МмМмМ?

Thebusiness

Member
Ето го и най-новият хит - Изкарвайте лесно пари докато търсите в Интернет. Как става това? Много просто - чрез програмата My Search Funds. Не си играйте с PPC сайтовете като bux.to, от тук наистина можете да изкарвате пари - МНОГО ПАРИ! Представете си само как правите хиляди лири на месец само докато търсите! Това наистина е възможно.

Ето как става:

1.Идвате тук и се регистрирате!
2.Инсталирате търсачката като плъгин (само за IE 7 и Mozilla Firefox).
3.Започвате да търсите :)

Въпрос: Но защо да търся с тази търсачка, Google не дава ли по-добри резултати?

Отговор: НЕ, точно това е хубавото! Търсачката ползва Google като база за търсене, т.е. вие не стига, че търсите с Google, но и изкарвате пари от това. Не е ли хубаво?

Въпрос: Колко мога да печеля?

Отговор: Можете да спечелите МНОГО. Ето пример:

Ако на ден правите по 20 търсения ще спечелите £15.00 на месец. Не е много, но тук се намесва системата за реферали, която ЗАБЕЛЕЖЕТЕ е до ТРЕТО коляно, т.е. печелите от вашите реферали, рефералите на вашите реферали и рефералите на рефералите на вашите реферали.

Ето сега с рефералите колко пари ще изкарвате:

Ако правите по 20 търсения на ден за месец ще изкарате £15.00, но ако имате 20 реферала, които имат 20 реферала и правят също по 20 търсения на ден, вие ще изкарвате по £3,345.00 МЕСЕЧНО! Не е ли жестоко?
Е, какво чакате РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ!

кво мислите? :)

btw текста по горе с описанието го е писал fozzy
аз просто се интересувам наистина ли плащат ;)
 
Последно редактирано:
ми аз се бях натъкнал на тези някъде , но честно казано едва ли си заслужава да слагаш такива спайуери за 20 евро на месец...
 
От: МмМмМ?

хах ще го пробвам обещавам обаче с AdBlock за мозилата :p ако платят шапка им свалям.
П.П. Сетих се откъде идват парите, тия са сключили някакъв договор с Гугъл Адсенс и просто са моднали изгледа на търсачката така правят пари в адсенс акаунта и не плащат :D:D:D
 
От: МмМмМ?

Някой ако вземе пари да се похвали дали програмата е работеща. Аз не вярвам на такива работи :) .
 
От: МмМмМ?

Хахх нещо не мога да го настроя за мозилата... жалка работа
 
От: МмМмМ?

И аз уж го пробвам и този текст ми донесе бая реферали НО СЪМ МНОГО РАЗОЧАРОВАН!!! От 36 търсения на другия ден бяха останали само 7 и не бяха отчетени никакви пари, нито от реферали, нито от мои кликове!
 

Горе