Мнение и препоръки за счетоводни услуги в гр. Варна

TheChoice

New Member
Здравейте,
Предстои ми регистриране на фирма. Дейността ще бъде свързана с онлайн търговия, но не на собствен онлайн магазин, а на различни онлайн платформи.
Голяма част от плащанията ще се осъществяват по електронен път.
Ще се радвам да оставите мнения, препоръки и контакти за компетентни счетоводители в тази сфера, които се намират във гр. Варна.

biaaro

Well-Known Member
"Игнатов Консулт" Варна, не е най-евтината счетоводна услуга във Варна, но затова пък една от най-добрите. Особено що се касае за онлайн търговия, разплащания и тн. Не е сам счетоводител, а цяла кантора, като си има специалисти по всичко . Самия Игнатов е много готин, отговаря търпеливо и разбираемо и на най-олигофреничните въпроси.

John Galt

Well-Known Member
"Игнатов Консулт" Варна, не е най-евтината счетоводна услуга във Варна, но затова пък една от най-добрите. Особено що се касае за онлайн търговия, разплащания и тн. Не е сам счетоводител, а цяла кантора, като си има специалисти по всичко . Самия Игнатов е много готин, отговаря търпеливо и разбираемо и на най-олигофреничните въпроси.

Като гледам цените (ако са актуални), не са и скъпи. Аз в момента плащам 210лв. на месец за фирма по ДДС, с малко персонал, оналйн търговия. Тук май ще съм в пакета от 180 до 250. Служителите са малко, но фактурите са повече от 20.

Все пак - актуални ли са тези цени?

biaaro

Well-Known Member
Да, актуални са. Според индивидуалните особености, може да лавират в малки граници нагоре или на долу.

Като гледам цените (ако са актуални), не са и скъпи. Аз в момента плащам 210лв. на месец за фирма по ДДС, с малко персонал, оналйн търговия. Тук май ще съм в пакета от 180 до 250. Служителите са малко, но фактурите са повече от 20.

Все пак - актуални ли са тези цени?

Горе