Мнение за стартъп

martyyy

Member
Здравейте ,
от около две седмици сме пуснали старт ъп за видео уроц, което е доста по-евтино от конкурентите .
Другата функция на сайта е, че всеки, който има познания в дадена област може да прави клипове и да изкава пари от продажбите.

Ето го и него : http://e-torial.com/

Моля за съвети и оптимизация на сайта.
 
От: Мнение за стартъп

на пръв поглед:

струва ми се че англииския не ви е силен.... проверете си правопис/граматика....

дизайна е леко остарял.

идеята ми харесва.



а и тая мацка в началото съм сигурен че съм я срещал някъде....(снимката де)
 
И на мен ми допада, така ли ми се струва или нарочно не са изнесени някои важни менюта - About us, Contact us....

Да, смени я тази жена...и с няколко IT-та с лаптопи. :) Или нещо подобно.

Сложи му тайтъл на хоума, освен този на бранда - нещо и като Your IT Course Is Here или нещо подобно. Не се сещам за друго, което да ми е направило лошо впечатление.

На мен лично много ми харесва сайта ... супер е станал и ти пожелавам успехи. ;)
 
От: Мнение за стартъп

Имам и по конкретен въпрос , как да накарам хората да качват свой уроци за да изкарват пари от тях ?

Отиди в udemy.com и покани хората, които имат курсове там, да пуснат курса си и при вас на същата цена. Кажи им, че маркетирате сайта доста мощно в момента и 100% ще направят продажби.
 
От: Мнение за стартъп

Здравейте ,
от около две седмици сме пуснали старт ъп за видео уроц, което е доста по-евтино от конкурентите .
Другата функция на сайта е, че всеки, който има познания в дадена област може да прави клипове и

....

Моля за съвети и оптимизация на сайта.


martyyy - като те гледам така уж си стар потребител, а правиш същите номера както новобранците: правиш бизнес сайт, от който искаш да печелиш, но не искаш да отделиш една малка сума за да ти помогнат за сайта, а чакаш наготово някой без пари да ти каже как да го направиш?

И преди съм го казвал, и пак ще го кажа: Много е нагло когато правиш нещо за да печелиш от него, а да караш другите да ти работят безплатно и да ти оправят продукта!
 
От: Мнение за стартъп

Абе, Странник, нали тук е форум за взаимопомощ? Стига с тези пари, човекът със сигурност ги има, но просто пита, нали за това е форума. Той ако искаше щеше да си плати и да не ни пита. Не е ли така?
 
От: Мнение за стартъп

Така е @tedkata_em .
Ние правим маркетинг кампании и имаме старт ъп консултанти , въпроса беше да получа едно мнение , аз няма да изкарам пари от теб @Странникът

Недей дава пари напразно за старт ъп консултанти.
 
От: Мнение за стартъп

Така е @tedkata_em .
Ние правим маркетинг кампании и имаме старт ъп консултанти , въпроса беше да получа едно мнение , аз няма да изкарам пари от теб @Странникът

Айде, почнаха оправданията. martyyy - прави си маркетинг кампаниите, плащай за старт ъп консултанти - това ни най-малко не ме интересува.

Не се прави, че не разбираш какво имам предвид?!

Айде, за неразбралите като теб ще повторя пак:

Моля за съвети и оптимизация на сайта.


Е?! Това имам предвид ... всички знаем колко скъпи са тези услуги и как като попаднеш на някой, който не разбира, може да ти съсипе сайта.
 
От: Мнение за стартъп

Ама не разбирам защо в този форум винаги има един като теб който пише неща, за които не са го питали.
Попитах за обща оценка , ест не съм малоумент и ще преценя добре дали на някой съвета е ОК, плюс това сме трима CO-Founders, с които ще обсъдим преди да направим нещо.
Поисках потребителска оценка и ако някой вижда нещо което пропускам , не съм искал от никой тук да ми развие бизнеса.
 
От: Мнение за стартъп

Ама не разбирам защо в този форум винаги има един като теб който пише неща, за които не са го питали.

Напротив, попита ме, попита всички, заедно с мен. Следващия път когато направиш тема и не желаеш да ти отговоря, ще напишеш:

Моля помогнете ми безплатно да си оправя сайта, като моля Странникът да не пише в темата.

Пък вече аз дали ще се съобразя с молбата ти си е моя работа! ;)
 
От: Мнение за стартъп

Да ми оправиш сайта , ти ???. Не бях писал отдавна тук и бях решил да проверя дали още е като преди , но те такива като теб тук ще си останат .
Мерси @Странникът за безкрайната безплатна помощ, която ми даде.
Стой си тук ти и другите като теб и се дъвчете един друг, аз не искам да съм част от това.

Може би ще влезна пак след 2-3 години " Да поискам безплатна помощ" :D
 
От: Мнение за стартъп

Изгони човека, Странник...Не е колегиално, наистина понякога се заяждаш твърде много. Иначе нямам лоши чувства към теб.
 
Re: От: Мнение за стартъп

Изгони човека, Странник...Не е колегиално, наистина понякога се заяждаш твърде много. Иначе нямам лоши чувства към теб.

Той от доста време съм го видял да се изказва мега непрофесионално, но пък и ако пича си го сложи на сърже ще е също толкова зле. :) За една седмица твора тема.

Пичът иска съвет, а не ако има пари, с помоща на съвета ще ги насочи правилно, не знам какво има да плаща сега, като дори още не е оправил някои други неща по сайта си.
 
От: Мнение за стартъп

@Странникът , специално за теб , ето това се нарича помощ от колеги

https://www.linkedin.com/groups/Any..._discussion:5951071343104516099:group:1482937

а не твоето само заяждащо се българско мислене.
Никой не каза , ама що си дошъл тук сега безплатно да взимаш и ето каде е проблема в БГ, защото повечето мислят като теб.
 
От: Мнение за стартъп

Баси галфона. Едно е да платиш на някой си, друго е да представиш сайта да го погледнат цял форум "разбиращи". Ама не той искал да ни измами.

ААА тука контрол трябва малко вече ей! ШЗемам сопата
 
От: Мнение за стартъп

Ей, вече и мнение за сайт да не поиска човек..... още не си пуснал човека темата и вече парите в PayPal-a да са....

Ако си търсиш работа не е това начина!

По принцип съм търпелив човек, ама това минава всякакви граници.... де малко респект и човечност да покажем един към друг поне в този форум - не си пропуснал тема от известно време насам и навсякъде едно и също.
 

Горе