Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

ArtBean - намерил си с кой да се заяждаш. А това що пропускаш? Май е по-лесно да пропускаш едното, а да се заяждаш с друго?! Хайде, щом разбираш толкова, давай, да ти видим мнението за това?!
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Странник, в грешка си приятелю, аз с никой не се заяждам, а линка който си дал не виждам да е по-различен от моя който съм дал. Грешката е моя както винаги, че влизам и си губя времето с глупости. Ако исках да се заяждам щях да кажа, че шута ъпхиро и едно 90% от нещата които предлага са пълна комедия, а това че казва "раздавам го програмист" е просто най-големия виц. Но спирам до тука, защото виждам че няма смисъл, нека кретенчето да си вършее из форума, айде със здраве :)
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Твойта мама и мангал, аман от чернилки.
Къде портфолио бе ченгене? Това е личен блог.
Ама нали не разбираш добре български:
сикием ананъ, уруспу, то чорап то мосте я
http://jigsaw.w3.org/css-validator/...usermedium=all&warning=1&vextwarning=&lang=en
http://validator.w3.org/check?uri=h...(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0

Само вижте, какви грешки вади, ми то аз само това като видя, какво да гледам друго, и сериозно ли правиш впечатление на един запознат човек, като му се изтипосаш с това аматьорско фолио? ЛОЛ!

Невежата си ти, смешнико. Не може келеш, като теб да ми се прави на програмист, разбираш ли влязал редактирал 3 реда код и бил програмист. И 1000 червени да ми дадеш си оставаш същия смешник. И btw ме боли к*ра за т'воето смешно фолио, камо ли да се притеснявам за него! Аре чупката смешен.
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Странник, в грешка си приятелю, аз с никой не се заяждам, а линка който си дал не виждам да е по-различен от моя който съм дал.

Така ли мислиш? Я пак провери с валидацията на кой сайт съм дал пример.
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Псувай псувай, ивче, псувай. :)))))))) Интернет не е толкова малък нали знаеш?! :)

Не предлагаш ли вътре услуги тиквенико? Предлагаш! Тогава какво е? Марш казах, и съм забелязал, че все на нови си бълваш помията, да не могат да ти дават, червено. В случая на мен не ми позволява да ти върна"поздрава", а ти на мен за втори път ми даваш смешната си репутация.
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Интернет е безкраен, и вземи отиди на доктор. И ти можеш да ми дадеш репутация, ама що си пропуснал не ми го побира главата.
И не подбирам нови/стари всеки който си е заслужил си го е получил!
Спирам да се занимавам с кретеноиди вече
Псувай псувай, ивче, псувай. :)))))))) Интернет не е толкова малък нали знаеш?! :)

Не предлагаш ли вътре услуги тиквенико? Предлагаш! Тогава какво е? Марш казах, и съм забелязал, че все на нови си бълваш помията, да не могат да ти дават, червено. В случая на мен не ми позволява да ти върна"поздрава", а ти на мен за втори път ми даваш смешната си репутация.
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Така ли мислиш? Я пак провери с валидацията на кой сайт съм дал пример.

Страник, не заблуждам или поне не нарочно, чак сега ти видях отговора - но ти си побързал веднага да даваш червеното :)), нищо жив и здрав, да дал си пример с гугъл, но не те разбирам какво искаш да кажеш? Защо сравняваш гугъл с тоя? Или просто ме питаш защо и на тях им излизат грешки ? :)) Или аз да взема да ти дам червения картон, че се правиш на интересен, като ми сравняваш такава платформа като Гугъл с един смешен блог...
 
От: От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Препоръка:
Зае*и този уърдпрес - няма да добавяш съдържание всяка седмица. Намери си хубав макет на one page site with responsive design с максимално опростен код. И ще видиш разликата. :beer:

Ей "разбирач", що не з@ебеш консултанския сео бизнес, че си ми смешен и направо трагичен8)
Кво разбилаш ти па точно от WordPress, А?:-o
 
От: От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Ей "разбирач", що не з@ебеш консултанския сео бизнес, че си ми смешен и направо трагичен8)
Кво разбилаш ти па точно от WordPress, А?:-o

Едно копи/пейст на читав откъм код WordPress сайт щеше да свърши добра работа. ;)
WordPress никога не е замислян като малък бизнес сайт. Или "разбиращо" ще отречеш това?
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

еййй, все едно се карат няколко дечица в първи клас (отстрани погледнато е смешно)
вдигнете малко нивото ве

човека иска съвет за сайта. Вие започнахте с това защо не си плати за съвети..бахти :oops: сега се джавкате кой от какво разбира, кой какво предлагал :oops:
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

усрахте се... мерете си п.... в друга тема. Който иска да дава мнения, критики и съвета за моя сайт да го направи. Който не иска, да не сере тук (без извинения)
 
От: Мнения, критики, съвети за подобряване на сайт

Можеш да репортнеш мнението но dintronix като спам в темата. Както и моя отговор. Нямам нищо против.
 

Горе