Мобилен интернет за лаптоп

От: Мобилен интернет за лаптоп

МаксТелеком 4Г бисквитка.
Нямат LTE покритие в района, който интересува колегата, а WiMax-а май го закриват в края на годината.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

За да не отварям нова тема , ще попитам тук.
Трябва ми преносим Интернет тип бисквитка.
МаксТелеком са добре , но искат 1 и 2 годишен договор, което не ме урежда , понеже ми трябва за 4-5 месеца.
Пък и условията не ме уреждат.. 100гб Интернет за 25лв. На месец с 2г. Договор.. За 1 година е 40лв. Някъде на месец...
Та , ако знаете някой подобен доставчик , моля споделете..
Трябват ми поне 100гб трафик.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Аз ползвам мобилния нет на глобул, ако имаш добър обхват и нета на бавна скорост върши работа.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Аз ползвам мобилния нет на глобул, ако имаш добър обхват и нета на бавна скорост върши работа.

Върши ама.. Трябва ми малко по-бърз като цяло.
Не намирам алтернативи на макс телеком.. Лошо.
 
Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

Върши ама.. Трябва ми малко по-бърз като цяло.
Не намирам алтернативи на макс телеком.. Лошо.

Вивакома не е ли оферта? Чувам, че е доста добър. Аз съм ползвал Мтел и не съм много доволен, но може би заради плана. ;)
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Вивакома е боклук аз не съм доволен. Доста често ми се губи обхвата и бързия нет е като бавен.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Върши ама.. Трябва ми малко по-бърз като цяло.
Не намирам алтернативи на макс телеком.. Лошо.

Алтернативи да искаш - вземаш си на 2 оператора флашки и все единия ще има мрежа.
 
Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

Вивакома е боклук аз не съм доволен. Доста често ми се губи обхвата и бързия нет е като бавен.

Е то останали някой. Говоря и обхвата да му е ОК и да е бърз в районите с бърз обхват. :)
 
От: Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

Е то останали някой. Говоря и обхвата да му е ОК и да е бърз в районите с бърз обхват. :)

За жалост всички не струват ... всичко е на късмет в тая държава
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Макс Телеком са доста добре, но зависи къде ще пътуваш. Иначе на Теленор интернета е най-добър, но там пък зависи каква флашка ще ти дадат, те правят проблемите, не самият нет. Като си пусна от телефона към лаптопа през Блутуут и пусна спийд тест на нета е почти 20 mbps, така че си е доста добър :)
 
Re: От: Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

За жалост всички не струват ... всичко е на късмет в тая държава

Все мислех, че има нещо по-добро едно от друго. Какво ще кажете за на Мтел сегашните им карти? Може да се уредя с такава, за това питам.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

@slavchev сигурен ли си? Все пак телефона ти е с един план, а "флашката" с друг план.
Имам теленоркса сим карта за нет от поне 5 години (ако не и повече) нито флашката ме дъни, нито ако ползвам друг модем. Разликата идва когато една от сим картите (тази на телефона или за моб. нет) достигне лимита :).

@jufo ако ще ти трябва за планини, гори и тем подобни при всички оператори е едно и също. От едната страна на пътеката може Теленор да имат по-добър обхват, а от другата Мтел :).
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

@slavchev сигурен ли си? Все пак телефона ти е с един план, а "флашката" с друг план.
Имам теленоркса сим карта за нет от поне 5 години (ако не и повече) нито флашката ме дъни, нито ако ползвам друг модем. Разликата идва когато една от сим картите (тази на телефона или за моб. нет) достигне лимита :).

@jufo ако ще ти трябва за планини, гори и тем подобни при всички оператори е едно и също. От едната страна на пътеката може Теленор да имат по-добър обхват, а от другата Мтел :).

Не , на друго място ще съм.. и съм почти сигурен че ще има хубав обхват.. но не е проблема това. Трябват ми поне 50гб на максимална скорост месечно... А офертите на мобилните оператори са неизгодни...
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Ако ще си по големите градове вземай Макс Телеком без да го мислиш. Ако ще скиташ по незнайни места вземай Теленор, но 50гб са много и ще ти одерат кожата.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

Ако ще си по големите градове вземай Макс Телеком без да го мислиш. Ако ще скиташ по незнайни места вземай Теленор, но 50гб са много и ще ти одерат кожата.

МаксТелеком са идеални.. свързвал съм се към тяхна бисквитка и интернета хвърчи... но искат договор.. а на мен ми трябва за 3-4 месеца като цяло. После нямам какво да го правя.
 
Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

Ако ще си по големите градове вземай Макс Телеком без да го мислиш. Ако ще скиташ по незнайни места вземай Теленор, но 50гб са много и ще ти одерат кожата.

Във вилна зона до голям град. Което ще е тегава работа, щото мтел имаха ама беше много зле. ;)
 
От: Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

Все мислех, че има нещо по-добро едно от друго. Какво ще кажете за на Мтел сегашните им карти? Може да се уредя с такава, за това питам.

Аз ги използвам в момента и съм много доволен. Ползвам ги от миналото лято и до сега не съм имал проблеми, което е доста изненадващо. :)
 
Re: От: Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

Аз ги използвам в момента и съм много доволен. Ползвам ги от миналото лято и до сега не съм имал проблеми, което е доста изненадващо. :)

Къде ги ползваш? В някой голям град, малък или в малко по-забутана област? Интересува ме това, защото при мен приоритетно ще ми е в забутаната област да се държи добре. Не говоря в някакви части, където грам няма обхват, а такива, които е с по-слаб - вилни зони, и селца до големи градове. Това ми е.
 
От: Мобилен интернет за лаптоп

@Blinky макса имат покриети в няколко големи града и два-три курорта. Напълно неадекватна услуга то мрежата на кой да е оператор е по-бърза на тези места :)
 
Re: От: Мобилен интернет за лаптоп

@Blinky макса имат покриети в няколко големи града и два-три курорта. Напълно неадекватна услуга то мрежата на кой да е оператор е по-бърза на тези места :)

Мерси много за инфото. На мен реално ми е нужно за някаква отдалечена точка от голям град.
 

Горе