и аз съм с такъв гласец - пак по същата причина. Акцент - шопски, но се старая да говоря книжовен български.
 

Горе